Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izobraževanje o spolnosti: spopad LGTB pravic in verskih pravic

Izobraževanje o spolnosti: spopad LGTB pravic in verskih pravic

Sex education: The clash of LGBT and religious rights – BBC Newsnight
https://www.youtube.com/watch?v=RKdzYmVSMus&t=52s
BBC Newsnight 15. maj 2019

How do we balance the secular norms of an inclusive society with religious freedoms?

LGBT and religious rights are both protected by law – so what happens when they clash?

A change in the law is about to make it tougher for parents to remove their kids from relationship and sex education classes on religious grounds so, whose rights are more important?

ne bom tiho

Itak je v nasprotju z vero, ne samo izobraževanje o spolnosti, ampak vsako izobraževanje. Ker za vero so najboljši neizobraženi bimboti.

Jaz sem verna, pa vsakodnevno tukaj prebiram nebuloze, ki mi kažejo, da o spolnosti vem presenetljivo veliiiiko več od večine. Tistih pravih, uporabnih informacij.

V Sv. pismu jasno piše: Kot moža in ženo sem vaju ustvaril ….

Jaz a nisem verna, a me zanima, katere objektivne kriterije uporabljaš za presojo, katere informacije so prave in uporabne.

Jaz a nisem verna, a me zanima, katere objektivne kriterije uporabljaš za presojo, katere informacije so prave in uporabne.
[/quote]

Tiste, ki jih župnik požegna. Ostalo je pa umazanija in greh.

Očitno je večina tukaj še bolj verna od tebe – od tod potem toliko nebuloz.

LGBT knjige in učni material nimajo mesta v šolah.

Me pa prav zanima, katera vera bo zmagala: LGBT ali muslimanska. Verjetno tista, ki ima finančno močnejše lobije.

Tiste, ki jih župnik požegna. Ostalo je pa umazanija in greh.
[/quote]

Pa ti veš o čem govoriš? Ker mnenje kaj “župnik požegna” in kaj je umazanija in greh, je na monu hudo izkrivljeno. Da nisi ti obstal v srednjem veku.

Sam sem hotel ljudi razsvetliti pa me je Bog pahnil v temo….

Pa ti veš o čem govoriš? Ker mnenje kaj “župnik požegna” in kaj je umazanija in greh, je na monu hudo izkrivljeno. Da nisi ti obstal v srednjem veku.
[/quote]

Ne sodim po monu, ampak po cerkvoplazih, ki jih poznam v reali.

New Report

Close