Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko ženska dela big deal iz posilstva

Ko ženska dela big deal iz posilstva

Ženska naredi evantazijo zaradi posilstva. Halo?!? Ne razumem, kako v enem momentu ženska lahko seksa s tipom, tudi s takimu do katerih ji ni, in pač namesto lastneg užitka vzame od tipa plačilo, tretje bi se pa zaradi seksa kar ubile. Ni logike. Če bi bil seks tako grozen, ženske ne bi seksala ne za užitek, ne za denar, saj je očitno seksat smrtno nevarno.

Totalno prenapihovanje brezveznih stvari. Lahko bi se fokusirala na druge stvari v življenju, je pa sam o tem študirala kako so jo pokavsal. Kok žensk se je že pokavsal tako ali drugače na tem planetu, pa se zaradi tega niso šle ubit pol.

Posiljena in zlorabljene kot majhna deklica, dosegla evtanazijo pri 17., ker je bila tako zlomljena, da ni mogla živeti.
O kakšni ženski ti govoriš?

Kaksni revezi ste tukaj, z izjemo avtorja, da ste tko obcutljivi. Vi bi dal 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drugace mislece ljudi pobit. Ste prikriti hitlerji. Navzven se delate socutne, v resnici bi pa klal vse ki ne delijo vasega mnenja.

nova
Uredništvo priporoča

Če imaš mamo, hčerko/sina, sestro, tebi ljubo osebo in, če se zgodi, si še vedno enakega mišljenja? Bi jim lahko to rekel v obraz?

Ena se je zaradi tebe ubila.

Pa ja. To, da ga ženska faše, ni nič takega, kar bi bilo v nasprotju z naravnimi zakoni. Tako smo bili narejeni in tako tudi sicer seksamo, zato ne vem v čem je problem. Sej prostitutke tut najrajs ne bi seksale s strankami, ce bi imele denar, ampak se prisiljo in se zaradi tega ne ubijejo.

Jaz pač ne podpiram da se je sla ubit zaradi tega. Po tej logiki bi se moglo ubit nevem kok zensk ker seksajo s tipi.

Razumem da je kruto ce tip posili tipa. To ni naravno. Nismo narejeni tako da bi moral tip tlacit tipu tica v rit. Ampak heteroseksualen odnos pa nevem no…neki vsakdanjega.

Ampak heteroseksualen odnos pa nevem no…neki vsakdanjega.

A res? A tudi z otrokom? Samo da je nasprotnega spola?

A si že kakšno ti posilil? Kr teb je to normalno, tk da greš in posiliš, sej je naravno, normalno? A?

Kaj zdj bluzis. Kdo tle otroke omenja jebote. Ostani fokusirana na spolno zrele ljudi. Madona, naslednji bo ze z dojencki zacel utrujat.

Lejte vseskupi je tko k da bi ga ena proti moji volji zdrkala. Verjetn ni ql, ampak tezko bom pa zdj reku d me je bolel k mi je prslo. Mislm recem lahko to ampak bi se lagal.

Ne govorim d je posilstvo ok, ampak to, da je to, da se gres ubit zato ker nisi bil pri volji za seks, ko se je seks zgodil, pretiravanje. Ni ql verjetno, ni pa glih za ubit se.

Mislm kam mi gremo da bomo take mevze. Dans se ubijejo zaradi posilstva, cez 5 let bojo ze samomore delal ker je en rekel zenski v soli da je ku.rba. dejmo bit manj mevzasti.

Ah ne, ne bi dali vseh pobit. Takim, ki se sprašujejo, kje je big deal v posilstvu enajstletnega otroka pa ja. Takoj. Oziroma ne. Še pred tem bi ga dala v roke štirim gorilam, da ga nekaj ur izmenično natepavajo v rit. Potem pa šus.

Kaj zdj bluzis. Kdo tle otroke omenja jebote. Ostani fokusirana na spolno zrele ljudi. Madona, naslednji bo ze z dojencki zacel utrujat.

Lejte vseskupi je tko k da bi ga ena proti moji volji zdrkala. Verjetn ni ql, ampak tezko bom pa zdj reku d me je bolel k mi je prslo. Mislm recem lahko to ampak bi se lagal.
[/quote]

Otroka omenja članek, ki si ga nalepil in ga komentiraš. Tako da ti omenjaš otroke. Sfokusiraj se.

Veš to obsojanje.
Nimam več vprašanj.

Zdaj pa nehaj!
Še enkrat, bila je otrok, ko je bila večkrat posiljena. To ni noben seks, to je skrajno nasilje.
Da te ni sram, ker se takole norčuješ!
Trolaj kje drugje.

Lepota in sex sta dve najmočnejši orožji žensk, preko katerih obvladujeta obnašanje in delovanje moški.

Če moški žensko iznekazi ali posili, jo na najbolj možen močen nači seznani s spoznanjem, da je na koncu dneva še vedno moški lahko tisti, ki odloča o tem kaj bo in česa ne bo.

