Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek anonimna prijava zdravnice

anonimna prijava zdravnice

Pozdravljeni!

Mogoce kdo ve, kje bi lahko anonimno prijavila zdravnico, saj mislim da se je zelo neprimerno obnasala do mene.

Hvala

Zakaj anonimno? Gre za poškodbo hrbtenice?

Ne, navaden zdravniski pregled za sluzbo. Ne zelim se izpostavljati.. upam da jo nikoli vec ne vidim

Varuh pacientovih pravic.

Si bila spet pijana iz z umazanimi zobmi od terana?

Kam pa bi jo prijavila, kateri inšpekciji?

Sicer pa čitaj:
http://pravninasvet.com/blog/anonimnost-prijave-inspekcijski-sluzbi

Nevem, nekam se zelim pritoziti, kot opozorilo na arogantski odnos zdravnice

Potem pa imej še toliko “jajc” in se pod prijavo podpiši.

Ne..

Nevem, nekam se zelim pritoziti, kot opozorilo na arogantski odnos zdravnice
[/quote]

Ni poslušala tvojega jamranja? Je ignorirala tvoje težave?

za take bedake kot si ti, je najboljše takole, greš na splet, klikneš na jihovo spletno stran in izpolniš obrazec spodaj pa napišeš tvoje ime in priimek in oznaka anonimno, pa da ne boš to slučajno nardila iz vpn ja ali live tails ali preko tor omrežja, mora biti tvoj ip od tvojega providerja, da bo zares anonimno. pa še mogoče v pomoč za drugič, isto tako če boš potrebovala kako pomoč policije, tam imajo anonimni telefon in kliči tja, izrecno še povej da je anonimno in da kličeš iz tvojega neizsledljivega pametnega telefona v katerem imaš tvojo sim kartico, ki je vsem znana in javno objavljena, kupljena pa v šparu na tvojo kreditno plačilno kartico in še na spar kartico ki je na tvoje ime, uspeh anonimnosti zagotovljen, če imaš še kako noro vprašanja, kar na dan z besedo

Ne..
[/quote]

Eh lejo … moras si razjasnit kaj bi rada.
In preberi vsebino na linku, ki sem ti ga nalimala.

Zakaj anonimno? Gre za poškodbo hrbtenice?
[/quote]

:):):)

Firme imajo z zdravniki sklenjene pogodbe za službene preglede. Ponavadi so na 3 leta. Težko se ji boš ognila, če si v tej firmi zaposlena.

Jaz je pa ne bom prijavljala, ampak kar tožila, ker me zaradi enga ugriza (ne vem, a klop al kača) ni hotela dat v laboratorij 😋

UKC in ZD imata na hodniku ambulant ali pri informacijah na steni majhen bel nabiralnik za pohvale in pritožbe .
Tudi , če napišeš pritožbo z imenom in priimkom in jih prosiš za odgovor , ga ne dobiš vedno.

Samo v info, ker v službi delam nekaj podobnega:

Anonimne prijave nad delom katere koli zaupanja vredne izpostavljene osebe (zdravniki, sestre, policisti, …) gredo na organu, ki sprejema pritožbe, direktno v koš. Če bo prijava elektronska, bo deležna tipke DEL na tipkovnici. Če pošlješ na papirju, bodo papir uporabili za podlogo za šalčke od kave, da se miza ne umaže.

MOGOČE, ampak res MOGOČE, če boš zapisala bizarno prijavo v smislu, da bo vsem vesoljsko smešna, boš prišla na “wall of fame” – to je zid, kamor se nalepijo največji prejeti biseri, ki potem par let zabavajo pisarniške delavce. Tam ostanejo, dokler kdo ne pošlje še bolj bizarne prijave kot ti.

Avtorica, zamisli se torej malo nad svojim početjem. Če si imela 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} utemeljen razlog za pritožbo, jo napiši in se pod njo podpiši ter dodaj svoje kontaktne podatke. Če pa nimaš jajc za to, potem raje sebi prihrani čas in posmehovanje, ki ga boš deležna s strani varuha.

