Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ženska, ki ve kaj hoče, je pravi magnet za moške?

Default avatar

povejte iskreno

A je to res?
In zakaj?
Priponke

beautiful-2910260_1280.jpg
(83.82 KiB)

Default avatar

Vcc

Ni res. Sposobne moske ne zanimajo sposobne zenske. Rabjo samo "toplino".
Karieristke so bolj pijavkam privlacne.
Default avatar

želi lahko

Ženska lahko hoče oz. si želi tudi nekaj, kar ji moški ne zna dati in takrat je ogenj v strehi. Zato zelo odločne odpadejo!
Default avatar

ext

povejte iskreno je napisal/a:
A je to res?
In zakaj?
Če oba hočeta isto.
Default avatar

Rok-1

A je to res?
In zakaj?
Je, če sta cilja (oz. cilji) vsaj približno skladna.
Ker potem skupno življenje prežemajo še usklajene dejavnosti in tovarištvo - kar je super kombinacija.
Default avatar

falsus in uno falsus in omnibus

Večina žensk misli, da ve kaj hoče, vendar gre za informacije iz rezervnega računalnika, ki premnogokrat zavede glavnega.
Default avatar

Lea39

A je to res?
In zakaj?
Odvisno..kaj jo motivira..žene v doseganju ciljev..
Če jo žene strah..potem zna bit ravno obratno; blazno dolgočasna in zategnjena, control freak..
Če jo žene Življenje samo v celoti, potem pa dejansko zna bit zanimiva partnerica.
Ampak v tem primeru mora znati obdržati nekaj fleksibilnosti, ter zavedanja, da je sprememba edina stalnica življenja.

Še bolj pomembno, da ve kaj hoče, se meni zdi, da zna, kljub spremembam in padcem, KAKO ohraniti pozitiven pogled in dosegati zastavljen cilj.
Default avatar

KP5700

Lea39 je napisal/a:
A je to res?
In zakaj?
Odvisno..kaj jo motivira..žene v doseganju ciljev..
Če jo žene strah..potem zna bit ravno obratno; blazno dolgočasna in zategnjena, control freak..
Če jo žene Življenje samo v celoti, potem pa dejansko zna bit zanimiva partnerica.
Ampak v tem primeru mora znati obdržati nekaj fleksibilnosti, ter zavedanja, da je sprememba edina stalnica življenja.

Še bolj pomembno, da ve kaj hoče, se meni zdi, da zna, kljub spremembam in padcem, KAKO ohraniti pozitiven pogled in dosegati zastavljen cilj.
yesss
Default avatar

kaj pa če

A je to res?
In zakaj?

Kaj pa če ona hoče nov avto, lagodno življenje in vsak dan seks v tangicah? Z osnovno šolo?
In pelje še tebe v prepad?
Default avatar

pomeni

kaj pa če je napisal/a:
A je to res?
In zakaj?
da si je žal ne moreš privoščiti
Kaj pa če ona hoče nov avto, lagodno življenje in vsak dan seks v tangicah? Z osnovno šolo?
In pelje še tebe v prepad?
Default avatar

Stepni_Volk

A je to res?
In zakaj?
Ne.
Vsi moški vedo tole in tudi razmišljajo takole nekako: “Ženska, ki ve kaj hoče.. ve, da noče mene.”
Torej obvoz.

Ženske, ki ne vedo, kaj hočejo.. so pa zlata jama za moške. (Kjer je zlata in jama oboje v smislu seksa).
De omnibus disputandum..
Default avatar

Pop2

Kaj to sploh pomeni, da veš kaj hočeš? Jaz hočem pico zdajle, na mizi, takoj. A to velja?
Default avatar

MirnaNM

Pop2 je napisal/a:
Kaj to sploh pomeni, da veš kaj hočeš? Jaz hočem pico zdajle, na mizi, takoj. A to velja?
Ta trenutek si želim, da si me vzameta dva moška hkrati.
Default avatar

cvetje v pomladi

MirnaNM je napisal/a:
Pop2 je napisal/a:
A bika ste že prodal?
Default avatar

MirnaNM

cvetje v pomladi je napisal/a:
MirnaNM je napisal/a:

A bika ste že prodal?
Se bojiš ženske, ki točno ve kaj hoče?
Default avatar

Rok-1

Stepni_Volk je napisal/a:
A je to res?
In zakaj?
Ne.
Vsi moški vedo tole in tudi razmišljajo takole nekako: “Ženska, ki ve kaj hoče.. ve, da noče mene.”
Torej obvoz.
...
No, no... menda ni vedno in povsod tako hudo?!?

Nazadnje ko sem srečal potencialno pravo žensko, ki je izgledala biti precej odločne sorte, sem razmišljal bolj tako: "Ženska, ki ve kaj hoče... in ve, da hoče mene... Kaj boljšega?!?"
Default avatar

ext

Rok-1 je napisal/a:
Stepni_Volk je napisal/a:

Ne.
Torej obvoz.
...

Nazadnje ko sem srečal potencialno pravo žensko, ki je izgledala biti precej odločne sorte, sem razmišljal bolj tako: "Ženska, ki ve kaj hoče... in ve, da hoče mene... Kaj boljšega?!?"
4:11 - 4:21
Default avatar

Rok-1

ext je napisal/a:
Rok-1 je napisal/a:

4:11 - 4:21
He, he...
Default avatar

Replika

Nič ne škodi, če ostane ženska malo skrivnostna.
Da seveda ve, kaj hoče, ampak tega ne razglaša.