Forum.Over.Net

Starševski čvek

Delavci - a je to normalno?

Default avatar

n++

Delaš prizidek in pol delavci prebijejo zid (naredijo luknjo v obstoječo hišo) in gredo.
Bajta pa odprta vsem in vsakomur.

A to je res kao normalna praksa al kaj?
Default avatar

zakaj_pa

n++ je napisal/a:
Si jih preslabo plačal/la? Pri nes so, ko so estrihe delali še pometli za sabo, da sem naredil paniko, da jih sploh bilo ni... upam da imate projektnega vodjo, ki bo to znal ovrednotit in tudi preveril statiko...
Default avatar

n++

Plačala bom, ko bo končano.

In brez skrbi, imamo projektnega vodjo.
Default avatar

Banda di Lupi

zakaj_pa je napisal/a:
To, da majstri za sabo pospravijo je strašna redkost.
No. 1 Douché
Default avatar

Grozzni Gašper

n++ je napisal/a:
Projektni vodja???????????? O moj bog......na objektu imaš kvečjemu vodjo gradbišča, projektnega vodjo nikakor ne.
Še prvega ziher ne, ker gre samo za prizidek. eni res nimate blage veze.
Default avatar

n++

Lej o gradnji res nima blage veze. Zato pa smo najeli delavce, da nam to delajo. Sicer bi lahk komot sami, ne?

Projektni vodja, vodja gradbišča ... men je pa res vseeno ... Želim le, da so stvari narejene tako kot morajo biti.
Default avatar

gapštz

Ne, ne zdi se normalno.
Default avatar

Vesel oče

Boš mela pa še eno "okno v svet".

Oni so pač delali, kot so videli v hiši svojega očeta.....bolje rečeno, tate, čače, čaleta, keve, đukele...... :))))))))))))
Default avatar

n++

Ja saj to sem hotela, da bi imela še eno okno v svet. Ampak ne da bo to na stežaj odprto.

Sploh pa ne ponoči, sploh pa ne takrat ko sem svojo družino v hiši živim.
Default avatar

maščevalni prizidek

seveda je normalno, to so jim naročili sosedje, ki bodo morali gledati to vašo prizidkarsko grdobijo. Da se to v današnjih časih še vedno dela.
Default avatar

Agatha

Banda di Lupi je napisal/a:
Ni redkost. V današnjih časih je to običajno.
Default avatar

pasja lastnica

n++ je napisal/a:
očitno si bila pasja do njih, pa so si mislili, bo že kuz..... čuvala bajto, saj noben ne bo upal blizu.
Default avatar

Je normalno

Je običajno, zato pa najemajo varnostnike, da čez večer spijo na gradbiščih.
Default avatar

Morda

sosedje želijo uživati, kako ti mož liže pizdo od zadaj, ti pa njemu fafaš od spredaj, na kolenih.....
Default avatar

gradbinka1

Kaj ti delajo? kakšno luknjo so naredili, verjetno čemu služi. Iz dolgegačasa menda niso štemali