Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek eni in isti pod 100 nicki

eni in isti pod 100 nicki

Eni in isti se preigravajo tu gor. Malo spreminjajo nicke in mislijo, da tega nihče ne opazi. Viharni, Mavro imata po več nickov. Pa še en tak umetnik je.
Naj si odprejo svoj forum. Kdo bo non stop bral njihove bolane izpade !!

Zato jaz pridem na vsakih 10–14 dni. Pogledat, če ti majstri še vedno harajo. In- grem.
Ni več zakaj sem hodit.
Res so uničili ta forum. Zadnje leto že tako ni bil ne vem kaj.

Dolgcas jim je pa iscejo pozornost. Seveda mislijo da so najpametnejsi. Brez veze vse skupaj, itak nikoli ne bodo zakapirali, cel lajf bo kriv nekdo drug za njihove musice.
Vecni otroci.

nova
Uredništvo priporoča

Res že nekaj časa ni več sem za hodit. Glavni udarec pa so mu zadali tisti imbecili iz Čvek123 ki so sem prišli svoje debbilne scene zganjat. z uno Mončiko na čelu. IQ tam nekje okrog 50, a v vsaki temi jo je dost in še svoje teme odpira. Se vidi da je vsem vse dol padlo ko je samo še to na monu. Poden.

Moderatorji bi morali tukaj posredovat. Če je komu sploh do tega, da ta forum obstane. V takem razsulu kot je sedaj, lahko takoj preneha delovat.

Že naših mamo dost (v zadnjem tednu debil z X), zdej smo pa še te iz Čveka dobil.


in kaj drugega ti delaš tukaj?

ju knou d dril …

Ampak res ne vidim več skoraj nobenega prijavljenega, mislim na tiste, ki so sposobni kakšne debate. Ostali so tisti ki nimajo nič za povedat, polpismeni debili in debilke.

Par jih je, ki se javljajo pod razničnimi imeni. Če je slučajno kakšna dokaj normalna tema, jo uničijo s svojimi debilnostni. Na tem forumu res ni kaj več počet.

velkam tu d klab …
ju knou d dril …

Skoda, ker se ne da ustvariti “loze” – v smislu foruma, ki pa je (za pisanje) dostopen zgolj “zaprti” skupini (povabljenih) uporabnikov. Sem ze parkrat premisljeval o tem…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tud jaz si bom spremenila ime. Ker to je najboljs . Cim si prijavljen se debilosi odjavijo in klofajo neumnosti nerigestrirani. Zacela bom pa kar ze danes. Ne bom vec pisala pod grda resnica ,bom pac menjala nike. Pa naj pol cakajo na rdece obarvano ime. :))

Prosim, naredi to, forum bo brez tebe lažje zadihal. Pa vzemi še par registriranih nickov, ki serjete v vsaki temi, s sabo.

Na rdeče obarvano čakajo, kot pes na kost. Nekateri kar hlastajo in hitijo v petih minutah komentirati pod desetimi nicki, kot da se ne vidi iz avijona, da so eni in isti.
Patetika res. Mogoče se pa lahko zmenimo za tajno znamenje, da bomo registrirani vedeli, da si ti ; ))

Prosim, naredi to, forum bo brez tebe lažje zadihal. Pa vzemi še par registriranih nickov, ki serjete v vsaki temi, s sabo.
[/quote]
Tudi jaz sem za. Vzemi tistih par,ki počnejo kretenizme .

Tisti, ki pišete neprijavljeni in neregistrirani, se najbolj usajate. Še v tej temi je samo eden naštepal kar nekaj odgovorov. Drugače pišem pod rdeče, ampak med vami bedaki se ne izpostavljam.
Tukaj bi morala biti obvezna registracija, brez možnosti pisanja inkognito.

Na rdeče obarvano čakajo, kot pes na kost. Nekateri kar hlastajo in hitijo v petih minutah komentirati pod desetimi nicki, kot da se ne vidi iz avijona, da so eni in isti.
Patetika res. Mogoče se pa lahko zmenimo za tajno znamenje, da bomo registrirani vedeli, da si ti ; ))
[/quote]
Tocno tako ,kot sestradan pes na kost skocijo
Ne vem kaj imajo od tega.?vem pa da nimajo nobenih jajc da bi povedali pod rdecim imenom :))


tebe za precednico prp ☺☺

ju knou d dril …


Zakaj že? Nisi opazil-a, da je med sralci zelo veliko registriranih ?


Zakaj že? Nisi opazil-a, da je med sralci zelo veliko registriranih ?
[/quote]
Ja in mislijo da nihce nic ne ve :))))

1. ☺

Besede z nekega foruma ne bolijo. Če ga jemljete resno, ste si sami krivi

Prosim, naredi to, forum bo brez tebe lažje zadihal. Pa vzemi še par registriranih nickov, ki serjete v vsaki temi, s sabo.
[/quote]

Ko bi obstajala kakrsnakoli moznost cesa podobnega, bi jo bil ze davno izkoristil. Na zalost je ni.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Nihče o tem ne govori. Ne jemljem ga resno, a tistih par padalcev pa nisem dolžan prenašat v vsaki temi.

Na rdeče obarvano čakajo, kot pes na kost. Nekateri kar hlastajo in hitijo v petih minutah komentirati pod desetimi nicki, kot da se ne vidi iz avijona, da so eni in isti.
Patetika res. Mogoče se pa lahko zmenimo za tajno znamenje, da bomo registrirani vedeli, da si ti ; ))
[/quote]

Komot bi.
A po drugi strani… name niti ne skačejo kaj hudo; A se premalo kregam?

New Report

Close