Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Cucki na plazi

Default avatar

jezikovni lapsus

Hotel je uporabiti besedo (hisni) ljubljencki, ki pa se jim v YU jeziku rece (kucni) ljubimci. Vse ostalo pa je pravilno zastavil.
Default avatar

tudi tebe

Julij Cezar je napisal/a:
ene svine ste ljudje je napisal/a:
Ajaaa, ti brisače po celi plaži, z otrokom na mivki..... baba se še lišpa...….. in ne sme te nihče dirat? Ne ptič, ne smetarji, ne sosed s svojimi brislami… kaj šele en pes.!!?
Pa kdo si ti? Prišel si ob morje in zahtevaš mir kot doma za ograjo? Kjer si ves živčen, če gre kdo mimo? In se tožariš za senco!!
In naživciraš otroka (slaba vzgoja), ju vzpodbujaš k mržnji in sovraštvu. Zakaj ne pobožaš psa?

Saj si greš lahko potem takoj splaknit tace v morje. Niti centa ne boš porabil za vodo, da si umiješ (in svojim sirotinjam) tace, polne glivic, smrdljiva jajca in vse dlake!! Da izpust plinov iz tvojega gobca ne omenjamo!!

Kdo si TI? Zakaj izbiraš take destinacije? Pojdi nekam, kjer te ne bo motilo nič!
Pse je treba pobiti ...lahko jih imajo samo se policija resevalci vojska in kmetje;vse ostalo je zgolj nadlega...pes je delovna zival vse istalo je pervezija
... ne bo nihče pogrešal, ko se boš stegnil.
Default avatar

Dojila je psa

ni normalno je napisal/a:
Ma daj je napisal/a:

Roko na srce, se tudi jaz sprašujem, če je v glavah nekaterih lastnikov psov vse pošlihtano. Ne bi bila preritano presenečena, če ima avtor za nekatere primere prav.
Veš kaj, ljubimci in psi, to si lahko samo skrajno bolni um namisli. Torej spadaš mednje.
Pa tudi meni niso všeč nevzgojeni psi oz. bolje rečeno lastniki psov. Samo taki bolnih fantazij kot jih pa eni monovci spravite skupaj... in te teme se vedno znova pojavljajo na monu. Se prav sprašujem koliko bolnikov to producira, upam, da je samo en z več niki, da ni več takih pacientov.
No no, kakršne izjave in dejanja ima ena moja znanka v zvezi z njenim psom, priznam, da mi je sumljiva. Pa poišči na spletu novico o tisti zmešanki, ki je dojila psa in o tem, kako so se ljudje zgražali nad določenimi umetnostmi, natančneje fotografijami, kjer se neka babnica gola valja po tleh s psom ali psi. Oprosti, meni to deluje bolano in namiguje na saj veš kaj. Umetnost ja, dajte no.
Default avatar

pasja prehrana

Če se je to dogajalo v Sloveniji, potem obstajata samo dve možnosti:

-si bil na plaži, kjer je psom prepovedano - ne vem, zakaj nisi poklical policije, bi lastnica fajn mandatko plačala (prepovedan vstop na plaži, pes brez nadzora in ne na povodcu, zasebna tožba zaradi duševne stiske in paničnega napada strahu za sebe in otroka).
-si bil na plaži, kjer je psom dovoljeno - o tem si bil obveščen in si vedel, da je možnost srečanja psa in pasjega obnašanja na tej plaži. Na plažah, kjer je psom dovoljeno (običajno pasje plaže), se lastniki ne ozirajo preveč na "brisače", ker vsi psi skačejo en čez drugega in se igrajo, špricajo vodo, mečejo in lovijo mokre žogice in frizbije. Vljudnosti oprosti je na takih plažah sicer običajen, ampak nobenemu lastniku ne gre na živce, saj s(m)o na teh plažah pač zato - da so psi psi in so vse naše brisače slej kot prej potacane, če jih ne umaknemo ravno na klopco. Ampak to je pač normalno za pasjo plažo in če prideš tja (lahko kamot brez psa, saj pes ni pogoj), se moraš zavedat, da bodo živali tam in da lastniki toleriramo malo več kot običajno pa do sedaj še nisem zasledila težav niti v Sloveniji, niti v tujini. Če tega ne želiš, pa greš na plažo, kjer je psom prepovedano in ob opisanem dogodku pokličeš policijo in prijaviš lastnike psov zaradi več kršitev.

in izjema:
-si bil na divji plaži - ja brez dnarja ni muske pravijo, če ne plačaš urejene plaže, lahko pričakuješ marsikaj, razen urejenosti in reda.

