Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek danes sem si rekla

danes sem si rekla

Obljubila sem si, da me nihče ne bo spravil v slabo voljo.
Ne bom reagirala na njihovo vsajanje.
Ne bom se pustila zmesti.
Ne bom dovolila, da me prepričajo, da vse delam narobe.
Ne bom reagirala z besom.
Ne bom se upirala s svojimi obrazložitvami.
Ne bom strelovod za nejevoljo svojih najbližjih.

Mislite, da mi bo uspelo?

Ja lej če si jebiveter je to dokaj enostavo izvedljivo. Sicer je pa mlatenje prazne slame.

Uspelo ti bo! Ni mus da prvic vendar vaja dela mojstrico! (postavljanja mej)

Odlicna odlocitev, le tako naprej!

Ne bo ti uspelo. Že tuki jamraš in iščeš potrditve.

Ko ne je..š tistega, kar mislijo drugi o tebi si kur.a, pijanec/ka, ništrc, mrčeš,……………….
Ko se ne odzivaš na “obtožbe” dalj časa zmagaš!
Vendar si še vedno čudna, smotana, neprilagodljiva,………………..
Skratka glavobol za tiste, ki te hočejo upravljati.

Zakaj bi te nekdo spravljal v slabo voljo, te zmedel, te prepričeval, da delaš narobe, te spravljal v bes, ti nekaj obrazlagal, kar se ti ne zdi prav in zakaj bi bila pravzaprav strelovod?

Vzemi kufer in pojdi.
Ali pa tistemu, ki ti dela vse to – nabaši v vrečko stvari in – papa!

Če bi imela fračo komu nastavit, bi ti morda ratalo ostat dobre volje, tako pa ni šans, glede na to ksk šus očitno si in kaj vse ti očitajo in s čim vse druge motiš.😅

⭐⭐

Uspelo ti bo,
saj nisi rojena 13ga.


Torej je tudi tebe zjebala in spravila v totalno verbalno in še kakšno nulo odsotnost frače, ker človek največkrat izhaja iz lastnih izkušenj.

☀️☀️

😎😎

drug drugega programiramo

Da ti tako uspe v VSEH točkah je nemogoče…ja počasi, počasi pa gre…pride ko se ti zdi da…si močnejši od njih, ampak…te najdejo ko si najmanj najdeš in…te negira, pohodi, degradira na vseh možnih področjih…
Ja od takšnih ljudi se je najbolje umakniti, ker…da zgradiš tako visok zid, dobiš tako debelo kožo da ti njihova zloba ne pride do živega je misija nemogoče.

Ne dovoli, da kdorkoli povzroča tvojo zmedo, strah in obup. Z vsemi štirimi se upri tistemu, ki ti zadaja rane in ti obeša krivdo.
Živi življenje tako, da boš vedno rekla, ta dan je dan zame, jutri pa gremo naprej.

nevidna ⭐

Koliko nickov imas mavro?

ne poznam nobenga mavrota

res si tako lepo povedala, naj ti uspe.

Nikomur se ne bom upirala z utemeljitvami, da dela narobe. Bo že sam padel. Bom raje uporabila enerigijo prepričevanja za svoje dobro počutje.
Dovolj je dnevu lastna teža, potrudila se bom, da se bom kolikor je le mogoče, dobro počutila.
Jutri bo nov dan in vse kar je bilo, je minilo. Čuvaj se za jutrišnji dan in ga po svojih zmožnostih, lepo preživi.

New Report

Close