Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prednost registracije

Prednost registracije

Kaj je prednost registracije nicka na MONU?

Hja, potem lahko monovci z lahkoto sledijo tvojim zapisom.
POtem točno vedo za vse za nazaj, lahko ti pod nos mečejo, kar si nekoč napisal, lahko se ti posmehujejo, če si kdaj napisal kak svoj problem sem gor in podobno.
Če pa nisi registiran, težje sestavijo tvoj osebnostni profil.

Hja, potem lahko monovci z lahkoto sledijo tvojim zapisom.
POtem točno vedo za vse za nazaj, lahko ti pod nos mečejo, kar si nekoč napisal, lahko se ti posmehujejo, če si kdaj napisal kak svoj problem sem gor in podobno.
Če pa nisi registiran, težje sestavijo tvoj osebnostni profil.
[/quote]

Pa kdo ima interese slediti neke nonejm forumske registrirance?

Lahko si s simpatijo pišeš provatni zs,lahko s emarsikaj zmeniš brez oči javnosti.

Pa kdo ima interese slediti neke nonejm forumske registrirance?
[/quote]

Bi te presenetila številka!

Lahko si s simpatijo pišeš provatni zs,lahko s emarsikaj zmeniš brez oči javnosti.
[/quote]

??

Če si samska in se registiraš, boš imela polno mailov s strani monovcev, ki te bodo fehtarili za srečanje. Večinoma itak poročeni.

Kar je po moje tudi poglaviten razlog, zakaj jih je toliko neregistriranih. Nihče ne želi biti manipuliran in če napiše dobre argumente, mu posranci, ki ne znajo priznati poraza, mečejo nekaj za nazaj…

Hja, potem lahko monovci z lahkoto sledijo tvojim zapisom.
POtem točno vedo za vse za nazaj, lahko ti pod nos mečejo, kar si nekoč napisal, lahko se ti posmehujejo, če si kdaj napisal kak svoj problem sem gor in podobno.
Če pa nisi registiran, težje sestavijo tvoj osebnostni profil.
[/quote]

Prednost je samo v tem, da ni treba mislit na to, pod kakšnim nickom bi pisal. Nč druzga.
Aja, pa to tud – če pišeš pod rdeče, se nihče ne more zafrkavat pod tvojim “imenom”.


Jaz nisem poročen 🙂


Jaz nisem poročen 🙂
[/quote]


[/quote]

Zato se nisem registriral, ker bom mel kmal rd in potem bom 20-letnik 😅

Zato se nisem registriral, ker bom mel kmal rd in potem bom 20-letnik 😅
[/quote]

28 ti mnogo bolje pristoji 😉

28 ti mnogo bolje pristoji 😉
[/quote]

Aia ti maš rada mal starejše? 🙂 got it 😁 Bom sam zate 28 😉

Morš pisat kukr podn da podn dobiš

Registracija pomeni, da lahko meriš moči z ostalimi registriranci. drugače te pa registriranci odpihnejo.

Jaz sem bila registrirana pa so mi zatežili monovci, ker so zasumili, da sem samska. Potem pa eni so se ponujali za družbo, eni za seks, eni so fehtarili za resno vezo, drugi so me žalili in zmerjali. Tako, da ni šans, da pišem regstrirana.

Ja, če ima kdo željo se lahko rine med med stalne registrirance, če mu rata četudi znajo hitro sprovocirat vsakega in potem te da modi na hladno, če pa mentaliteti višjega uma ne ustrezaš pa kot po naključju nekako bolj pod ignorirane pade še tolk pošten, fer osebek.

No, potem te zagotovo ne bo motilo, če se ti kot neregistriran, tukaj in sedaj, ponudim za kavo in sprehod ;))

Ja, če ima kdo željo se lahko rine med med stalne registrirance, če mu rata četudi znajo hitro sprovocirat vsakega in potem te da modi na hladno, če pa mentaliteti višjega uma ne ustrezaš pa kot po naključju nekako bolj pod ignorirane pade še tolk pošten, fer osebek.
[/quote]

Ne vem, ampak imam registriran nick Xrobe, ki ga bi lahko tudi uporabil, namesto tega, ki ga trenutno uporabljam.

Aia ti maš rada mal starejše? 🙂 got it 😁 Bom sam zate 28 😉
[/quote]

Ej a nisi ti un snorki iz Vodic al Psate al tam nek? Veš kaj a ti poleg študija mogoče še v službo hodš in kaj zaslužiš?

Ne lagati, kako vam težijo. Tudi po ZSjih potekajo normalni pogovori. Če vam pa res kdo teži, pa ni potrebe po odgovarjanju – spreglejte ga!

Ej a nisi ti un snorki iz Vodic al Psate al tam nek? Veš kaj a ti poleg študija mogoče še v službo hodš in kaj zaslužiš?
[/quote]

To je en drug. Js mam sm tko počitniški job, pa za vikend pridm ko me kj rabjo, kelnarm v klubu 😁 mi je bil to kul side hussle, pa se tko lahk lušne bejbe mal gledam, tud keri pijačko častim in tko za kako avanturco 🙂

To je en drug. Js mam sm tko počitniški job, pa za vikend pridm ko me kj rabjo, kelnarm v klubu 😁 mi je bil to kul side hussle, pa se tko lahk lušne bejbe mal gledam, tud keri pijačko častim in tko za kako avanturco 🙂
[/quote]

Aja, saj res, ti si un ta drug, ki maš v žlahti pedofila! Točn se spomn zdej, so polcaje klical ker je eno upokojeko nadlegoval!

Aja, saj res, ti si un ta drug, ki maš v žlahti pedofila! Točn se spomn zdej, so polcaje klical ker je eno upokojeko nadlegoval!
[/quote]

Wait that? 😳 Si me mogla s kom zamešat 🤣 Nimam js take žlahte, če iskren povem, sm js tist k rd seksa pa tko brez obveznosti relaxed pa mal tko jebem folk v glavo 🙂

New Report

Close