Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So vas že kdaj odpeljali z rešilcem?

So vas že kdaj odpeljali z rešilcem?

So vas že kdaj odpeljali z rešilcem?

Moj odg: enkrat kot udeleženko v prometni nesreči in drugič zaradi poškodbe, so me odpeljali na slikanje in šivanje, v drugo smo šli z lučkami.

Ja, večkrat. In?

Ne in upam, da ne bo nikoli te potrebe.

nova
Uredništvo priporoča

Že, ko sem zletel po hribu par deset metrov. Nič posebnega.
Sem se pa že peljal tudi z vozom za mrliče. Zadaj.

Ja, večkrat. BIlo je obdobje, ko mi je bil to kar normalen način prevažanja.

Mene v 35.-ih letih nikoli. Nato pa 2 krat v enem mesecu, zaradi popolnoma različnih stvari. Sreča, da se je tako končalo, da mi je sedaj lahko smešno…

So, zaradi poškodbe. Z lučkami in sireno :)) HB se je vse dobro končalo.

Da, ko me je zbil avto in sem prvič v lajfu malo poletela..

1x. Sem v hecu vprašala, če bomo imeli sireno in lučke, in ja, je bila bolj urgentna vožnja. Zanimiva izkušnja koliko se spomnim, sem pa bila kar precej zadeta od zdravil 😊

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

So me. Kombi.Včeraj je bilo 24 let…Rodila se je naša deklica.Deklič.

Čist tazrešn rešilc, v spremstvu policije na psihiatrijo. In to čist đabe, le prevoz nazaj sem si moral sam urediti po 20. minutah sam, ker so dežurni dohtar inu policajčki v momentu ko sem v roke dobil odpustnico, pičke stisnili.

Čudovita izkušnja, ki o nekaterih pove marsikaj! ;-)))))

Ne… so me pa s hroščem.

Si vis pacem, para bellum.

Večkrat… Službeno pač jbg.

Se pridružujem.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Uau

Tatü tata Fahrerin

Etwa besonderes 😁😁

Si vis pacem, para bellum.

Uau

Tatü tata Fahrerin

Etwa besonderes 😁😁
[/quote]

Sploh ne. Samo povem, če je že vprašano.

Sploh ne. Samo povem, če je že vprašano.
[/quote]

Ka mate pa zaen rettungswagn?
Fuixwagen Transporter ?
Mercl Sprinter?

🙃

Si vis pacem, para bellum.

Pač un k pride.. Vw je ponavad.. Smo z lj povezani..

Dvakrat sem se pa res. Enkrat so me iz Kranja v Ljubljano peljali, sum zastrupitve.

Drugič pa 200m skoraj samo čez cesto, ker sem se med delom ponesrečil. Bi lahko tudi odkorakal do urgence, ampak so mi razložili, da potem ne bi bil prednostni primer in ker so me moral pač prec pregledat (udar z elektriko, najbolj smešno, ker moje delo ni imelo nič veze z elektriko samo) sem se moral zapeljat.

Drugače nič posebnega. Na srečo ni nilo tako zelo nujno, da bi morali dirjat z polnim plinom.

Obujam temo, ker sem trenutno v KC Ljubljana, kamor so me iz Tržiča prepeljali z rešilcem, z vključeno sireno in lučkami. In da se ne boste spraševali, kaj hudiča se je s Sushijem zgodilo…modrasa sem lovil, prekrasno bitje s čudovitim vzorcem in lepe rjavo-oker-oranžne barve, celo ujel sem ga a bil ob tem premalo pazljiv…pa je izkoristil priliko in mi dal enega lupčka hehe. V sredinca, tik nad noht. Bolečina v trenutku, sprva le kot kak osji pik, se je pa iz minute v minuto stopnjevala. Taka zbadajoča, globoka bolečina, ki sega do kosti in prav čutiš, kako se širi. Eh, bom že preživel. Čez noč bom tule na opazovanju, jutri pa upam da bom lahko šel domov se s tortico basat. Lepe pozdrave iz bolnišnične oskrbe, pa pazite nase bolj kot jaz.✌

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Joj Sushi! Smo se spraševali, kaj se je zgodilo (sirene pa to), je bila nesreča ali kaj. Ti si bil! Bereš se kar ok, upam, da jo boš dobro odnesel. Pazi nase, škoda te je fant.

Ma ne rečt, da si mislil, da si disneyjeva princesa?

[img]https://media.giphy.com/media/qhNOHGjJKrOBq/giphy.gif[/img]


Ponavadi te ob polni luni in v smer Polje…le zakaj nisem presenecen

Skoraj natanko ob 18h. Ob 16:55 je pa v krvni obtok nekaj zagrizlo😁 hvala, bom drugič bolj merkal. Pa sori, ker sem poskrbel za kaljenje javnega reda in miru. Se vsaj kej dogaja u Tržič hehe. Lp

Prekajen meso dl cajt gvera;)

:)))) o Sushi …pa kaj si ga hotel odnesti domov v banjo ? 😉
Ooo bogi fant…po moje te vse sestre cartljajo….:)

New Report

Close