SORY, MAČO BANANA

Tudi jaz delam v eni taki službi. Postopki pritožb se obravnavajo (tudi vlagajo) po točno določenem zakonskem protokolu. In čisto vsaka pritožba ali samo pripomba je pri nas obravnavana. Sicer so kazni za zdravstveno ustanovo zelo velike. Pa tudi sicer za vsem tem stoji zakon (o pacientovih pravicah) in seveda Varuh pacientovih pravic in drugostopenjski organ (ministrstvo). In o vseh, čisto vseh pritožbah oz. rešitvah moramo redno poročati.
Tako da pri nas si s pritožbami ne delamo prtičkov za pod skodelico kave.

A ja, pa pri sebi razčisti: si pripravljena na prvo obravnavo, pred komisjo, pa morebiti na drugo obravnavo…ali bi samo pojamrala (komu že: direktorju, ministru, javnosti…).

a zdej moramo samo še zaploskat in verjet tebi, kot podkupljenemu piarovcu kako to pri nas vse pošteno lavfa, kaka poštena država je slovenija bla bla, v tem propadlem slo zdravstvu z državo vred. vi ki to berete na padajte na tole fino, ki jo je napisala tako zvana dohtarca, gre za laži, velja tisto, kar je napisal mačo banana, vsem se gladko j.e.b.e za vse vas, te institucije so za to, da imajo eni fine plače za brezdelje, ampak mnogi slo norčki pa še kar verjamejo tistim lopovom pa ciganskim lažnivem ki vam vsak dan lažejo po tv gremo mal lidijo glavač vparašat kak je pripšla do 11 jurjev mesečne plače

Zakaj se avtorico obsoja? Kot, da njeno početje ni ok? Sej sploh ne vemo zakaj se je šlo? Očitno morajo biti pacienti v vsakem primeru v podrejenem položaju napram uradnim osebam, tudi, če mogoče imajo kdaj prav? Če se tako obravnava pritožbe oz. pohvale pacientov, potem se sprašujem, kakšen je sploh njihov smisel? Zakaj sploh ZD in UKC sprašujejo paciente potem, če je zadeva nesmiselna? A ni škoda zapravljati denar za brezvezen papir?

Jaz je pa ne bom prijavljala, ampak kar tožila, ker me zaradi enga ugriza (ne vem, a klop al kača) ni hotela dat v laboratorij 😋
[/quote]
Veš kaj ti slamnata glava, če bi prišla k meni tožit, da te je nekaj pičilo, a ne veš, ali je bil klop ali kača, te jaz tudi ne bi dajala v laboratorij, prej k psihiatru.
Menda boš pa ja vedela, kakšna razlika je med ugrizom klopa in kače?

pa kaj vam je folk ?

avtorica je napisala naslov povedala kaj zeli , postavila uprasanje …. stvar zakljucena ….

ne rabis komentirat in brat ce te ne zanima …. ne pa izlivat svojih frustracij …

avtorici ….
lahko ustvaris nov mail ( anonimno ) in preko tega maila direktno pises zd.domu oz zdravnici …. lahko tudi varuha poklices in izrazis zeljo da bi ostala anonimna in ti bo on zrihtu kej

A na medicini dela in športa na Poljanskem nasipu?Ne bo ti uspelo,ker imajo zveze na sodišču.Ogromno prijav proti njim,pa še vedno naprej opravljajo delo,pri zaposlenih pa ne opazijo šizofrenije.

kakšen anonimni mail, pa napisali so ti, a ti še vedno butališ kle o nekem naonimnem mailu, ANONIMNI MAIL NE OBSTAJA ti kreten od človeka, tak kreten kot si ti si anonimnega maila sploh ne znanardit niti ne veš kaj je to, ker edino kar znaš je tvojo pi.z.d.o. nastavt nesposobno

Prijaviti moras v roku 30 dni po mailu ali pisno in telefonsko zastopniku pacientovih pravic! Kar nima zveze z nobenim. Varuhom. Obvezno k. Zastopniku! Jasno? Kontakt in delovni čas je v vsaki zdravstveni ustanovi! Pa razloži, kaj je bilo tudi nam!

New Report

Close