Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Slovenci smo Germani

Default avatar

magnetni sever

Vesel oče je napisal/a:
Mi smo avtohtoni, poljedelci, že desettisoč let smo tukaj, prišli pa naj bi s Hiperboreje, torej s severa in se pomikali na jug, kakor se je topil ledenik....

Predvsem nimamo nič z Balkanci. Ti so k nam prišli, ne mi k njim! Oni pa so nomadi, živinorejci, kratkih nog in čokatih trupov. Pravi plenilci.

Nismo pa ne Germani, oni so nam genetsko, folklorno, mentalitetno sicer najbolj podobni, po Rimljanih pa imajo nekateri (Primorci) svedraste črne lase in nekoliko temnejšo polt.

Vesel oče, avtohton
Hahaha, zgleda, da smo po tvojem Avstralci, če smo se pomikali na jug, kot se je topil ledenik. Kje pobirate take.
Default avatar

matjazko

Vesel oče je napisal/a:
Mi smo avtohtoni, poljedelci, že desettisoč let smo tukaj, prišli pa naj bi s Hiperboreje, torej s severa in se pomikali na jug, kakor se je topil ledenik....

Predvsem nimamo nič z Balkanci. Ti so k nam prišli, ne mi k njim! Oni pa so nomadi, živinorejci, kratkih nog in čokatih trupov. Pravi plenilci.

Nismo pa ne Germani, oni so nam genetsko, folklorno, mentalitetno sicer najbolj podobni, po Rimljanih pa imajo nekateri (Primorci) svedraste črne lase in nekoliko temnejšo polt.

Vesel oče, avtohton
Odgovarjam tu:
viewtopic.php?f=151&t=11144515&p=12952332#p12952332
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Venet

IZVOR SLOVENCEV IN DRUGIH EVROPEJCEV / Anton Perdih

Če koga zanima, v tej knjigi je lepo opisano, predvsem pa za razliko od uradne zgodovine, ki nas trosi laži in nedokazane trditve, dobro argumentirano. Tudi na you tubu je nekaj posnetkov, kjer Anton Perdih lepo razloži. Skupni imenovalec vsega je, da smo staroselci.
Default avatar

Replika

Venet je napisal/a:
IZVOR SLOVENCEV IN DRUGIH EVROPEJCEV / Anton Perdih

Če koga zanima, v tej knjigi je lepo opisano, predvsem pa za razliko od uradne zgodovine, ki nas trosi laži in nedokazane trditve, dobro argumentirano. Tudi na you tubu je nekaj posnetkov, kjer Anton Perdih lepo razloži. Skupni imenovalec vsega je, da smo staroselci.
Po DNA raziskavah ne. Malo si poglej slike genskih skupin. Se čisto lepo vidi.
Default avatar

Venet

Mi smo, zate in tebi podobne se pa tudi ve od kje ste prišli...
Default avatar

Replika

Venet je napisal/a:
Mi smo, zate in tebi podobne se pa tudi ve od kje ste prišli...
LOL
Kretenčič.
Default avatar

Venet

Za razliko od tebe avtohtoni kretenčič...

Pejt brat Lady, Novo, Mladino, Obraze, Suzy in kar je še takega kar ustreza tvojemu intelektualnemu nivoju. Ne se silit pametovat, ker vidiš da ne gre.
Default avatar

Replika

Venet je napisal/a:
Za razliko od tebe avtohtoni kretenčič...

Pejt brat Lady, Novo, Mladino, Obraze, Suzy in kar je še takega kar ustreza tvojemu intelektualnemu nivoju. Ne se silit pametovat, ker vidiš da ne gre.
Ja, sori da sem se zmotila, AVTOHTONI KRETENČIČ, ja.
To bo bolj prav :)))
Default avatar

Rok-1

resnice življenja je napisal/a:
and that´s a fact
Hja... torej govorimo zelo nenavadno verzijo germanskega jezika...
Default avatar

Venet

Kaj ima jezik s tem? A je po tvoje barakar Obama Anglež, ker govori angleško?

