Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Preponosna sem na svojo maturantko, enostavno moram svojo srečo deliti še z vsemi vami?

Default avatar

Brez MONa mi živeti ni

1. ☺
Default avatar

Iz Neptuna

malafa je napisal/a:
Ko sem jaz delal maturo, sem imal same dve. No še sedaj mam. Splošni uspeh mature (2). Ampak sem polžu od prve. To je važen, da ne padeš. Zdej, a je 25 točk ali 34, to sploh ni pomembno. Važen da človk pusti to butasto šolo za sabo.
Kako pa polž pade? 🤣😂😂😂
Default avatar

same čestitke

ja čestitam tudi jaz. verjamem, da je cela familija vesela in ji se oddahnila, da je ena stopnička osvojena.
kaj pa gre študirat?
Default avatar

normalno

Vsaka mama je ponosna na otroka, ki naredi maturo zato iskreno čestitam!
Default avatar

Osica

to je šele stopnica je napisal/a:
Veselite se, ker je ena travma /tuzemeljska) za vami. Vse poti so naprej odprte. kot raketa, ki se razprši v zraku.
Zase vem, da grem zdele rajši za vodovodarja, električarja .---- u glavnem za enga majstra.

In imam pri 30-tih letih bajto, ko bo moja generacija šele doštudirala :-))-
In na svoji zemlji bom jaz gospodar!
A ves, da ta tema ni o tebi?
Default avatar

katem

No ja je napisal/a:
25 točk od 34 ni nek presežek. Včasih bi bil to prav dober uspeh. Glede na naslov sem pričakovala, da preponosna mama, ki mora sreči deliti še ma MON-u, govori o diamantni ali vsaj zlati maturantki. Ampak vseeno seveda čestitke maturantki in veliko uspeha še naprej!
Ne, to ni res.
to pomeni, da je pri petih predmetih v povprečju pridobila oceno pet, to je odlično. (tako je bilo pri nas več let nazaj, ne vem, če so spremenili). Slovenščino se res dela na višjem nivoju obvezno, kar pomeni, da lahko dobiš več točk, enako tudi matematiko in angleščino, a to ni obvezno.

Jaz bi bila na 25 točk kar ponosna. Sama sem jih dosegla 23, pa sem bila zadovoljna in sem se lahko vpisala na izbrano fakulteto, ki je imela visoko omejitev.

Čestitke!!!!
Default avatar

zakapane

Čestitke. Super je 25 točk.
Želim, de ji uspe tudi na faksu vse po planih.
Default avatar

bom prevrtel cifre

matura2019 je napisal/a:
Moja gimnazijka je danes osvojila skupnih 25 točk na maturi, preponosna sem že od kar sem izvedela imam rosne oči kaj pa vaši?
So bili uspešni ali jih kaj dela še čaka potem kasneje (avgusta) na drugih ponavljajočih rokih?
Ste tudi ve ganjene in ponosne na svoje?

Hči pravi, da si je komaj danes čisto zares oddahnila, ko ima papir v rokah - no tudi jaz pa nisem imela nič z njeno šolo, ampak živčna sem bila pa še veliko bolj kot ona takrat, ko je potekala matura...
Ahhh, kakšno olajšanje bo čisto drugačen oddih na morju, eden izmed lepših :-)
ko bom imel čas, na ogasniku, me zanima, če se bo kmalu priključila prodajalkam na zasebni stiki, ponosna hči s 25 pikami orala 50 evr seks pol ure 60 ker tale tvoja pšonoisna hči dvomim da bo hotla v službo za tiste socialne prispevke ki jih lahko iztrži na slovenski borzi dela
Default avatar

cesttitke

matura2019 je napisal/a:
Moja gimnazijka je danes osvojila skupnih 25 točk na maturi, preponosna sem že od kar sem izvedela imam rosne oči kaj pa vaši?
So bili uspešni ali jih kaj dela še čaka potem kasneje (avgusta) na drugih ponavljajočih rokih?
Ste tudi ve ganjene in ponosne na svoje?

Hči pravi, da si je komaj danes čisto zares oddahnila, ko ima papir v rokah - no tudi jaz pa nisem imela nič z njeno šolo, ampak živčna sem bila pa še veliko bolj kot ona takrat, ko je potekala matura...
Ahhh, kakšno olajšanje bo čisto drugačen oddih na morju, eden izmed lepših :-)
Default avatar

ena od zunaj

Banda di Lupi je napisal/a:
Ko sm jst doma javu, da sem maturo opravu, je tastar reku "sj prov". Šla sva na pivo, potem pa kosit po brežini in po tistem na še eno pivo.

Nč dramatičnega.
he he..bravissimo!:)