Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fašisti zmagali

Fašisti zmagali

Prekletepi_zde, spet so zmagali, preklete kurbe, pes jim brado lizov


Kako misliš zmagali? Saj Levica ni dobila nobenega poslanca.

[img]http://shrani.si/t/41/Eu/2dFs4edN/volitve-19.jpg[/img]

nova
Uredništvo priporoča

NAS ŽE NE BOSTE ŠTELI MED FAŠISTE, MI SMO DEMOKRATI, ČE VAM TEGA NE BOMO MOGLI DOPOVEDATI Z LEPO BOMO PA TAKO KOT LETA 45

Takrat ste dopovedali, da ste morilci in uničevalci lastnega naroda. Mogoče bi bilo dobro, da bi se vas zbralo veliko spet na kakem izmed vaših nekrofilskih piknikov v čast vašim mrtvim “hrabrežem”. Mogoče se jim boste tudi pridružili.

Moji občutki glede rezultatov so mešani. Klub temu, da “mojih” ni noter, sem po eni strani vesel, da je Slovenija rekla “NE” fašizmu in nestrpnosti do drugače mislečih ter zavrnila Levico, po drugi strani smo pa v Bruselj delegirali 4 vilkomerje.
Eh, že mora tako biti.

Ti se sprenevedaš kot vsi sdsovci. Takšni ste največji willkomerji.

https://siol.net/novice/slovenija/poslanec-andrej-cus-nad-sds-obupal-tudi-zaradi-dzamije-418186

Torej se delajo norca iz nas eni in drugi. Brez zadržkov, brez morale, samo za denar se jim gre. Pri nas ni nobene demokracije več.

Še eden z IQ-jem sobne temperature. Če napišem, da mojih ni zraven, potem bi moralo biti še celo idiotu jasno, da ne volim SDS.
Ampak ti si očitno še stopnico nižje od idiota. In prav vesel sem, da taki fašisteki in nestrpneži niste dobili poslanca.

Tvoj IQ je pod sobno temperaturo, ker Levica še nikoli ni veljala za fašistično. Dobro ti veš, kateri fašisti so bili mišlejni, da so zmagali.

Svašta, “fašisti”, ki so za razporejanje migrantov po Evropi in prijateljujejo z mamo Merkel, ki je uvozila inžinirje in doktorje.

No, lepo da ste glasovali vsi skupaj za še več migrantov. Svaka vam čast.


Kateri fašisti so bili mišlejni?
Morda tisti, ki so se hvalili, da bodo določeno grupo ljudi z bajoneti naterali v morje? Tako kot so to počeli hitlerjevi rjavosrajčniki. Če bi imeli le malo več moči, bi začeli še koncentracijske lagre odpirati.
Sorry, ampak jaz v Sloveniji vidim samo ene fašiste. In ti so zaenkrat na levi. Ko bodo pa desničarji začeli uporabljati tako retoriko, bom pa po njih pljuval.
-Say no to racism
-Sag nein zum rassismus
-Dire no al razzismo
-Marš u pičku materino rasisti

🤔😡


Kateri fašisti so bili mišlejni?
Morda tisti, ki so se hvalili, da bodo določeno grupo ljudi z bajoneti naterali v morje? Tako kot so to počeli hitlerjevi rjavosrajčniki. Če bi imeli le malo več moči, bi začeli še koncentracijske lagre odpirati.
Sorry, ampak jaz v Sloveniji vidim samo ene fašiste. In ti so zaenkrat na levi. Ko bodo pa desničarji začeli uporabljati tako retoriko, bom pa po njih pljuval.
-Say no to racism
-Sag nein zum rassismus
-Dire no al razzismo
-Marš u pičku materino rasisti
[/quote]

Eno je nedolžna retorika, drugo pa fašistična dejanja. En primer
https://www.mladina.si/94194/cistilec-zadeve-avstrija/

Se pravi, da je Slovenija še bolj rekla “NE” tvojim fašistom kot Levici, ker Levica je dobila največ glasov med tistimi, ki nimajo sedeža, tvoji so jih torej še manj. Tipičen slovencelj, pušil najbolj na hard, ampak vesel, ker so manjši luzerji od njega tudi luzerji. Haha.

Glede vilkomerjev pa lahko spremeniš kar v ene 6-8 delegiranih, če pogledaš glasovanja Nsi in SDS v EP do zdaj.


Kateri fašisti so bili mišlejni?
Morda tisti, ki so se hvalili, da bodo določeno grupo ljudi z bajoneti naterali v morje? Tako kot so to počeli hitlerjevi rjavosrajčniki. Če bi imeli le malo več moči, bi začeli še koncentracijske lagre odpirati.
Sorry, ampak jaz v Sloveniji vidim samo ene fašiste. In ti so zaenkrat na levi. Ko bodo pa desničarji začeli uporabljati tako retoriko, bom pa po njih pljuval.
-Say no to racism
-Sag nein zum rassismus
-Dire no al razzismo
-Marš u pičku materino rasisti
[/quote]

Eno je nedolžna retorika, drugo pa fašistična dejanja. En primer
https://www.mladina.si/94194/cistilec-zadeve-avstrija/

Treba je vedeti, kaj fašizem sploh pomeni. Niso to smao Benitovi ‘bojevniki’ s kurjim perjem na klobuku.

Najhujši in najnevarnejši je levi fašizem. In Slovenci so mu 26. 5. 2019 rekli: NO PASARAN!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ne Pickulet, ne bo jj več našega denarja zapravljal za tvoja dežurstva!

A antifini razbijalski pohodi in pretepanje drugače mislečih je tudi samo nedolžna retorika?
Levica se pač obnaša popolnoma isto kot rjavosrajčniki.

Zgodovina je pokazala, da so najhujši fašisti ravno tisti, ki so najbolj gobčni “antifašisti”
Tako kot so najhujši predatorji in seksisti ravno moški feministi.

Rjavosajčniki niso toliko ugrabljali.
http://www.publishwall.si/Rajko.Grison/post/98573/red-book-presneto-res

Zgodovina je pokazala, da so najhujši fašisti ravno tisti, ki so najbolj gobčni “antifašisti”
Tako kot so najhujši predatorji in seksisti ravno moški feministi.
[/quote]

Ti kar veliko proti nekim domnevnim fašistom govoriš. Torej sklepamo, da si fašist.

Pa veliko proti ženskam govoriš, torej si verjetno feminist.

Kako so tile levi fašisti in hitlerjevi podrepniki hitro zabevskali, ko jih nekdo pokliče s pravim imenom. Vest je jeba, a ne?

Se vidi, da podpiraš modus operandi diskvalifikacija likvidacija, na kar je nekoč opozoril Kučan v Novi Gorici in nam ni bilo nič jasno, kakšni so to stavki. Zdaj pa je že bolj jasno.

New Report

Close