Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenci smo Germani

Slovenci smo Germani

and that´s a fact

Slovenci smo Rimljani

Slovenci smo HLAPCI.

nova
Uredništvo priporoča

Slovenci smo drugi Švicarji.

Zato pa imamo tako ime, ki zelo germansko zveni. 😛


Schnaps und bir!

To sicer ne, smo pa zgodovinko navajeni živeti pod germani.

smo ABC
Alkohol
Babe
Cigareti
..
Poniglavost

Varanje

od vedno me zania, zakaj se bejbe dajo napumpat ☺☺☺

Tepec. Nemci so nemško govoreči, ponemčeni Slovenci.
Nemščina je umetni jezik, pa ni edini.
Glej razvoj slovenskega jezika, ki je najstarejši jezik na svetu.
Se ti čudno zdi, da je slovenščina kraljevala v večini Evrope in Balkana?
Aja, tako se nas fila, jasno. Dejmo no, malo misliti s svojo glavo.

globalwends.com

Še en tepec. Slovenci smo zrušili rimsko cesarstvo. Zato nas Vatikan že 2500 let uničuje. Res je ostal le delček našega ozemlja, jezika pa ne damo. Smo fenomen.
Vatikan se k sreči sesuva sam vase. Konec je z njim in naših tragedij, torture, ki smo jo Slovenci preživeli. Imamo tuje oblastnike, ki nam jih je Vatikan vsilil od l.1100. Lažne Slovenclje. S tujo DNK. Jasno je, da nas pred svojim končnim propadom, želijo do konca iztrebiti. Kosovarji, ilegalni pritepenci, uničena industrija, razprodaja našega premoženja, lažna zgodovina…
Hanibal je Slovenec.

Nekak se oni ne strinjajo 😩

Alpski Hrvati

Was ist Slowenien? Tschevaptschitschi ? 🙂

https://www.delo.si/novice/znanoteh/zgodovino-imamo-shranjeno-v-genih.html
Slovenci smo potomci mnogih ljudstev. Glede na zadnje genetske raziskave imamo večinsko tesne genetske vezi predvsem s tako imenovano zahodno slovansko skupino.

Smo zelo pisana druščina ljudi, ki si bolj ali manj daljne ali bližnje prednike delimo tako rekoč s prebivalci vsega sveta, vendar znotraj I2 ter R1a prevladujejo severovzhodne genetske vezi, predvsem s Poljaki iz okolice Bydgoszca, Gdanska, Vroclava, Nemci iz okolice Chemnitza, Berlina, Brandenburga, z Rusi iz Vladivostoka ter Novgoroda, s Slovaki iz Bratislave ter Čehi iz Prage. V Nemčiji delno izstopajo še Stuttgart, Baden z okolico, Švabska jura ter Bavarska (v R1a in R1b). V R1a in I1 smo si sorodni s Skandinavci, v R1a predvsem z Norvežani, v I1 bolj s Švedi ter Nemci.

http://tiny.cc/ydna

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Mi smo avtohtoni, poljedelci, že desettisoč let smo tukaj, prišli pa naj bi s Hiperboreje, torej s severa in se pomikali na jug, kakor se je topil ledenik….

Predvsem nimamo nič z Balkanci. Ti so k nam prišli, ne mi k njim! Oni pa so nomadi, živinorejci, kratkih nog in čokatih trupov. Pravi plenilci.

Nismo pa ne Germani, oni so nam genetsko, folklorno, mentalitetno sicer najbolj podobni, po Rimljanih pa imajo nekateri (Primorci) svedraste črne lase in nekoliko temnejšo polt.

Vesel oče, avtohton

Slovenci smo staroselci, , to da smo hlapci, bečki konjušari in kaj vem kaj še nam stalno ponavljajo ćefurji kateri so turkom še nedavno služili kot materjal za ćelekulo !
Samo podatek, kje Slovenijatransplant najlažje dobi rezervne dele ?
veste ?
Ne ne veste, v NEMČIJI, oziroma na Bavarskem.
To potrjuje da so Bavarci in Avstrijci dejansko ponemčeni Slovenci pomešani z Germani.
Torej koga ali česa se imamo slovenci sramovati? NIČ ! smo lahko ponosen narod, ćefurji se pa ne drevo obesite !

Sloven´t´ – ljudje, ki se med sabo razumejo (slovo = beseda)

Bivali so sredi gostih šum, nedostopnih močvirij in jezer.
Živeli so v večnem strahu, tako da so zakopavali na skrivnih mestih, kar je bilo količkaj vredno.
Pri kolibah so si delali več izhodov, da bi lahko vsak čas bežali.
V sili so skakali kakor žabe v vodo in dihali skozi trstike, dokler ni izginil sovražnik.
Imeli so borno orožje.
Ker se niso znali organizirati, so po tolovajsko prežali na žrtve v zasedah.
Niso poznali bojnega reda in se tudi vobče niso marali boriti na golih in ravnih tleh.
Če pa so bitko sprejeli, tedaj so šli naprej, divje kričeč, sovražniku naproti.
Ako se je dal s tem ugnati, so drli pogumno za njim.
Ako pa ne, so se obrnili sami in se zatekli v gozdove…

Mavrikios
L. Hauptmann, Staroslovanska in Staroslovenska svoboda, Čas, Ljubljana 1923, str. 309

Sclabenoi – južni slovani, ki so na Balkan prišli šele v 6. stoletju in nimajo zveze s Slovenci

Zgodovinski viri, zlasti FREDEGARII CHRONICON v sedmem stoletju, navajajo za Slovence Karantance imena Veneti, Winedi ali Vandali.
Od srednjega veka nas Nemci imenujejo Windische, Ogri pa Vendek.

Noben pisec nam ne poroča,
kdaj bi slovensko ljudstvo prišlo v te kraje,
kjer danes prebiva,
odkod in kako se je selilo,
kako si je priborilo grudo,
katero še danes prekopava.

H. Tuma

Wendenberge so imenovali prebivalci na severni,
solnograški strani Visokih Tur tisti del tega pogorja,
ki jih je ločil od dolin na jugu,
kjer so bivali Slovenci.

L. Steinberger

Hahaha, zgleda, da smo po tvojem Avstralci, če smo se pomikali na jug, kot se je topil ledenik. Kje pobirate take.

Odgovarjam tu:
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11144515&p=12952332#p12952332

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

IZVOR SLOVENCEV IN DRUGIH EVROPEJCEV / Anton Perdih

Če koga zanima, v tej knjigi je lepo opisano, predvsem pa za razliko od uradne zgodovine, ki nas trosi laži in nedokazane trditve, dobro argumentirano. Tudi na you tubu je nekaj posnetkov, kjer Anton Perdih lepo razloži. Skupni imenovalec vsega je, da smo staroselci.

Po DNA raziskavah ne. Malo si poglej slike genskih skupin. Se čisto lepo vidi.

Mi smo, zate in tebi podobne se pa tudi ve od kje ste prišli…

New Report

Close