Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni večje burleske kot gledati krščanarje, ko molijo pred jedjo

Ni večje burleske kot gledati krščanarje, ko molijo pred jedjo

Krščanarji pred jedjo radi molijo. Ampak ni bolj bizarnega prizora od tega. Molitev naj bi bila zahvala za hrano in to in bi morala biti kaj veselga ali zadovoljujočega, krščanarji pa med molitvijo izgledajo kot krave pred zakolom. Ena taka zadrgnjena, otrpla faca, skrivenčena v smrtnem strahu.

Smešno je pa videti, to pa.

Le tolaži se, danes je zate hudo, zato je treba takoj udarit po kristjanih, smiliš se mi.

Smešno? Zakaj?
Saj če pogledaš enega budista, ki sede “spi”, ali pa muslimana, ki moli na tleh, z glavo pri nogah drugega, ali pa harekrišna, ki godi eno in isto itd. Je tudi lahko nenavadno.
Veš zakaj se opice smejijo? Ko ti opica kaže zobe, se v resnici ne smeji. Počuti se ogrožena. Se ti morda ob njihovi molitvi počutiš ogrožena, da se ti tako “smeji”?

nova
Uredništvo priporoča

Ja, morda se pa zavedajo, da hrana ni samoumevna. Da je jutri lahko ne bo. In se zato zahvaljujejo. Ti teslo pa misliš, da je vse samoumevno in se samo norca delaš. Bodi veselo, da imaš kaj za jesti. Glodaš pa itak tja brez veze.


Smešne so mi njihove mrtvaške face. In to pred jedjo!
Ogroženo se seveda počutim ob misli, da so ti ljudje, ki molijo pred jedjo in se zahvaljujejo palčkom in vilam in hudokljukcem za obrok, pripuščeni k odločanju o stvareh, ki morda zadevajo tudi mene. Da tvoje življenje želi narekovati nekdo, ki moli k škratom in palčkom, je srhljivo, ja.

Pa zgoraj nekdo govori o volitvah. Nima to nobenega vpliva. Kaj misliš, da so zmagali krščanarji ali kaj? A mogoče tisti v Španiji, ki jih financira muslimansko radikalni Iran? Če mislite, da so zmagali krščanarji, se najbolj lahko bojite ravno vi krščanarji! Za prgišče novcev vas bodo prodali! Ne vem, kaj si neki obetate!

Krščanarska molitev pred jedjo je vsekakor bizarna.

oh revček!

Ja lej, si pač boga. Zdresirana v krščanarsko blodnjo se zdaj kar treseš pred jedjo.

Za smejat pa je!

Bolj smešni ste satanisti, ko se uležete v izkopane grobove na pokopališčih, pijete kri in čarate, da bi se nekomu kaj slabega zgodilo. To je primitivnost!

Hvaležnost za hrano je nekaj lepega in spoštljivega, nekaj kar tebi nikoli ne bo jasno!

In zakaj je treba biti hvaležen za hrano s tako smrtno otrplim obrazom, kot ga delate krščanarji?

Kdo so krščanarji? Jaz nobenega ne poznam.

Prvič: izraz krščanarji ni niti duhovit niti smiseln. Ali uporabi žaljivko križarji, kot jih imenujejo musliji ali pa pravilno poimenovanje kristjani. Ti se delijo na tri velike skupine in sicer pravoslavne, katolike in protestante. Ta vrstni red ni naključen pač pa je v zvezi z nastankom le teh glavnih skupin. Vsaka od teh skupin ima mali milijon ločin. Ampak o tem kje drugje.
Drugič: ne molijo vsi pred jedjo.
Tretjič: če bi rad povedal, ker že omenjaš palčke in vile, da se ti zdi vsa ta religioznost čisto vraževerje to tako tudi povej. Glede na to kako je tema oblikovana bi se težko reklo, da si nekdo, ki verjame v znanost in si torej agnostik ali ateist. Ti dve kategoriji sta običajno, če že ne zelo izobraženi pa vsaj pismeni.
Mimogrede, meni so tudi vsa obredja tragikomična. Čaščenje sonca v Stonehengu, pa objemanje dreves pri poklonu materi naravi, pa spoved pri katolikih, pravzaprav ves ta hokus pokus, ki služi za manipulacijo z nevednim folkom. Zadnjič je bil na Viasat History prispevek o življenju v Hitlerjevi Nemčiji. Tako kot so pa naciji cirkusirali in fantazirali o neki super germanski rasi in kašne kostume so si izmislili, pa kakšna obredja, pa to je neverjetno. Goebbels je bil največji agitpropovec in piarovec vseh časov. Himmler je pa menda čisto resno verjel v palčke, vile, zmaje in ostalo svojat iz pravljičnega sveta, seveda germanskega.
Tako, da živi in pusti živeti.

