Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Moj ni naredil mature

Default avatar

Matur

Tako, kot ze tema pove-sin ni bil uspesen na maturi...isto kot njegov oce..tudi on je ni naredil...pa mu nic ne manjka, se je znasel v zivljenju...tak, da za vse, ko se niste naredili- ta list papirja ne pomeni kaj dosti...vazno je, kako se boste znasli kasneje in pa veze....ampak bolj prvo...
Default avatar

ena z izkušnjo

Matur je napisal/a:
Tako, kot ze tema pove-sin ni bil uspesen na maturi...isto kot njegov oce..tudi on je ni naredil...pa mu nic ne manjka, se je znasel v zivljenju...tak, da za vse, ko se niste naredili- ta list papirja ne pomeni kaj dosti...vazno je, kako se boste znasli kasneje in pa veze....ampak bolj prvo...
Jaz nisem naredila niti 4. letnika, a mi gre v življenju kar dobro.
Ampak ti povem, nima veze, kako ti gre, ko te kdo vpraša po izobrazbi, ti pa niti srednje šole nimaš, je malo beda.
Jaz lažem, da imam narejeno srednjo šolo, vsi se čudijo, kako nimam faksa, da so bili prepričani, da sem končala to ali ono. Hm, jaz pa niti te srednje nisem končala, šmorn.
Razmišljam, da do 50. naredim maturo. Sem malo čez 40 in resno razmišljam, da se grem zdaj ta špas in končam to smotano srednjo šolo, potem pa mogoče še faks. Zaradi sebe!
Default avatar

dgtrtdfhz

Z vezami lahko zasedaš zgolj delovna mesta za katera ne potrebuješ specifična znanja.

Četudi ti lahko nekdo zrihta službo za kirurga ali razvojnega inženirja, ti ne pomeni ta ponudba nič, če nimaš znanja.
Default avatar

Osica

Matur je napisal/a:
Vprašanje zate: kdaj bi bila bolj vesela, če bi naredil ali sedaj, ko je ni?
Default avatar

Dadada

Grozdje je kislo, ker je visoko.
Default avatar

ustafa

Matur je napisal/a:
kaj sin, oče oče, se tudi črkovati ni naučil... se vidi, da mu manjka 4. letnik
Default avatar

Vsak po svoje

Glavno, da ste danes srečni.
In tudi sicer.
Default avatar

realna

Seveda se da živet tud brez mature. Je pa boljše, da je narejena, ker pomeni zaključek šolanja, ane?
Moj jo je naredil, na želeni faks pa s temi točkami ne bo sprejet. Pravi, da višat ne gre. Pričkujem, da se do jeseni odloči, kaj bo dalje počel in to ne glede na to, kaj sta njegova starša dosegla in kako živita. Vsak ima svoj lajf. Mi, starši smo dali vse drugo čez kot naši otroci.
Default avatar

Karfjola

Sin mora narediti maturo. Nujno. Drugo sploh ni opcija! Izgovor, da je tudi oče ni, je beden.
Je bil tako len kot sin, ali je sin tako len kot oče.
Lenoba je grozna reč.
Treba je sina spravit na realna tla in mu POMAGAT!
Treba se je vprašati zakaj je ni naredil. Treba je narediti načrt kdaj jo bo naredil.
Ampak pri takem razmišljanju kot je tvoje... Je ne bo naredil. Pac ni se čisto odrasel... Pimagaj mu, da naredi to maturo vendar!
Kako, ce pa ne znaš? Tako, da si vzameš CAS. Sediš skupaj z njim 2 uri na dan. Lahko tudi več. Pa naj na glas bere in se uči. Ni tukaj trte mrte. Maturo je treba narediti! Konec. Lahko pa gre delat na komunalo. Razvazat smeti. Razumeš mati. Niso časi, da boš varen brez potrdila, da si jo opravil. Maturo namreč. Trg dela je neizprosen. Rabiš papir in znanje. Brez tega ne gre.
Default avatar

realna

Karfjola je napisal/a:
Sin mora narediti maturo. Nujno. Drugo sploh ni opcija! Izgovor, da je tudi oče ni, je beden.
Je bil tako len kot sin, ali je sin tako len kot oče.
Lenoba je grozna reč.
Treba je sina spravit na realna tla in mu POMAGAT!
Treba se je vprašati zakaj je ni naredil. Treba je narediti načrt kdaj jo bo naredil.
Ampak pri takem razmišljanju kot je tvoje... Je ne bo naredil. Pac ni se čisto odrasel... Pimagaj mu, da naredi to maturo vendar!
Kako, ce pa ne znaš? Tako, da si vzameš CAS. Sediš skupaj z njim 2 uri na dan. Lahko tudi več. Pa naj na glas bere in se uči. Ni tukaj trte mrte. Maturo je treba narediti! Konec. Lahko pa gre delat na komunalo. Razvazat smeti. Razumeš mati. Niso časi, da boš varen brez potrdila, da si jo opravil. Maturo namreč. Trg dela je neizprosen. Rabiš papir in znanje. Brez tega ne gre.
pa ne pretiravajmo - mama naj po dve uri sedi zraven, da se bo sin zares učil?
Sin je polnoleten...
Default avatar

Tara_S

V jeseni je še en rok. Bo že naredil, če se bo potrudil.
Default avatar

lolllll

bahahahah
Default avatar

Zakaj je

Zakaj je sploh potrebna matura? Ste tisti, ki je niste imeli, slabši ljudje, delavci?
Default avatar

Xcd

Zakajbje potrebna matura? Zato jer je zaključek nečesa, zaključek srednje šole. Da se stvari, ki sr jih začne tudi konča, to otroku privzgojijo starši. Oče, ki pusti na pil popravljen odtok in na pil sezidano garažo najbrž ne. Bi pa mogrl. Otroku, bi bilo lažje, če bi imel to v sebi. Potem bi maturo orej ali slej narefil. Zaradi sebe, da stvar dokonča. Ne samo zato, ker mu bo omogocila študij.
Default avatar

Osica

Zakaj je je napisal/a:
Zakaj je sploh potrebna matura? Ste tisti, ki je niste imeli, slabši ljudje, delavci?
Zakaj? Da trošenje davkoplacevalskega denarja ni bilo čisto brezveze.
Default avatar

gost žblj

Matur je napisal/a:
Pa kaj? Jaz sem jo tudi naredil kasneje in v vmesnem času našel službo, ki je bila bolj profitabilna.
Default avatar

Zakaj je

Xcd je napisal/a:
Zakajbje potrebna matura? Zato jer je zaključek nečesa, zaključek srednje šole. Da se stvari, ki sr jih začne tudi konča, to otroku privzgojijo starši. Oče, ki pusti na pil popravljen odtok in na pil sezidano garažo najbrž ne. Bi pa mogrl. Otroku, bi bilo lažje, če bi imel to v sebi. Potem bi maturo orej ali slej narefil. Zaradi sebe, da stvar dokonča. Ne samo zato, ker mu bo omogocila študij.
Srednješolsko obdobje zaključiš že s končanim letnikom, če letnika ne narediš nisi naredil nič. Zakaj še matura?