Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Se še spomnite Gruntovčanov?

Default avatar

se spomnim ja

Ja, se spomnim. Alo, alo je čisto nekaj drugega. Obe sta dobri, vsaka na svoj način.
Default avatar

Oh gruntovčani

Super so bili. Sem bila še otrok, ko so jih starši gledali po televiziji in se dobro nasmejali. Takrat seveda pol štosov nisem razumela. Nedolgo nazaj sem si jih ogledala na youtube. Odlično.
Default avatar

Jajca v hladilniku

Ena najboljših serij.
Default avatar

sam fprašam

Una paloma blanca, Dudek se z Regico sanka?
Default avatar

AnGELca

Sem bila še mlajši otrok, ko so jo predvajali prvič. Takrat je bila zelo gledana s strani generacije mojih staršev. In potem se je spet vrtela čez nekaj let ponovno. Takrat sem jo seveda gledala tudi jaz, to je bilo 1xtedensko ob nedeljah zvečer-če se ne motim. In zgodilo se je, da sem iz šole prinesla slabo oceno. Najhujša kazen je bila, da nisem smela v nedeljo gledat te zame najboljše serije v tistem času. Ker smo imeli samo 1 tv sprejemnik v spalnici v enosobnem stanovanju, je bilo logično, da zaradi moje kazni serije niso gledali niti moji starši. Ampak tako je pač bilo...vse za moj blagor...
Default avatar

Dudek ja

Dudek in Regica ja. Simpatična serija.