Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nestrpnezi ki ste proti migrantom

Nestrpnezi ki ste proti migrantom

Pojdite nekam . Migracije so in bodo migracije so pizitivne za nas kulture se na tak nacin bogatijo in ko hodim po sloveniji mi je tako monotono toliko teh belih ksihtov v Parizu je boljse kjer je vec barvnih palet in tako bi moralo biti tudi pri nas upam da kmalu bo itak pa evropa se stata afrika pa je mlada in bomo potrebovali 100 mio novih ljudi v evropi cas je za multikulturo in ni lepse rase kot je mulat.


In kaj kompliciraš?
Pofukaj se s črncem. Kdo ti brani?

Oglasi se ko ti skupinsko posilijo hči in jo vržejo v jarek.

Mater si zabita. Problem ni v barvi kože, ampak v (preveč) drugačni kulturi. Njihova nasilno zavrača vse druge. To se ne bo dobro končalo, zapomni si to.

Mater si zabita. Problem ni v barvi kože, ampak v (preveč) drugačni kulturi. Njihova nasilno zavrača vse druge. To se ne bo dobro končalo, zapomni si to.
[/quote]

Hm, vsi, ki niso Evropejci, imajo eno samo kulturo?

Hm, vsi, ki niso Evropejci, imajo eno samo kulturo?
[/quote]

Ne, a za nobeno drugo kulturo še nisem slišala, da bi pobijala tiste, ki imajo drugačne navade in vero.


Doma si jih namesto vrtnih palčkov na vrt postavi, pa še jurčkov ne bo treba nabirat , ker bodo sami rasli, bojim pa se da se jih boš preobjedla, preveč jurčkov zna škoditi.

Francoski raper Nick Conrad je izdal nov video, na katerem prepeva »f..kam Francijo, požigam Francijo«, medtem, ko davi belo žensko, ki naj bi predstavljala Francijo.

V svojem umotvoru, v katerem na koncu žensko, ki simbolizira Francijo, zadavi, se Conrad tudi pritožuje zaradi rasizma in nad tem, da ga mediji obtožujejo spodbujanja državljanske vojne.

Conrad je sicer bil nedavno že kaznovan z globo 5000 evrov zaradi spodbujanja nasilija, ker je v svoji pesmi pozival k pobijanju belih otrok.
https://www.youtube.com/watch?v=Iz2UpWPX-7g

Ne, a za nobeno drugo kulturo še nisem slišala, da bi pobijala tiste, ki imajo drugačne navade in vero.
[/quote]

Tvoj stavek zveni kot da evropska kultura počenja to.

Tvoj stavek zveni kot da evropska kultura počenja to.
[/quote]

Obe veva, katero kulturo sem mislila. Ali si preveč zabita in ti moram napisat?

Ne, a za nobeno drugo kulturo še nisem slišala, da bi pobijala tiste, ki imajo drugačne navade in vero.
[/quote]

Maslo si počisti iz ušes. Mogoče bo potem več uspeha.

Ne, a za nobeno drugo kulturo še nisem slišala, da bi pobijala tiste, ki imajo drugačne navade in vero.
[/quote]

Ne, a za nobeno drugo kulturo še nisem slišala, da bi pobijala tiste, ki imajo drugačne navade in vero.

