Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se poznate?

Ali se poznate?

Evo, ena temica o nas samih. Ni potrebe, da govorite konkretno, kakšne so značilnosti vaše osebnosti, zanima me le, če se poznate v smislu, da veste, kaj vas veseli, kaj razjezi, kaj ljubite, česa ne boste mogli nikoli odpustiti, v kaj se težko prepričate … Take male značilnosti lastnega jaza. Odgovori v smislu: da, ne, ne vem, se vsak dan spoznavam…

Pravzaprav lahko na vsa tvoja vprašanja odgovorim z DA. V teoriji mi je vse jasno. Tudi kaj me pri sebi moti in kaj bi morala narediti, da bi bilo drugače. Spraviti to v prakso je pa znatno težje, če ne celo nemogoče.

Natanko vem, kaj rada počnem za dušo – strast če hočeš. Za vse ostalo, not so sure ;))

Bolj se spoznavam, bolj me daje obcutek, da mi je tako malo znanega o meni.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Vedno bolj, pa še vedno imam en kup stvari, kjer nisem prepričana. Si pa zadnja leta bolj dopustim, da sem to kar sem ne glede na to, kaj si drugi mislijo.

U pikce pa vejce!

Sem strahotno žleht do sebe, kar počnem drugim ni niti za malco.

Je pa tudi res, da (se) znam tudi pocartat, sam to je bolj skromne narave… ;-)))

Ko star denar. 😉

Bolj se spoznavam, bolj me daje obcutek, da mi je tako malo znanega o meni.
[/quote]

V življenju sem šla skozi res težko obdobje, ko sem se bila prisiljena učiti o sebi.
Zanimivo mi je bilo, da sem spoznala neke stvari, za katere si nikdar nisem mislila, da sem to jaz. Pozitivne!
Na samozavesti sem pridobila neverjetno!

Zdaj je od tega že kar nekaj let, mislim, da v tem trenutku kar dobro vem, kdo sem, ampak že v naslednjem trenutku lahko nekje na drugem koncu sveta pade domina, ki bo sprožila niz dogodkov, od katerih se me bo morda dotaknil samo en, a bo imel vpliv na mojo osebnost in moja reakcija ne bo v skladu s tem, kar sem zdaj, kar mislim, da sem zdaj, kar sem do zdaj vedela o sebi…

Nove situacije, nove izkušnje, nove poti v življenju, vse to nam odkriva o nas samih nove stvari, stare pa spreminja. Tudi, ko se ti zdi, da poznaš sebe, si še vedno poln presenečenj.

Poznam se.
Bolj je problem slediti spremembam in jih usmerjati.

Svoja občutja, čustva, reakcije, ravnanja,prepričanja…seveda poznam, a to velja za primer nekih klasičnih stalnic v življenju. Kaj bi bilo v bolj ekstremnih oz. meni tujih situacijah, pa ne morem rečt za ziher, lahko zgolj predvidevam.

Zjutraj sem se zbudila in kar naenkrat ugotovila nekaj o sebi. Po tem jutranjem navdihu sem tudi odprla temo. Zdaj sem vesela, da sem jo, ker ste pisali stvari, ki so mi še manjkale ob tej novi ugotovitvi – namreč kako zdaj to narediti funkcionalno v življenju. Hja….edino to je problem, da pravite, da je to težko. :-/

Bi rekel, da se.

Vem kaj mi paše in kaj mi ne paše. Z leti postajam samo bolj selektiven, saj počasi tisti “open mind” postaja mamac za pijavke.

Si vis pacem, para bellum.

Kar precej:) Lahko bi si napisala knjigo z navodili:) Tako preprosto je:):):)

ne vem ☺
veselijo me prihodki v denarju, kriptah
jezijo pa stroški in izgube v kriptah
A to kaj pomeni ☺

New Report

Close