Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek radovedna

radovedna

Sem mlada polnoletna zapeljiva punca brez izkušenj v ljubezni,prvo si uredit šolo in poklic,potem bo prišel čas iskanja za ljubezen.Vsepovsod zasledim željo po sexu in zopet samo sex,o medsebojni ljubezni in hrepenjenju pa ni duha ne sluha.Vprašujem Vas,a je v sexu vse kar premore narava?Jaz pa hrepenim po medsebojni ljubezni in spoštovanju med parom,za posladek pa pride še sex.Kaj mislite- sem v zmoti.Lep večer

hm … to bere bolj tako kot, da bi to kakšen moški napisal … ene par jih imam na koncu jezika, hm …

Pravijo, da pazi o čem sanjariš, da se ti potem dotično tudi ne uresniči. V tvojem primeru lahko rečem samo to, da pristni ljubezni ni mogoče pobegniti.

⭐⭐

nova
Uredništvo priporoča

Čarobna krogla vse vidi in vse ve.

strast in poželjenje mora bit stalno prisotna v tebi. V tebi je ta želja, kot zgleda, kljub temu, da ti razmišljaš v smislu, prvo štalca pol pa kravca…, lahko komot pridno študiraš, istočasno se zaljubiš in sexaš kot zmaj, brezveze je te užitke odlašat tja do 25 leta, zdej si v najboljših letih za f u k, ko je vse trdo, našponano, svobodno, neobremenjeno, slastno in užitno..

Konica cigarete žari v rdeči svetlobi.

Čarobna krogla vse vidi in vse ve.
[/quote]

Pazi v kakšne krogle gledaš, kajti niso vse dobronamerne. Saruman bi že vedel povedati, če bi lahko.

Poznam tudi osebo, ki zna žareti v rdeči svetlobi.

Čakaj malo, dejansko poznaš Saurona? Pa saj ti res gledaš v palantir. Oj s temnimi silami se pa jaz ne ukvarjam.

Ne poznam Saurona, me zanima kdo je to.

Jaz ga poznam osebno in lahko pritrdim, da je sila neprijetno bitje, pa se mal v žlahtni sva.

Da, da, mislim, da nekje v hiši tej skriva se tudi Tolkinov Gospodar prstanov. Nimam prstana trenutno še.

Nimam knjige Gospodar prstanov, poznam osebo, ki v hiši tej kjer nahajam se imela je to knjigo. Nahajam se v svoji sobi. Spodaj je Bitje Večnosti. Na vrhu hiše je še vedno dimnik, na katerem je svinčena plošča z anteno, ki izdelal sem jo sam. Na plošči začetnici mojega imena sta in še nekaj je, radovedna…

Trenutno so ljudje bolj v kapitalističnih smereh. 💪🏽😂Pol pride šele ljubezen ter seks.
Ohrani upanje avtorica. 🤗

Ja, najprej je treba ugotoviti, kje skriva se radovedna miška, potem pa pride na vrsto lahko tudi seks z ⭐

😂 Prepuščam dovolj radovednosti avtorici 🤷‍♀️😂😂😂
Ne pozabite na humor ljudje. 🤩🤗

😂 Prepuščam dovolj radovednosti avtorici 🤷‍♀️😂😂😂
Ne pozabite na humor ljudje. 🤩🤗
[/quote]

⭐⭐

⭐⭐
[/quote]

🤗🤗🤗

Avtorica, če ne gre za provokacijo si na super poti. Vztrajaj. Ljubezen je resnično pomembnejša od seksa. In nekoč bo nekdo to cenil. Upam, da ga kmalu najdeš.

njena postelja trenutno je še prazna, ampak ni vedno nujno, da vedno bo tako⭐


Hvala za nasvete in jih probala držat.Ko bom našla tapravo ljubezen,se bom ponovno javila in povedala novico o najini ljubezni in mogoče tudi o užitku v sexu.L.p.

New Report

Close