Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako bi tole napisal, DAJTE VSI PREBRAT ŠE POSEBNO ŽENSKE, DEKLETA

Kako bi tole napisal, DAJTE VSI PREBRAT ŠE POSEBNO ŽENSKE, DEKLETA

Ni skrivnost, dal sem že več oglasov za določene zadeve, tu na teh forumih.ŽENSKE DEKLETA, PUNCE, od kje vam ideja, da se bo en lep, čeden, mladosten, vitek, pameten fant, tako ali drugače spečal z eno debelo, grdo, plešasto, neumno, neurejeno in še kaj. Mene je sram, da si v moji bližini in da te tako peljem na morje.Halo. Očitno drži, da so samske vglavnem ničvredna roba. Ravno prihajam iz tako zvanega zmenka z eno debelo perdo, ki je lagala, da je srednja.Kaj imate ženske do tega, da ste potem še bolj ponižane, ko vas odvrnem. Sam hit sem šel, da me ni kdo z njo videl. Kot čekiram tale forum, so kolikor toliko ženske tu gor, Ena južna, Poletna3, savinjčanka pa še kera, ampak te so vse zasedene. V reali na ulici je pa isto. Od 100 deklet, jih lahko na prste preštejem, da so vredne greha. Kaj je ta svet postal povsem deformiran, pa poletje je,ko bi morale punce nekaj nase dat in v vase. Ah, mi je vseeno za ta plaz ki sedaj prihaja, kak kreten si, bedak, samski si, pol si tudi ti debel bla bla bla, dole mi visi za vas, tako se bodo oglašale tiste, ki sem jih na hitro odpikal kot neprimerne. Nisem jaz baš ovi, skidam svaku, samo da praznim jaja.Pa to sploh ni point druženja in vabila. Slovenia ena velika revšna.

Taka sprdačina kot si ti, normalne ženske še pogledat ne sme, ne pa da bo hodil na zmenke.

Svojo fotko nalimej, če si res lep, mlad,…
Po mojih izkušnjah taki ne rabijo ‘fehtarit’ po netu.

nova
Uredništvo priporoča

+1


Ja hahaha.. Prosti spis za cicije.


Če bi ti bil tako dobra roba, bi šel kot vroče žemljice.
Ampak že po stilu pisanja poveš dovolj o sebi!

Ok, zakaj pol ti iščeš punce na tem forumu in ne na tinderju, badooju, instagramu, facebooku ali v reali?

Zadnjih nekaj let je tale forum le še greznica ničvrednih odvisnikov. To te uvršča v kategorijo, ki se ti odraža tudi v reali. Poštiman folk se s tole kloako ne more poistovetiti, verjemi.

Če bi ti bil tak, kot opisuješ, ne bi bil samski in bi lepe punce še odganjati moral, ker bi jih bilo toliko, ne pa da na internetu iščeš in se dobivaš z nekimi obupankami. Lep, mlad, vitek in pameten spozna deklet kolikor hočeš v živo in ga nobena ne more naplahtati, kakšna naj bi bila.

samokritike, jaz dobim kero čem.kero čem.padajo ko snopi pšenice ob žetvi, sam kaj ko sem tako zahteven pa mi skoraj nobena ni všeč.nimam celi dan časa, da bi vandral po mestu pa iskal eno, ki mi je všeč, saj nisem socialc brez dela in nimam časa za to.kokodak, dajte še mal kokodakat

Prav imaš. Jaz se s tvojim videnjem strinjam.
Ženske dandanes ne premorejo kančka samokritike. Debele, zavaljene, neurejene pujse – so sveto prepričane da so tipom božja mana.
Hodim naokrog (po trgovinah predvsem) in opažam, in se čudim … kako te zavaljene in neurejene pujse komandirajo tipe: vzemi tisto, ne bova tega, plačaj to, nočeva onega, itd … vse v dvojini.
o_0

Pa sej si reku, da takoj palijo nate. Zakaj se sploh oglašaš tuki?

Moški lažete pa o višini in dolžini. Kaj naj s tipom, ki je manjši od 180 cm in krajši od 15 cm. Drugače pa vedno povem prave kg. Ene sploh me motijo obline.

Res je, moški po portalih radi lažejo o svoji višini, vsaj za 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} +.
Ženske rade lažejo o svoji teži, vsaj za 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – .


Rad bi te videl, kakšen uhan si ti.

Res je, moški po portalih radi lažejo o svoji višini, vsaj za 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} +.
Ženske rade lažejo o svoji teži, vsaj za 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – .
[/quote] mogoče 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} 👍-+ pa še to ker se tehtam enkrat na vsake toliko, teža pa niha

Zanimivo nekaterim sem všeč od vrtčevskih časov do sedaj, drugim pa nikoli ne bom,
zakaj bi se ukvarjala z nekom, ki mu nikoli ne bom.

meni je pa všeč, da mi tip ne teži za vsako kg, kot eni suhicam, pol pa dobesedno stradajo.

Zaradi takih butcev kot si ti sem samska. Pa kaj ti bo vse, če si neumen. Ne mi govorit, da si pameten, če ne dojameš s kakšno žensko greš na zmenek. Ampak jest sem stara mama zate.

Ojoj a spet ti. Pa vsaj toliko bi bil lahko spodoben, da bi nam zamolčal svojo polomijo. Uboga punca, mi jo je škoda, še predobra je zate. Ob takem pisanju človek res začne dvomiti o tvoji pameti. Glede lepote so pa tudi že avtorji pred mano vse povedali.

Mah veš kako je s tem? Lahko si najbolj sočna breskva, pa se bo vedno našel nekdo, ki so mu ljubše jagode😉

Je ista oseba, ki želi bazo samskih s fotkami – Promotor? Ki išče kako se naredi badminton društvo?

Je res. Slovenija je en kup brezveznih žensk. Ampak do konca brezveznih.
Ki bi bile rade nekaj posebnega. Shujšaj, get a job, get an education and get a life.

Sem pa tja snamem kakšno, ki je vezana in sexy. Da bi se pa vezal s temi povprečnimi Slovenskimi mrožinjami!? Zakaj že?

Hahahaha tip isce bejbo prek neta ker on ima sluzbo in nima casa drugac iskat kot prek neta pa se zatrjuje da on je top shit roba. Pravljicar na kubik. Edino net ti se ostane pa se tam si neuspesen. Kako bos pa ti funkcioniral s kaksno ce ti je samo videz vse, podobno razmisljas kot un kmet iz ljubezen na dezeli. A ti se zavedas da visek kg ni vedno samo prenaziranje? Se mogoce zavedas da se marsikaj spremeni skozi zivljenje? Danes si zdrav, jutri nisi vec. Si zelis otroka? Ce si ga bo tvoja zenska lahko pridobljene kg se 5let po porodu morala nosit pa ce si dec, ki jo bo ljubil jo bos tudi z odvecnimi kg. Kaj pa ce se poskoduje in bo pol leta priklenjena na posteljo? Jo bos odslovil?
Mam filing da bos ti se dooolgoooo samski.

Kak kreten! Dej naslednjič naj se mu en tip javi in ga nauči lekcije. 😉

Ti si pa res ena super roba, da iščeš punce na spletu, dotično na MONu.

A si se kdaj vprašal zakaj ti je tega treba?
Očitno pač nekih top modelov ne privabljaš, zato se ne pizdi in cmizi preveč nad tem, kar privabljaš


S tem ko blati tiste, ki so se mu javile, pove več o sebi. V bistvu je samega sebe osramotil hehehe.

New Report

Close