Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uspehi iz mature

Uspehi iz mature

Kako je slo vasim otrokom na splosni maturi? koliko tock so osvojili :))) so zlati?

Naš je opravljal poklicno maturo in vse predmete pisal 4. Upa, da bo sprejet na fax, kjer bolj upoštevajo sprejemni izpit, ki ga je že opravil (in bil pohvaljen).
Drugače pa ja, je zlati fant: dedku in babici je vsa drva pospravil, doma pokosil in pograbil cel travnik, pomagal pri beljenju, naslednji teden začne s počitniškim delom v eni trgovini. Bil je pa tudi že na morju s prijatelji on na kar nekaj zabavah, kjer se je kadilo in pilo.:))))

poklicno maturo ,s tem se pa res ni za prehvalit.

Splošna ni kaj dosti težja, predvsem pa imajo več časa. Naš je lani delal poklicno in 5. predmet, pa je bilo vse približno na istem nivoju.

Aja, zakaj pa ne? Ravnotako je uspeh.
Za razliko od tebe, ki za svoj edini uspeh lahko šteješ zlobo, zagrenjenost, vzvišenost in nevoščljivost.


Zakaj pa ne?

Splošna ni kaj dosti težja, predvsem pa imajo več časa. Naš je lani delal poklicno in 5. predmet, pa je bilo vse približno na istem nivoju.
[/quote]

😂😂😂😂

Splošna ni kaj dosti težja, predvsem pa imajo več časa. Naš je lani delal poklicno in 5. predmet, pa je bilo vse približno na istem nivoju.
[/quote]
Ne se smešit. Poglej na ric in primerjaj.
Sin zadovoljen, tudi točk bo dovolj za željen faks.

Govorim za 15 let nazaj.
Naša zlata maturantka zasluži pol manj, kot “komajskupajspravilpoklicnomaturo”.


poklicno maturo ,s tem se pa res ni za prehvalit.
[/quote

Ni bil moj namen, da se hvalim s šolskimi uspehi mojega sina. Moj odgovor preberi še enkrat, tokrat z razumom.
Tisti navadni bralci bodo že razumeli moje sporočilo.

Splošna ni kaj dosti težja, predvsem pa imajo več časa. Naš je lani delal poklicno in 5. predmet, pa je bilo vse približno na istem nivoju.
[/quote]

in kako ves da je bilo “priblizno na istem nivoju”?

Ce zlati maturant ne gre glih medicine, potem njegova bodoca placa sploh nimaveliko moznosti da bo visja od onega s strokovno maturo.


Zakaj pa ne?
[/quote]

Ker je lazja in narejena na nacin, da lahko skoraj vsak drzavljan izdela srednjo solo

Upam, da je malo takih ljudi na svetu, ki merijo življenjsko srečo in uspeh zgolj in samo na dosežkih šolanja.

Soseda, z vsemi tockami na maturi, dela podiplomca na Camebridgu, kjer je tzdi diplomirala. Kaj bo s sluzbo, bomo videli.

Mislim, pisuka, kaj se obesite na te, ki se jim je zalomilo? Dajte malo sprejet tudi tiste, ki jim je uspela tako matura, kot pozneje v zivljenju!

ne vem zakaj sploh govorite o poklicni maturi, ko pa je tema očitno namenjena splošni.

Soseda, z vsemi tockami na maturi, dela podiplomca na Camebridgu, kjer je tzdi diplomirala. Kaj bo s sluzbo, bomo videli.

Mislim, pisuka, kaj se obesite na te, ki se jim je zalomilo? Dajte malo sprejet tudi tiste, ki jim je uspela tako matura, kot pozneje v zivljenju!
[/quote]

Saj je obema uspelo, samo enemu bolj kot drugemu.

So pri vseh rezultatih dekleta v prednosti po znanju, pridnosti in vztrajnosti.
Recimo da je eno splošno povprečje 70 : 30 v korist deklet.

Do 23-tega leta! Potem se pa drastično zniža njihov domet. Ker začenja moška populacija dojemat, da lahko še kaj izboljšajo.
Da je ženska samo za dom (rojevaj in čakaj) … bom jaz! In sledi egoistična kariera.

In potem smo na 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov……. zadaj pa ženske, ki podpirajo dom! 🙁

Rezultate pa vidimo!

Maturo je opravil, z ocenami po večini ni zadovoljen, vendar pravi, da glavno, da je narejena. Več, da ne rabi. Če je on zadovoljen, sem tud jaz zadovoljna v tem pogledu.

New Report

Close