Kar gledaš na njihovem obrazu, naj bi bila ponižnost. Moti te pa zato, ker ti je tako zelo manjka. V bistvu so to tvoji učitelji. Ego spusti, drugače te zna še tepsti.

Meni kot ateistki se zdi lepo, da se ljudje zahvalijo za hrano, saj hrana ni samoumevna dobrina. Marsikdo na tem svetu je lačen, in veliko ljudi se presneto namuči, preden dajo hrano na mizo.
Zate pa upam, da boš kdaj v življenju na svoji koži vsaj za kratek čas izkusil, kaj pomeni pomanjkanje hrane in da ti bo ta tvoja izkušnja dobra popotnica v življenju, na več področjih, kjer imaš primankljaje.



No, lepo, pa dajmo še malo o teh poduhovljenih krščanarskih vrednotah, ki da so tako plemenite in ah in oh.

Sem imel opravka z nekom, ki je imel v avtu navešene krščanarske križce in tako nesnago, in doma je bil iz “okoliških krajev”, torej iz nekega tipično slovenskega krščanarskega manjšega kraja. Kakorkoli. Ta človek je bil voznik, in vsak dan je moral iz kraja A mimo kraja B v kraj C. Jaz sem moral iz kraja B v kraj C, kjer bi se s tem voznikom dobil. Prvi dan je bilo tako, da bi jaz moral iz kraja B v kraj C oditi nenormalno zgodaj zjutraj, in ne da bi voznika prosil, je sam pogruntal rešitev, da ker gre on itak skozi B, bo pa še mene spotoma pobral.
Vse ok.
Dokler ga nisem naslednji dan vprašal, če bi se lahko zmenila še za ostala dva dneva, ko se morava dobiti v kraju C, torej da me on na poti iz kraja A v kraj C pobere v kraju B, skozi katerega itak pelje.
In veste kaj? Človek iz okoliščih vasi, zgleden, pobožen, poduhovljen ah oh krščanar? Je začel jamrat! Jaaaaa, pa ne veeeem, pa zastoji so zjutraj pa tooooo pa uuuuun pa treeeet pa ne vem, če bi lahko, pa hm hm pa oh ah. Dokler mu nisem rekel: Lej, tlele imam 10 evrov, ki bi jih itak dal za prevoz do kraja C. Pa jih dam tebi in me pobereš NA TVOJI POTI TAKO ALI TAKO SKOZI KRAJ B!
In krščanar je v trenutku videl to kot najboljšo rešitev!
Za 10 faking evrov!
Pred tem nikakor ni bil prepričan, če bi me lahko pobral (kot me je že!!!), po 10 evrih pa me je čudežno lahko!

Ni edini primer. Ampak spoznal sem nekaj: tako majhnjenih ljudi na denar, kot so slovenski krščanarji, JIH NI NA SVETU!!! (Razen če se radi primerjamo s Hrvatarji.) Če kdo, bo slovenski krščanar prvi videl, za kaj vse mu bo treba plačat! Magari za porabo bencina iz kraja B v C, skozi katerega bi itak peljal, a bo zdaj ta bencin moral porabiti tudi zate, jejhata!

Prosim, zdaj mi pa še govorite o tej njihovi ponižnosti in skromnosti in hvaležnosti!

