Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska, ki ve kaj hoče, je pravi magnet za moške?

Ženska, ki ve kaj hoče, je pravi magnet za moške?

A je to res?
In zakaj?

Ni res. Sposobne moske ne zanimajo sposobne zenske. Rabjo samo “toplino”.
Karieristke so bolj pijavkam privlacne.

Ženska lahko hoče oz. si želi tudi nekaj, kar ji moški ne zna dati in takrat je ogenj v strehi. Zato zelo odločne odpadejo!

nova
Uredništvo priporoča

Če oba hočeta isto.

Je, če sta cilja (oz. cilji) vsaj približno skladna.
Ker potem skupno življenje prežemajo še usklajene dejavnosti in tovarištvo – kar je super kombinacija.

Večina žensk misli, da ve kaj hoče, vendar gre za informacije iz rezervnega računalnika, ki premnogokrat zavede glavnega.

Odvisno..kaj jo motivira..žene v doseganju ciljev..
Če jo žene strah..potem zna bit ravno obratno; blazno dolgočasna in zategnjena, control freak..
Če jo žene Življenje samo v celoti, potem pa dejansko zna bit zanimiva partnerica.
Ampak v tem primeru mora znati obdržati nekaj fleksibilnosti, ter zavedanja, da je sprememba edina stalnica življenja.

Še bolj pomembno, da ve kaj hoče, se meni zdi, da zna, kljub spremembam in padcem, KAKO ohraniti pozitiven pogled in dosegati zastavljen cilj.

Odvisno..kaj jo motivira..žene v doseganju ciljev..
Če jo žene strah..potem zna bit ravno obratno; blazno dolgočasna in zategnjena, control freak..
Če jo žene Življenje samo v celoti, potem pa dejansko zna bit zanimiva partnerica.
Ampak v tem primeru mora znati obdržati nekaj fleksibilnosti, ter zavedanja, da je sprememba edina stalnica življenja.

Še bolj pomembno, da ve kaj hoče, se meni zdi, da zna, kljub spremembam in padcem, KAKO ohraniti pozitiven pogled in dosegati zastavljen cilj.
[/quote]

yesss

Kaj pa če ona hoče nov avto, lagodno življenje in vsak dan seks v tangicah? Z osnovno šolo?
In pelje še tebe v prepad?

da si je žal ne moreš privoščiti
Kaj pa če ona hoče nov avto, lagodno življenje in vsak dan seks v tangicah? Z osnovno šolo?
In pelje še tebe v prepad?
[/quote]


Ne.
Vsi moški vedo tole in tudi razmišljajo takole nekako: “Ženska, ki ve kaj hoče.. ve, da noče mene.”
Torej obvoz.

Ženske, ki ne vedo, kaj hočejo.. so pa zlata jama za moške. (Kjer je zlata in jama oboje v smislu seksa).

De omnibus disputandum..

[img]http://img.picturequotes.com/2/543/542591/freud-said-he-didnt-know-what-women-wanted-i-know-what-women-want-they-want-a-whole-lot-of-people-quote-1.jpg[/img]

Tako to gre..

De omnibus disputandum..

Kaj to sploh pomeni, da veš kaj hočeš? Jaz hočem pico zdajle, na mizi, takoj. A to velja?

Ta trenutek si želim, da si me vzameta dva moška hkrati.

Ta trenutek si želim, da si me vzameta dva moška hkrati.
[/quote]

A bika ste že prodal?

A bika ste že prodal?
[/quote]

Se bojiš ženske, ki točno ve kaj hoče?


Ne.
Vsi moški vedo tole in tudi razmišljajo takole nekako: “Ženska, ki ve kaj hoče.. ve, da noče mene.”
Torej obvoz.

[/quote]

No, no… menda ni vedno in povsod tako hudo?!?

Nazadnje ko sem srečal potencialno pravo žensko, ki je izgledala biti precej odločne sorte, sem razmišljal bolj tako: “Ženska, ki ve kaj hoče… in ve, da hoče mene… Kaj boljšega?!?”

No, no… menda ni vedno in povsod tako hudo?!?

Nazadnje ko sem srečal potencialno pravo žensko, ki je izgledala biti precej odločne sorte, sem razmišljal bolj tako: “Ženska, ki ve kaj hoče… in ve, da hoče mene… Kaj boljšega?!?”
[/quote]
4:11 – 4:21
https://www.youtube.com/watch?v=pat2c33sbog


4:11 – 4:21
https://www.youtube.com/watch?v=pat2c33sbog
[/quote]

He, he…

Nič ne škodi, če ostane ženska malo skrivnostna.
Da seveda ve, kaj hoče, ampak tega ne razglaša.


Ne.
Vsi moški vedo tole in tudi razmišljajo takole nekako: “Ženska, ki ve kaj hoče.. ve, da noče mene.”
Torej obvoz.

Ženske, ki ne vedo, kaj hočejo.. so pa zlata jama za moške. (Kjer je zlata in jama oboje v smislu seksa).
[/quote]

:-))))

Ženska, ki ve kaj hoče, je lahko magnet samo za prave, močne moške, za t.i. lovce, saj se tudi ne bo pustila hitro ujeti in predstavlja izziv. V nadaljevanju življenja pa nagrado, sploh če delujeta složno, po istem principu ali če se izrazito dopolnjujeta.

Za vse ostale so večji magnet naivne, nemočne, pomoči potrebne, malo ubrisane, po možnosti blondinke, da se ob njih lahko počutijo kot heroji. Kar večina bistrih a moralno pokvarjenih žensk tudi dobro izkoristi. Žal.

Je res. Moski imamo radi izzive, se raje, ce jih znamo osmisliti. Nase dojemanje je precej vizualno. Zenska, ki ve kaj hoce, torej zenska, ki zna artikulirati svoja pricakovanja je zato pravi magnet za moske, saj si moski zmoremo zgraditi vizualno podobo njenih pricakovanj in jih spremeniti v ustvarjalne izzive, kako ji omogociti, da uresnici svoja hotenja.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Močnih, odlocnih žensk ki vedo kaj hočejo v življenju se moski večinoma bojijo.

Kozlarija. Zenska ki ve kaj hoce, ni za lovce. Ker sama lovi.
Naivnice zmedene so za lovce, kubirje.
Zensk, ki vejo kaj hocejo, lovci sploh ne zanimajo.
Ce pa zenska hoce samo sex, je lovec cisto zmeden ker polozi ona njega.

New Report

Close