To spoznanje žensko psihično uniči. Večina žensk raje in lažje živi pod pretvezo, da so enakopravne in da lahko one obvladujejo moške s tem kdaj bodo dobili seks in kdaj ne, kot pa da doživi ta pristen stik z resnico, da je surova fizična moč še vedno močnejša kot opletanje z joškami in ritjo.

Ženske zabava, kadar se lahko z moškimi poigravajo na način, da se zacopajo v njih. Takrat imajo občutek, da so močne, zato lahko eno tako posilstvo žensko hitro prizemlji in psihičbo ubije.

Ne gre za neuživanje v seksu ampak za spoznanje, da si kot ženska “suženj” volje moških in da ti lepota en kurc pomaga pri uveljavljanju svoje volje, samo pri manipuliranju bedalov.

Kaj zdj bluzis. Kdo tle otroke omenja jebote. Ostani fokusirana na spolno zrele ljudi. Madona, naslednji bo ze z dojencki zacel utrujat.

Lejte vseskupi je tko k da bi ga ena proti moji volji zdrkala. Verjetn ni ql, ampak tezko bom pa zdj reku d me je bolel k mi je prslo. Mislm recem lahko to ampak bi se lagal.
[/quote]
Kolikor jaz razumem, je tema o osebi, ki je bila zlorabljena KOT DEKLICA. Po domace, ko je bila otrok. Ce ti manjka fokus in bralno razumevanje.

To je tko, ko mali pizdek naredi vse, da bi ga opazili. Drugače je samo pizdek, če pa se spomni da bo napisal nekaj šokantnega, nagravžnega, evo, pa smo ga opazili.
Ampak je še vedno samo pizdek.


E vidiš…

Zgodba je precej luknjasta. Zaradi posilstva naj bi bila punca hudo depresivna, anoreksična, starša naj bi jo povsem psihično uničeno vozila k raznim psihiatrom in terapevtom, potem pa ta ista starša govorita, kako ne moreta razumeti njene želje po smrti, ker naj bi bila “prisrčna, čudovita, pametna in družabna, vedno nasmejana”. Ne pije tole vode.


Zakaj bi jo pa morala? Če je punca imela vsega dovolj, šteje samo njeno mnenje. Kaj si ti ali ostali mislimo, nima teže mušjega govna.


Zakaj bi jo pa morala? Če je punca imela vsega dovolj, šteje samo njeno mnenje. Kaj si ti ali ostali mislimo, nima teže mušjega govna.
[/quote]
Ne šteje mnenje, šteje njena huda motenost, motenost pa ni mnenje, še nikoli bilo. Ti si recimo tudi včasih normalno pisal na monu, zadnje čase pa samo strmo padaš.


Ne šteje mnenje, šteje njena huda motenost, motenost pa ni mnenje, še nikoli bilo. Ti si recimo tudi včasih normalno pisal na monu, zadnje čase pa samo strmo padaš.
[/quote]
Lej, o meni šteje samo moje mnenje. Kaj si ti misliš o meni je manj vredno od pol pizde mrzle vode. A zdaj razumeš kaj sem hotel napisat? Dajva še drugače. O tebi, šteje samo tvoje mnenje. Naše mnenje ti ne bi smelo pomenit več kot………………..(vstavi po trenutnem navdihu).
Jel bolje?
Bolje.


Lej, o meni šteje samo moje mnenje. Kaj si ti misliš o meni je manj vredno od pol pizde mrzle vode. A zdaj razumeš kaj sem hotel napisat? Dajva še drugače. O tebi, šteje samo tvoje mnenje. Naše mnenje ti ne bi smelo pomenit več kot………………..(vstavi po trenutnem navdihu).
Jel bolje?
Bolje.
[/quote]
O tebi šteje tvoje mnenje, to je taka floskula in bedarija, da večje ni, ker je človek vedno odvisen od sočloveka in nikjer nisi nedotakljiv, od službe pa do trgovine, kamor greš kaj kupit , če hočeš. In res je, nisi edini, ki kaže zanke poslabšanaj , očitno toliko ur prebitih na monu le pusti zelo negativne posledice. Al je pa starnje in samskost, čeprav ni tako verjetno, ker so spremembe vidne v prekratkem časovnem obdobju, da bi šlo za staranje.


O tebi šteje tvoje mnenje, to je taka floskula in bedarija, da večje ni, ker je človek vedno odvisen od sočloveka in nikjer nisi nedotakljiv, od službe pa do trgovine, kamor greš kaj kupit , če hočeš. In res je, nisi edini, ki kaže zanke poslabšanaj , očitno toliko ur prebitih na monu le pusti zelo negativne posledice. Al je pa starnje in samskost, čeprav ni tako verjetno, ker so spremembe vidne v prekratkem časovnem obdobju, da bi šlo za staranje.
[/quote]
ima večina o tebi slabo mnenje. Dobro mnenje o sebi imaš samo ti.


ima večina o tebi slabo mnenje. Dobro mnenje o sebi imaš samo ti.
[/quote]Mene hvalijo, čedalje bolj, še posebej babe me imajo čedalje raje. Sicer imajo tudi razlog. Lagal bi, če bi rekel, da mi to ni všeč. 😅

New Report

Close