Meni pa ni. Pač v nekaj verjamejo. Bolj mi je smešno videti take kot ti, ki jih vera kao ne zanima, se pa ob vsaki priliki spotikajo vanjo in posvečajo cele ure razpravam o njej. No TO je šele smešno.

Kar pa se tiče tega, koga bodo prodali za prgišče novcev, a misliš, da tebe ne bodo? Misliš, da si “varna” ker nisi kristjan? Hahahaha…..no to pa ne samo, da je smešno, je že prav butasto razmišljanje.

Meni pa ni. Pač v nekaj verjamejo. Bolj mi je smešno videti take kot ti, ki jih vera kao ne zanima, se pa ob vsaki priliki spotikajo vanjo in posvečajo cele ure razpravam o njej. No TO je šele smešno.

Kar pa se tiče tega, koga bodo prodali za prgišče novcev, a misliš, da tebe ne bodo? Misliš, da si “varna” ker nisi kristjan? Hahahaha…..no to pa ne samo, da je smešno, je že prav butasto razmišljanje.
[/quote]
Ne, ne bodo me (to, kar govoriš o prgišču novcev … ne vem sicer, kakšno logiko imaš v mislih. Jaz konkretno: če je komu V PRVI VRSTI pomembno, da mora dobit plačano tudi za najmanjšo uslugo, ki niti ne pomeni nobenega odstopa od rutine, je to krščanarju! Če bo kdo prvi hotel denar, bo to krščanar! Preverjeno videno že velikokrat!)


Ne, ne bodo me (to, kar govoriš o prgišču novcev … ne vem sicer, kakšno logiko imaš v mislih. Jaz konkretno: če je komu V PRVI VRSTI pomembno, da mora dobit plačano tudi za najmanjšo uslugo, ki niti ne pomeni nobenega odstopa od rutine, je to krščanarju! Če bo kdo prvi hotel denar, bo to krščanar! Preverjeno videno že velikokrat!)
[/quote]

Nisi razumela. Itak. No, saj bo čas vse pokazal.

Prizor, kako komunist na smrtni postelji kliče duhovnika, je precej manj smešen, tako da imaš prav.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.



No, lepo, pa dajmo še malo o teh poduhovljenih krščanarskih vrednotah, ki da so tako plemenite in ah in oh.

Sem imel opravka z nekom, ki je imel v avtu navešene krščanarske križce in tako nesnago, in doma je bil iz “okoliških krajev”, torej iz nekega tipično slovenskega krščanarskega manjšega kraja. Kakorkoli. Ta človek je bil voznik, in vsak dan je moral iz kraja A mimo kraja B v kraj C. Jaz sem moral iz kraja B v kraj C, kjer bi se s tem voznikom dobil. Prvi dan je bilo tako, da bi jaz moral iz kraja B v kraj C oditi nenormalno zgodaj zjutraj, in ne da bi voznika prosil, je sam pogruntal rešitev, da ker gre on itak skozi B, bo pa še mene spotoma pobral.
Vse ok.
Dokler ga nisem naslednji dan vprašal, če bi se lahko zmenila še za ostala dva dneva, ko se morava dobiti v kraju C, torej da me on na poti iz kraja A v kraj C pobere v kraju B, skozi katerega itak pelje.
In veste kaj? Človek iz okoliščih vasi, zgleden, pobožen, poduhovljen ah oh krščanar? Je začel jamrat! Jaaaaa, pa ne veeeem, pa zastoji so zjutraj pa tooooo pa uuuuun pa treeeet pa ne vem, če bi lahko, pa hm hm pa oh ah. Dokler mu nisem rekel: Lej, tlele imam 10 evrov, ki bi jih itak dal za prevoz do kraja C. Pa jih dam tebi in me pobereš NA TVOJI POTI TAKO ALI TAKO SKOZI KRAJ B!
In krščanar je v trenutku videl to kot najboljšo rešitev!
Za 10 faking evrov!
Pred tem nikakor ni bil prepričan, če bi me lahko pobral (kot me je že!!!), po 10 evrih pa me je čudežno lahko!

