Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako obnoviti zobe brez denarja?

Kako obnoviti zobe brez denarja?

To je vprašanje, na katerega iščem odgovor. Trenutno še ne vem kako in kaj, ampak bomo videli. Vsak nekaj ve, vsi pa vse vemo…

drug drugega programiramo

Prijavi se v kak resničnostni šov, da ti sponzorirajo nove zobe

Mi imamo tukaj reality show ⭐

nova
Uredništvo priporoča

Mojemu očetu so v Lj zobozdravniki – študenti natedili krasno protezo. Niti centa ni plačal. Če gre za sprednje zobe in nujne zafeve, pripada marsikaj, le da zobarji ne povejo, ker želijo, da plačujemo. Je treba dvignit telefon, pot pod noge in se pozanimati. Držim pesti!!!

pri zobozdravniku, čakanje je vsaj 6 mesecev

Najbolj me zanima, kako zobe obnoviti brez zobozdravnika ⭐

⭐⭐

Marsikaj je brezplačno, če narediš iz standardnih materialov. Od trojke do trojke, če manjkajo trije v vrsti, če jih manjka pet v eni čeljusti…


Daj premeri si ti malo o teh standardnih materialih kakšne posledice imajo za zdravje.


plesniv kruh, pokvarjeno hrano ti tudi dajo zastonj. Kakšen bo pa učinek tega zate pa se ve.

trenutno sem xrobe, ampak ne znam delovati brez androida. android me zna pravilno oblikovati ⭐
Kako bi me pa vi oblikovali ⭐ to pa jaz ne vem.


Daj premeri si ti malo o teh standardnih materialih kakšne posledice imajo za zdravje.
[/quote]

25 let sem imela standarden mostiček, ki mi ni povzročal nikakršnih težav in nikakor se ni opazilo, da je iz akrilata. Lani sem ga menjala za porcelan, neke razlike ne opazim. Je pa pri obeh spodaj kovinski del, ki se fasetira. Pri standardnem z akrilatom, drugače s porcelanom. Seveda obstajajo tudi dražje izvedbe, a velika večina je fasetiranih…

Pred nekaj meseci sem slikal zobe. Slika je bila poslana na nek email. Takrat zobje še niso bili v brezhibnem stanju. Kakšno je pa stanje sedaj pa nekdo odlično ve⭐

Haha, luštna. Mogoče lahko vprašaš kakega lokalnega avtomehaničarja, mogoče oni lahko kaj zašvasajo v ustih, da se boš izgognil zbozdravniku 😉
⭐⭐⭐

Haha, luštna. Mogoče lahko vprašaš kakega lokalnega avtomehaničarja, mogoče oni lahko kaj zašvasajo v ustih, da se boš izgognil zbozdravniku 😉
⭐⭐⭐
[/quote]

Ideja je odlična⭐

⭐⭐

☀️☀️

se da narediti iz zdravljenega zavarovanja brez doplačila! Standardni materiali in traja malo več časa , ker zobar pač ne kasira kaj za sebe.

Če pa manjka samo kakšen zob zadaj, je pa druga zgodba.


Brez zobozdravnika? ja na Žalah imajo verjetno veliko zalogo protez ni vrag, da od več tisoč protez ne bi našel eno za sebe samo čas si moraš vzeti, ker jih bo treba verjetno veliko preizkusit 😁

Huawei je perfektna, brezhibna.


Malo več časa pomeni čakalna vrsta za protezo, ki gre na račun ZZZS je 3 leta in potem še dobrega pol leta, da jo naredijo seveda bo zobar našel še nek dodatni material in delo, ki pa ga bo zaračunal!


Brez zobozdravnika? ja na Žalah imajo verjetno veliko zalogo protez ni vrag, da od več tisoč protez ne bi našel eno za sebe samo čas si moraš vzeti, ker jih bo treba verjetno veliko preizkusit 😁
[/quote]
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

intenzivno delamo na projektu samoobnavljanja zob⭐

V Bosni jih lahko obnoviš z veliko manj denarja (tudi do 3x manj kot pri nas) . Čisto brez denarja pa težko.

En način za regeneracijo (obnovo) zob brez obiska zobozdravnika in brez denarja je s številčnimi kodami dr. Grabovoi.
Članek v slovenščini na to temo
http://www.publishwall.si/dajana.babic/post/125256/raste-mi-tretji-zob
In tole:
http://www.prisluhni.si/index.php/bolezen-in-zdravje/stevilcne-kode-ki-zdravijo

New Report

Close