Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TV DEBATA; Menjam ženo PLANET TV petek 24.05.2019

TV DEBATA; Menjam ženo PLANET TV petek 24.05.2019

Tudi včerajšnja oddaja Menjam ženo, je bila zanimiva. V “nos” mi gre samo spet tale modernistična mati, ki misli, da je s svojim čudaškim načinom šolanja svojih otrok doma, iznajdla nov smodnik. Vse te NADLEŽNE, PREPOTENTNE in ČUDNE MATERE, naj si že enkrat dopovejo, da živijo v svetu, ki je tak kot je že vsaj 10 tisoč let in da so one najmanj poklicane, da kar koli spremenijo, kar je do zdaj teklo po enih normalnih tirnicah. Marija Terezija je leta 17XX uvedla obvezno šolstvo in še ful drugih pozitivnih sprememb, ki bi ljudi in njihovo življenje izpopolnilo, ne pa ga pahnilo še v globji srednji vek. Te samozadostne matere pa ne vem;
-ali hočejo nazaj srednji vek, ko preprečujejo otrokom stik z drugimi otroki, socializacijo, normalen imunski sistem s tem, ko otrok ob drugih otrocih postane tudi odporen do nekaterih virusov in bolezni, obvezno cepljenje, ko se gre tudi za odgovornost do drugih otrok, da ne zbolijo, zato, ker tvoj EGO presega vse ostale variante…
-ali pa hočejo ustvarit družbo lenob in otrok na joški do cca 40 leta, ko se mu že v rani mladosti ni treba ničemer prilagajat, ne časovno in ne čustveno, za budilko bo pa prvič slišal tam pri petdesetih, ko jo bo dobil za darilo za abrahama…take starše bi jaz takoj v kali kaznovala, oziroma najprej pa državne institucije, ki to podpirajo. O redu v družini s “samo dvema otrokoma” in spedy materi, ki bi lahko pospravila vse v pol urahb pa niti ne bi izgubljala besed.
Sta pa po drugi strani SLADIČA res velika CARJA, vsaj zame in to že od prej…

Nisem gledala oddaje, jo bom jutri, ko bo ponovitev, se pa popolnoma strinjam s teboj, glede današnje vzgoje otrok. Otrok dobi telefon, še preden shodi, da se staršem ni potrebno ukvarjat z njim, da o razvajenosti sončkov niti ne govorim:(

Tudi mene je zmotilo tole šolanje na domu. Za neko normalno izobrazbo bo potrebno še kaj več kot poštevanka. Me zanima kako se bosta naučila večje količine snovi pri biologiji, kemiji, fiziki,….ker če se tako učijo, potem se bodo za sedmi ali osmi razred učili enih pet let skupaj, da bodo prišli čez snov.

Sem gledala. Ma meni se zdi, da je treba otroke naučiti tudi kaj pospravljati, da ni vse razmetano. Ni bistvo vsega samo neko sproščanje, lubčkanje in učenje na tak način. Kako bo šlo naprej, ko bo snov bolj zahtevna, se je pa za vprašat. Asocialni otroci, navezani na starše, ne zdi se mi najboljše. Pa ta mož mi je tudi nekaj čudno, ne vem, ali ima vedno tak čuden glas ali je kaj bolan.
Druga družina fanj, sta mi bila všeč.

odela Sladič sta mi bila dobra. odaja je bila sproščujoča.

Za 800€ lahko postanete tudi vi freestyle učitelji. Mislim, da se bosta otroka znašla. A mislite, da je pa naše šolstvo oh in sploh?

Mene je pa tastar sladic zmotu k je reku. Ce mu bo hepi end nardila.
Pa itak je kurbir .pol pa se plese z uno. Ne ne
Ni ok to.

New Report

Close