Ni edini primer. Ampak spoznal sem nekaj: tako majhnjenih ljudi na denar, kot so slovenski krščanarji, JIH NI NA SVETU!!! (Razen če se radi primerjamo s Hrvatarji.) Če kdo, bo slovenski krščanar prvi videl, za kaj vse mu bo treba plačat! Magari za porabo bencina iz kraja B v C, skozi katerega bi itak peljal, a bo zdaj ta bencin moral porabiti tudi zate, jejhata!

Prosim, zdaj mi pa še govorite o tej njihovi ponižnosti in skromnosti in hvaležnosti!
[/quote]

Jaz se za take usluge, za katere prosim enkrat na 2 do 3 leta, vedno oddolžim in ne razmišljam, če je tisti, ki mi je naredil uslugo veren in kakšne vere je.
Če že hočeš, da bi bil kdo ponižen v tvoji zgodbi, bi moral biti ti, ker je on tebi delal uslugo, ne ti njemu. Ampak ne boš, ker zveniš kot naveličan in pikolovski razvajenec.

Prizor, kako komunist na smrtni postelji kliče duhovnika, je precej manj smešen, tako da imaš prav.
[/quote]

Smešno je potem, ko maškara pride cela mastna z evroti v očeh, pa mu komunist zabrusi: “Nič ti ne dam, pedofil preklet.” Govori se, da je to priljubljena šaljiva igrica med komunisti, da se še zadnjič nasmejijo.

Jaz se za take usluge, za katere prosim enkrat na 2 do 3 leta, vedno oddolžim in ne razmišljam, če je tisti, ki mi je naredil uslugo veren in kakšne vere je.
Če že hočeš, da bi bil kdo ponižen v tvoji zgodbi, bi moral biti ti, ker je on tebi delal uslugo, ne ti njemu. Ampak ne boš, ker zveniš kot naveličan in pikolovski razvajenec.
[/quote]
Niste sposobni razumevanja.

Jaz sem lahko hvaležen za uslugo, a ne bi bil popolnoma nič na slabšem, če mi te usluge ne bi naredil, zato ker bi iz kraja B v kraj C itak lahko prišel, le da v daljšem času.
Porazno je to, da krščanar v prvi vrsti sploh pomisli, da je taka njegova usluga vredna denarja!!? In to 10€! On zaradi tega, ker bi mene pobral v kraju B, ne bi imel nobenega dodatnega stroška! Nobenega! Ker bi itak šel tam mimo! A takoj ko je zavohal, da bo “moral enga peljat”, je pomislil na strošek bencina. Pa čeprav bi tudi brez mene peljal po isti poti!!!

To je to, kar poudarjam! Če bo v uslugi, ki ne predstavlja nobenega dodatnega stroška, kdo zavohal denar in ga še celo zahteval, bo to krščanar!!!



No, lepo, pa dajmo še malo o teh poduhovljenih krščanarskih vrednotah, ki da so tako plemenite in ah in oh.

Sem imel opravka z nekom, ki je imel v avtu navešene krščanarske križce in tako nesnago, in doma je bil iz “okoliških krajev”, torej iz nekega tipično slovenskega krščanarskega manjšega kraja. Kakorkoli. Ta človek je bil voznik, in vsak dan je moral iz kraja A mimo kraja B v kraj C. Jaz sem moral iz kraja B v kraj C, kjer bi se s tem voznikom dobil. Prvi dan je bilo tako, da bi jaz moral iz kraja B v kraj C oditi nenormalno zgodaj zjutraj, in ne da bi voznika prosil, je sam pogruntal rešitev, da ker gre on itak skozi B, bo pa še mene spotoma pobral.
Vse ok.
Dokler ga nisem naslednji dan vprašal, če bi se lahko zmenila še za ostala dva dneva, ko se morava dobiti v kraju C, torej da me on na poti iz kraja A v kraj C pobere v kraju B, skozi katerega itak pelje.
In veste kaj? Človek iz okoliščih vasi, zgleden, pobožen, poduhovljen ah oh krščanar? Je začel jamrat! Jaaaaa, pa ne veeeem, pa zastoji so zjutraj pa tooooo pa uuuuun pa treeeet pa ne vem, če bi lahko, pa hm hm pa oh ah. Dokler mu nisem rekel: Lej, tlele imam 10 evrov, ki bi jih itak dal za prevoz do kraja C. Pa jih dam tebi in me pobereš NA TVOJI POTI TAKO ALI TAKO SKOZI KRAJ B!
In krščanar je v trenutku videl to kot najboljšo rešitev!
Za 10 faking evrov!
Pred tem nikakor ni bil prepričan, če bi me lahko pobral (kot me je že!!!), po 10 evrih pa me je čudežno lahko!

