Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nova okna

nova okna

Enkrat sem že omenjal da imamo težavo z vgradnjo oken oz z izvajalcem no zdaj je minilo že kar nekaj časa in bom omenil še izvajalca. Torej Fužinar Vitanje – edina dobra stvar pri njih je plačilo avansa cca 20, 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in po vgradnji še ostalo.

Montaža oken – najprej je bila izvedena montaža oken kjer so fantje uničili fasado okrog vsakega okna (cca 15cm) do te mere da je potrebno narediti en sloj čez obstoječo fasado na novo. izrecno smo vprašali pred nakupom kakšna je situacija ali se kaj uniči ali ne – rekli so da minimalno če se kje kaj odškrtne vendar tudi če se oni ne odgovarjajo za to vendar popravijo (ja… zagipsajo da se vidi iz Neptuna kako je narejeno).

Montaža zunanjih žaluzij- zmontirali so zunanje žaluzije vendar brez pokrovov za mehanizem in tako je stalo čez 30 dni dokler po 100 klicih končno niso prišli zmontirat tudi to…

Odnos – Ko sem klical direktorja (vedno maksimalno vljuden) je bil njegov odnos takšen da naj bomo veseli ,da so nam sploh kaj zmontirali da kdo sem pa jaz nek brezvezni naročnik itd da on ima pravico 90 dni do izdobave in reševanja reklamacij ipd da naj se oglasim po 90 dneh 🙂

Ker mislim ,da je prav ,da se kdo drug tudi ne zajebe…. je to moje mnenje.

Saj taki so danes tudi drugi, niso ti edini. Secom je nam 5 let nazaj tud vse zaj…..napačni okvirji, zapolnili diagonalno luknjo 20x140cm s pu peno namesto pvc stebrička. Okna v v dobrih 3m dolžine visela na štirih šraufih v 6 nadstropju, povsod prepih ker niso zatesnili, not tekla voda, omarica rolet odpadla 7 mesecev po montaži na parkirišče, med vgradnjo počili steklo, ki ga še danes niso menjali. Okna postrani. Na klice se niso javljali več, na maile tudi ne odpisali po tem…Smo slikali vse in naredili zapisnik in je zabeleženo, da je montaža oken napačna in ogroža stanovalce, tudi to smo jim sporočili po telefonu a se jim ne da. Iz stanovanja smo se odselili in samo čakamo, zaradi močnega vetra sta nazadnje držala samo 2 šraufa od štirih. Ko padejo okna na mimoidočega in ga ubijejo ali na tistega belega bmw m5 ki stoji spodaj bodo imeli super reklamo. Na svoje stroške nismo reševali, ker je to njihova dolžnost. Zapisnik pa čaka na hišnem svetu, občini in en izvod pri nas doma, da se bo videlo kdo je krivec 🙂

Verjamem da človeka jezi, ko vidi kaj so naredili, ampak če si dosedaj plačal samo 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} potem te vsaj v denarnici ne boli.

nova
Uredništvo priporoča

Ne je bilo plačano potem vse …. Kaj lahko narediš če ne plačaš? Čakaš na izvršbo… Tako bom rekel kupec v Sloveniji ni vreden pol k**ca!

Odgovor na objavo uporabnika
šalabajzerizem, 27.05.2019 ob 11:40

Enkrat sem že omenjal da imamo težavo z vgradnjo oken oz z izvajalcem no zdaj je minilo že kar nekaj časa in bom omenil še izvajalca. Torej Fužinar Vitanje – edina dobra stvar pri njih je plačilo avansa cca 20, 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in po vgradnji še ostalo.

Montaža oken – najprej je bila izvedena montaža oken kjer so fantje uničili fasado okrog vsakega okna (cca 15cm) do te mere da je potrebno narediti en sloj čez obstoječo fasado na novo. izrecno smo vprašali pred nakupom kakšna je situacija ali se kaj uniči ali ne – rekli so da minimalno če se kje kaj odškrtne vendar tudi če se oni ne odgovarjajo za to vendar popravijo (ja… zagipsajo da se vidi iz Neptuna kako je narejeno).

Montaža zunanjih žaluzij- zmontirali so zunanje žaluzije vendar brez pokrovov za mehanizem in tako je stalo čez 30 dni dokler po 100 klicih končno niso prišli zmontirat tudi to…

Odnos – Ko sem klical direktorja (vedno maksimalno vljuden) je bil njegov odnos takšen da naj bomo veseli ,da so nam sploh kaj zmontirali da kdo sem pa jaz nek brezvezni naročnik itd da on ima pravico 90 dni do izdobave in reševanja reklamacij ipd da naj se oglasim po 90 dneh 🙂

Ker mislim ,da je prav ,da se kdo drug tudi ne zajebe…. je to moje mnenje.

Čimdalj stran od Fužinar d.o.o. Neprofesionalno,  nestrokovno z napakami in aroganca. Skratka iskali bomo nekoga, da bo popravil njihovo delo. 🤮☹. Izogibajte se jih.

Veliko teh prodajalcev oken je navadnih nategunov.

New Report

Close