Prvotna plast prebivalstva v Evropi je bila slovenska, potem so se čez nalagali prišleki, ki so s sabo prinesli tudi jezik(e). Jeziki so se mešali tudi kasneje (npr. Normani v Angliji, ki so prinesli latinščino v današnjo angleščino), slovenščina je ostala najbolj podobna prvotnemu prajeziku. Germanski jeziki so menda izpeljanka turških jezikov z Altaja. Te so potem prišleki vsilili avtohtonim prebivalcem. Menda naj bi imeli celo podobnosti s Korejščino (to so Korejci ugotavljali), po tej teoriji naj bi nekdaj celo živeli na tistih koncih.
Default avatar

Venet

Sicer pa najbolje, da se za odgovor obrnemo na razgledano in vsevedno Repliko. Bo prebrala Lady in nam kaj pametnega povedala...
Default avatar

Tonjak

Slovenci so veneti. Najjstarejša oblika slovanov.

Bosanci Srbi in Hrvati pa imajo 80% turškega DNK.
Default avatar

Venet

Mene predvsem veseli, da so genetske raziskave povsem ovrgle levičarske blodnje o 'južnih bratih'.
Default avatar

On je verjetno mislil

magnetni sever je napisal/a:
Vesel oče je napisal/a:

Vesel oče, avtohton
Hahaha, zgleda, da smo po tvojem Avstralci, če smo se pomikali na jug, kot se je topil ledenik. Kje pobirate take.
Da smo se selili iz sv dela Evrope na ozemlje, kjer smo danes. Mogoče zaradi bolj ugodnih klimatskih razmer.
Default avatar

Švabi raus

Nemškutarje bi bilo potrebno najmanj izgnati, ali pa pometati v jame.
Default avatar

Daj no

V čigavi valuti si pa šparal v jugi?
Default avatar

zadnje raziskave

Vse kaže, da smo potomci najzgodnejših dinastij Starega Egipta.
V bistvu Faraonov.
Baje so nekateri dediči še na slo obali in so se v 710ih letih 20.st. ukvarjali s pop in rock glasbo.
To ti je lajf: ko plemstvo propade, začne špilat.
Default avatar

širšaslika

vatikanske ječe je napisal/a:
To sicer ne, smo pa zgodovinko navajeni živeti pod germani.
Pa dejte začeti razmišljati. Sllovenci SMO MEŠANICA MED Gremani, Slovani, Romani, a sem še kaj pozabila? Ogri. To smo Slovenci in nič drugega. Včasihi so Slovenke jebbbali Nemci, ker so nadvladali, danes jih čefffurji, ker so nadvladali zadnjih 70 let.

Zato so starejši Slvoenci čudežno blond nekateri in modrooki - ne vsi, sej so mešanci, drugi, sedaj mordni so pa vsi čokoladni in rjavooki.... Naključje? Vsekakor ne. Se pa strinjam, do leta 1945 so prevladali germanski geni, danes pa nikakor ne več, vsaj ne, kar se smatra danes pod Slovenci. To je vse več ali manj čefurrjada. Sploh mlajši.
Default avatar

WeWazKangz

Nemško govoreči Slovenci je napisal/a:
resnice življenja je napisal/a:
and that´s a fact
Tepec. Nemci so nemško govoreči, ponemčeni Slovenci.
Nemščina je umetni jezik, pa ni edini.
Glej razvoj slovenskega jezika, ki je najstarejši jezik na svetu.
Se ti čudno zdi, da je slovenščina kraljevala v večini Evrope in Balkana?
Aja, tako se nas fila, jasno. Dejmo no, malo misliti s svojo glavo.

globalwends.com
A zato Nemci prosperirajo, pri nas pa vse razpada in nam vladajo najnižji untermeš marksistični Srbi, ahaaa ahaaa.... Zato smo tako pragmatični državotvorni graditelji, ti vendi, tako ekspresionistični arhitekti države, afkors, kako nisem pomislil na to.. Zato tako briljiramo aneda aha aha pfft