Ni edini primer. Ampak spoznal sem nekaj: tako majhnjenih ljudi na denar, kot so slovenski krščanarji, JIH NI NA SVETU!!! (Razen če se radi primerjamo s Hrvatarji.) Če kdo, bo slovenski krščanar prvi videl, za kaj vse mu bo treba plačat! Magari za porabo bencina iz kraja B v C, skozi katerega bi itak peljal, a bo zdaj ta bencin moral porabiti tudi zate, jejhata!

Prosim, zdaj mi pa še govorite o tej njihovi ponižnosti in skromnosti in hvaležnosti!
[/quote]
JA ZAKAJ PA NISI TAKOJ POVEDAL *? ZA 10 FAKING EVROV?
Zato si tako užaljen, moral si krščanarju plačati za vožnjo, ti si mislil da te bo kat zaradi keščanske ljubezni okoli vozil zastonj, ko si pa moral nekaj prispevati za prevoz, kar je mimogrede povsem normalno nam normalnim ljudem, si pa užaljen, prizadet, ogoljufan.
Bom po tvoje FAKING IDIOT !

Kaj je to krščanar?Kakšna nova sekta! Zakaj se giblješ okoli njih in jih gledaš, če imaš potem travme?
Najdi si nekaj kar te osrečuje in se ne obremenjuj s sektami.
Hrbtenice nimaš, to ti manjka. Slabič.

Kaj je to krščanar?Kakšna nova sekta! Zakaj se giblješ okoli njih in jih gledaš, če imaš potem travme?
Najdi si nekaj kar te osrečuje in se ne obremenjuj s sektami.
Hrbtenice nimaš, to ti manjka. Slabič.
[/quote]

10€ je tisto kar ga muči, moral jih je plačati za vožnjo, računal pa je da bo zastonj.


Niste sposobni razumevanja.

Jaz sem lahko hvaležen za uslugo, a ne bi bil popolnoma nič na slabšem, če mi te usluge ne bi naredil, zato ker bi iz kraja B v kraj C itak lahko prišel, le da v daljšem času.
Porazno je to, da krščanar v prvi vrsti sploh pomisli, da je taka njegova usluga vredna denarja!!? In to 10€! On zaradi tega, ker bi mene pobral v kraju B, ne bi imel nobenega dodatnega stroška! Nobenega! Ker bi itak šel tam mimo! A takoj ko je zavohal, da bo “moral enga peljat”, je pomislil na strošek bencina. Pa čeprav bi tudi brez mene peljal po isti poti!!!

To je to, kar poudarjam! Če bo v uslugi, ki ne predstavlja nobenega dodatnega stroška, kdo zavohal denar in ga še celo zahteval, bo to krščanar!!!
[/quote]

Ja, nismo sposobni razumevanja. In nikdar ne bomo sposobni razumeti takšnih skopuhov, kot si ti. Ljudje, naj bi te zastojn vozili, ti bi se pa še norce delal z njih.
Mulo, ne delaj se norce iz ljudi ali vere, ker ne veš kakšni so razlogi za to. Bodi rajši vesel, da se ti slučajno v življenju ne dogodi kaj takšnega, da boš moral tudi ti svojega boga iskat.

New Report

Close