Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tresenje- Merklova

Tresenje- Merklova

Pa kaj se z njo dogaja, danes jo je spet napadla tresavica. A je hudo bolna?

tudi jaz sem videla posnetek, ženska je resno bolna, po moje kakšen Parkinson.Vode pa zato ni vzela danes, ko so ji ponudili, ker boga reva niti ne bi mogla kozarca držat.

Če ni Parkinson, so jo morda zastrupili. Poznam enga, ki je bil v otroštvu s kalcijem zastrupljen in se mu trajno roke tresejo. Ampak njej se trese celo telo. Bolezen živčevja.

Ona je na lestvici takoj za Hitlerjem po tem, koliko je kdo naredil škode Evropi.
Tako da če se stegne, ne bomo preveč žalovali.

Govori se, da je njeno zdravstveno stanje namerno potencirano, saj naj bi ji to omogočilo nekakšen časten umik s scene. Tudi tendence k umiku iz politike niso v njenem primeru nikakršna velika skrivnost več. Nekaj tezav je le v tem, da je mesto vice predsednika v rokah SPD in bi takojšenj odhod bil voda na mlin ravno njim. Tako je nekako javna skrivnost moznost predčasnih volitev konec leta, vmesni čas pa CDU potrebuje, da si ponovno utrdi polozaj med volilci (izgubili so precej podpore) in se obdrzijo v sedlu.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Saj je njegova hči. Ne more zatajiti.

Ampak namerno se pa ne moreš takole trest , ona se kar zares trese..

Parkinsonova to ni, je pa nekaj povezanega z možgani.
Dehidracija, na katero se je prejšnjič izgovarjala, tu nima nobene veze.

Saj je njegova hči. Ne more zatajiti.
[/quote]

Govorimo o človeku,… zenski, materi, sestri, soprogi, teti, babici,… ne glede na politično (ne-)všečnost gre za bolezen osebe in prav je upati, da ni nič hujšega in da ji bo upokojitev tudi v zdravstvenem smislu dobro dela.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ja, poškodbe na možganih, ki zato pošiljajo napačne signale živcem

Lahko da ma cukr2. Sem že slišal, da se nekaterim občasno zatresejo roke. Bolj verjetno je začetek Parkinsonove bolezni ali pa dedni tremor. Definitivno možgani.

mogoče je samo popila preveč kave na prazen želodec

To je že drugo tresenje v kratkem času. Je tako?

Uničila je Evropo, se lahko trese.

Merklova definitivno ni mati, še manj babica. Ne vem, ne privoščim bolezni nikomur, tudj njej ne. Ne morem pa mimo nepopravljive škode, ki jo je naredila Evropi, vse po navodilih nwo liderjev. Jaz s tem ne bi mogla mirno živeti, zna bit, da tudi ona ne.

Išias ima, pa še tisto jutro še ni vzela zdravil, pa se trese.

Celo svoje zivljenje iscem taksno babo, da se ji trese roka. Pa je ne najdem. Bi si moja desna roka koncno malo odahnila in se spocila.

Drogeraši se tudi tako tresejo, ko so v krizi.

New Report

Close