Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Neumnosti, ko ste bili zaljubljeni ali nori na kakšno osebo..

Neumnosti, ko ste bili zaljubljeni ali nori na kakšno osebo..

Kaj ste naredili kot največjo skrajnost? Jaz sem bila tako blesava od zaljubljenosti, da nisem dojela nobenega namiga, da me fant enostavno noče videt. Vse sem si interpretirala drugače, meni v prid… o ko me je doletela resnica… še danes mi je pomalo težko, če o tem razmišljam. Sicer z nasmehom odpravim a je kanček grenkega zraven… pa vi?

Vozil sem se 100km v eno smer.

Blazno.

Si vis pacem, para bellum.

;DDD, škrtica

Jaz sem si zalepla v dnevnik požvečeno žvečilko, ki mi jo je on dal. Prajsles!

;DDD, škrtica

Jaz sem si zalepla v dnevnik požvečeno žvečilko, ki mi jo je on dal. Prajsles!
[/quote]

Ej za lubezn vse.

Ne ti meni škrtica. Sj ekonomskega smisla u lubezni res ni, je pa življenjski.

Si vis pacem, para bellum.

Stala sem v ta huj nalivu na neki cesti, za katero se mi je zdelo, da po njej hodi domov iz šole in sem se počutila hudo romantično. 💘
Jasno, da je šel po drugi poti domov, nikdar ni hodil po tisti cesti 😁😁

Aja še ena. Čakal sem jo 2 uri ker je pozabila da sploh mava dejt. Ajebiga… iz tiste moke ni bilo kruha, palačinka pa že.

Si vis pacem, para bellum.

;DDD, škrtica

Jaz sem si zalepla v dnevnik požvečeno žvečilko, ki mi jo je on dal. Prajsles!
[/quote]

rofl !!!

Drugi dve kolegici sem mu zrihtala. Pa celo uredila frizura namazala. Punci bili tud vanga. In jz kokos sem ju zrihtala v nulo zanj.

O mater 😁😁

Nobene neumnosti nisem naredila. S prvim, v katerega sem se zaljubila, sva sedaj skupaj.

Na vratih njegovega stanovanja sem se pojavila v salonarjih, štrumpantlih, prozornemu spodnjemu perilu in plašču – razprtemu. Odprl je njegov brat, ki je bil slučajno na obisku. Sploh nisem vedela, da se zna kak človek tako hitro premikati, kot se je njegov brat v sekundi dvajset spokal iz stanovanja:):):)

Moški ponavadi s prijatelji vse delimo, zakaj ne bi potem z bratom? 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Mijav 😁😁

;DDD, škrtica

Jaz sem si zalepla v dnevnik požvečeno žvečilko, ki mi jo je on dal. Prajsles!
[/quote]
Hudoooo, jst pa sam njegovo kartico z morja, roza srček je zraven nalimal. Da ne govorim, da sem celih 10dni sedela na plaži z daljnogledom in špegala čez v Lanterno, če ga bom slučajn vidla. Sweet sixteen, ni zaman.

Ni bila prva, me je pa zadela kot strela iz jasnega. Bila sva par, ampak vsakic ko sem sla mimo njegovega doma sem sla pogledat na skrivaj okno od njegove sobe, ce je doma, ce ima luc. Kot psiho, ceprav je bila v odzadju le zaljubljenost. Ni se izslo.

v petem in šestem razredu osnovne šole sem vedno gledal proti vhodu v njen blok in upal, da se bo pojavila, pol pa, ko se je, sem pa v kontra smer gledal, kao frajar, jo ne jebem niti pet posto.

Kot največjo skrajnost (in morda tudi neumnost? )…to, da sem 15 let ostala :))) Hec. Sej je fajn, čeprav bi ga včasih najraj zadavla :))

To ni neumnost

Moški ponavadi s prijatelji vse delimo, zakaj ne bi potem z bratom? 😉
[/quote]

Čudne prijatelje imaš.

Mijav 😁😁
[/quote]

:):):)

To ni neumnost
[/quote]

Well…v tistem trenutku…::):)

Ojej, v srednji šoli sem bila in sem mu šla napisat pesmico, in to ene 15 kitic. Videvali smo se samo na vlaku, pa še to se niti pozdravljala nisva. Ampak jaz sem vedela, kdo je, on pa zame ne. In mu na vlaku, ko smo šli dol, v roke stisnem tist list s pesmico in ga potem od doma še pokličem po telefonu (hja, takrat so bili samo stacionarci) in seveda me je odpikal.
Potem se pa še srečuj na vlaku … Najraje bi potem z vrečo na glavi okrog hodila 🙂

Well…v tistem trenutku…::):)
[/quote]

Vseeno bi rekla bolj popestritev… Ampak pač z mal slabo organizacijo 🙂

Odnesla kamen izpred njegove bajte in ga častila kot svetinjo.

Zrihtala sem si tipa iz oglasa za 1 vecer plesa samo da je bil on ljubosumen. Ni zapalilo.

New Report

Close