Torej, plačaj in pojdi na urejeno plaži, kjer je vstop psom prepovedan.
Default avatar

Kaj pisaris

pasja prehrana je napisal/a:

-si bil na plaži, kjer je psom prepovedano - ne vem, zakaj nisi poklical policije, bi lastnica fajn mandatko plačala (prepovedan vstop na plaži, pes brez nadzora in ne na povodcu, zasebna tožba zaradi duševne stiske in paničnega napada strahu za sebe in otroka).
-si bil na plaži, kjer je psom dovoljeno - o tem si bil obveščen in si vedel, da je možnost srečanja psa in pasjega obnašanja na tej plaži. Na plažah, kjer je psom dovoljeno (običajno pasje plaže), se lastniki ne ozirajo preveč na "brisače", ker vsi psi skačejo en čez drugega in se igrajo, špricajo vodo, mečejo in lovijo mokre žogice in frizbije. Vljudnosti oprosti je na takih plažah sicer običajen, ampak nobenemu lastniku ne gre na živce, saj s(m)o na teh plažah pač zato - da so psi psi in so vse naše brisače slej kot prej potacane, če jih ne umaknemo ravno na klopco. Ampak to je pač normalno za pasjo plažo in če prideš tja (lahko kamot brez psa, saj pes ni pogoj), se moraš zavedat, da bodo živali tam in da lastniki toleriramo malo več kot običajno pa do sedaj še nisem zasledila težav niti v Sloveniji, niti v tujini. Če tega ne želiš, pa greš na plažo, kjer je psom prepovedano in ob opisanem dogodku pokličeš policijo in prijaviš lastnike psov zaradi več kršitev.

in izjema:
-si bil na divji plaži - ja brez dnarja ni muske pravijo, če ne plačaš urejene plaže, lahko pričakuješ marsikaj, razen urejenosti in reda.

Plaze pri nas se ne smejo zaracunavati ze dolgo ne.
In tudi ce plaza ni posebej urejana s strani kogarkoli in se smatra kot divja, tudi tam je javni prostor, kjer moras imeti psa na povodcu. Enako kot mora biti na povodcu med sprehodi sicer.
Default avatar

ne morem verjet

... koliko enega bevskanja glede splosno znanega dejstva, zakaj imajo samske babe fifije...
Default avatar

vgeargf

pasja prehrana je napisal/a:

in izjema:

Kako prismuknjeno. Zaradi psov naj bi se ljudje umikali na urejene plaže in jih plačevali (kjer je vstop psom prepovedan), da bi se ognili potencialnemu terorju lastnikov psov? Naloga lastnika psa je v vsakem trenutku, da ima svojo žival pod kontrolo (tudi zakonsko je lastnik odgovoren za svojega psa - če pravil ne poznaš, se seznani z njimi) in da ne moti ostalih ljudi. Doma smo imeli vedno psa, smo skrbeli za njega, se z njim ukvarjali, pa mi gredo eni naključni psi, ki od nekod pridirjajo in te ne pustijo pri miru, pošteno na živce. Ne maram jih božat, ne maram, da me ližejo, ne maram (včasih tudi) smradu. Predvsem pa se neznanih (velikih) psov bojim.
Default avatar

ja men

Poletni Scenetarji je napisal/a:
Morje. Ura 9 zjutraj. Plaza na pol prazna. Zena sedi lepo na brisaci, jaz in mulec sva 100m stran in se igrava v mivki.
Pride babnica s spuscenim scenetom. Cucek najprej v vodo, potem zlaufa cez brisaco, in potem se zacne zaganjat proti meni in 3 leta starem otroku.

Baba dobi na priblizno 100 decibelih "odpoklicite psa, takoj", pa kar naprej bulji. Po ene tretjem opominu se celo spomni, da bi lahko kaj odgovorila (cucek je odjebal naprej nadlegovat ljudi), in se zacne razburjat, da kako se jaz z njo pogovarjam, in da ona tukaj zivi.

Dajte mi cuckofili povedat, ste res vsi debili, ali ne razumete, da normalnim ljudem vasi cucki pomenijo smrad in groznjo, ne pa nekega ljubimca?
k bi ti vedu, kolk grejo pa men taki k si ti z svojimi neuzgojenimi froci na žiuce!
Default avatar

Tipično

ja men je napisal/a:
Poletni Scenetarji je napisal/a:
Morje. Ura 9 zjutraj. Plaza na pol prazna. Zena sedi lepo na brisaci, jaz in mulec sva 100m stran in se igrava v mivki.
Pride babnica s spuscenim scenetom. Cucek najprej v vodo, potem zlaufa cez brisaco, in potem se zacne zaganjat proti meni in 3 leta starem otroku.

Baba dobi na priblizno 100 decibelih "odpoklicite psa, takoj", pa kar naprej bulji. Po ene tretjem opominu se celo spomni, da bi lahko kaj odgovorila (cucek je odjebal naprej nadlegovat ljudi), in se zacne razburjat, da kako se jaz z njo pogovarjam, in da ona tukaj zivi.

Dajte mi cuckofili povedat, ste res vsi debili, ali ne razumete, da normalnim ljudem vasi cucki pomenijo smrad in groznjo, ne pa nekega ljubimca?
k bi ti vedu, kolk grejo pa men taki k si ti z svojimi neuzgojenimi froci na žiuce!
No evo, takoj ko kdo kaj reče čez psa, se pasjeljubci branijo z metanjem otrok naprej. Primerjanje psa z ljubimcem je nezaslišano, primerjanje psa z otroci s strani užaljenih pesjanarjev pa ni bolano, ali kaj?
Default avatar

xxx3

ja men je napisal/a:
hm... in potem cuckoljubci pravijo, da kdor nima rad zivali, tud ljudi nima...