potem si pa fajn prešpričala zgodovino

Jaz pa na glas povem svoje mnenje in me niti malo ne moti. Za nekatere izpadem kot, da ne bi imela empatije, pa se ne gre za to, ampak za zdrav razum.
V EU prihajajo ljudje iz držav, kjer ni vojne in to počasi ne samo iz arabskih držav, kjer je vojna bila, ampak tudi iz sosednjih, potem iz Afrike in celo iz vzhoda (Indija, Indonezija,…..). To je treba ustavit in jih lepo dat na avion in gremo nazaj domov. Se pravi mi delovno sposobni in ostali državljani bomo plačevali vse sort davkov, da se lahko oni napajajo na naših vimah?!
Ooo ne avtorica, jaz tega NOČEM in se borim za to, da se znižajo življenjski stroški, ne pa zvišujejo!
Multikultura……ehhh ne gre se samo za različne narode na nekem ozemlju, ampak ti narodi, ki pridejo k nam potem zahtevajo svoje pravice. Poglej kako se pritožujejo, ker jih je preveč v azilnih centrih in da so jim kršene pravice, potem bodo zahtevali džamije nato, da so lahko zakriti, pa da se v njihovih kopalkah ženske lahko kopajo,…….in tako se začne vsa ta scena.
Največjo napako, ki jo je zahodni svet napravil, je ta, ko so pomagali tem revnim državam. Pa to zagovarjam, da ne bo pomote, ampak v drugačni luči, kot so to počeli. Dejstvo je to, da oni z vso to pomočjo niso naredili želenega cilja, ampak ravno ta efekt, ki se nam dogaja.
Teh ljudi se ni naučilo kako bi si pomagali, da bi preživeli in kot sama rečem jih niso naučili kako bi postali lovci, ampak kako bodo samo dobili servirano pomoč iz razvitega sveta. Razviti svet bi jim moral poslat toliko pomoči, nato pa jih naučit raznih metod, kako bi si pomagali, da bi pridelali zadostno količino vode, s tem bi imeli tudi možnost proizvest si hrano in bi bil rezultat drugačen. Manjka jim nekdo, da jih poduči in pokaže te zadeve.
Skratka te ljudi se je navadilo kako bi se samo šlepali in ne kako bi kaj naredili, da bi preživeli.
Vsekakor, je treba ljudem pomagat kjer je vojna, ampak vse ostalo je treba poslat domov. Sicer pa tudi te vojne begunce, bi poslala v države, ki sodelujejo v teh napadih na njihovo državo. Zob za zob! Eni bodo kovali nato dobičke, ker bodo črpali njihove surovine, drugi pa bomo plačevali zgolj račun za te ljudi. Avtorica lahko si pogledaš mulitikulturo v Londonu in NY, pa mi povej, če bi rada živela v takem okolju?

Maslo si počisti iz ušes. Mogoče bo potem več uspeha.
[/quote]

Tudi ti, pa očala si natakni na nos. Pa boš slišala in videla, kaj počnejo ti tvoji ljubi migranti.

Francoski raper Nick Conrad je izdal nov video, na katerem prepeva »f..kam Francijo, požigam Francijo«, medtem, ko davi belo žensko, ki naj bi predstavljala Francijo.

V svojem umotvoru, v katerem na koncu žensko, ki simbolizira Francijo, zadavi, se Conrad tudi pritožuje zaradi rasizma in nad tem, da ga mediji obtožujejo spodbujanja državljanske vojne.

Conrad je sicer bil nedavno že kaznovan z globo 5000 evrov zaradi spodbujanja nasilija, ker je v svoji pesmi pozival k pobijanju belih otrok.
https://www.youtube.com/watch?v=Iz2UpWPX-7g
[/quote]
Govno. A ta je se na prostosti? Pa zakaj ga en ne kokne? Gnoj. Pride v EU in serje po njej. On bi davil in pobijal. Navaden gnoj. Unicit to.

To je članek iz edine medijske hiše v službi resnice, če bom napisal ime hiše me bodo spet blokirali kot že tolikokrat, če ne verjamete poizkusite sami linkat s strani v službbi resnice in videli boste , sistem na monu tega ne dovoli, še več za danes popldne ste fertik, lahko tipkate ampak vam bo poste sproti brisalo !

Tudi ti, pa očala si natakni na nos. Pa boš slišala in videla, kaj počnejo ti tvoji ljubi migranti.
[/quote]

Zgleda, da se nisva razumeli.

Avtorica iz zapisanega se da sklepat, da si naše gore list. Pa pojdimo po vrsti:

1. Če ti je Slovenija presvetla se pa preseli. V Pariz, London morda Berlin. Nihče ne bo jokal za teboj, niti za tvojimi sposobnostmi. Pa saj to veš sama.
2.Prave migracije so drugačne ter so vedno bile in bodo. Vendar ti niso problem in se v množici porazgubijo in predvsem hitro prilagodijo. Še opazimo jih ne.
A kulturnega bogatenja od teh nasilnih, namenoma v Evropo poslanih bolj kot ne kriminalcev, ki poznajo samo šnelfajerco, mobitel in svojega vsemogočnega boga, riti si pa ne znajo obrisati, pa se tega tudi ne želijo naučiti ne bo dosti. Žal! Obe veva, da imam prav.
3. Ne, mešanci mulati niso ravno najlepši. Meni osebno so evrazijci. Torej mešanci med belo in rumeno raso. Dobro, to je osebna estetika in niti ni pomembna. Lepih ljudi je pa na svetu žal ne glede na raso, mešanico, spol, nacionalnost in kar je še teh oznak bore malo.
4. Nazadnje, verjetno si še zelo mlada, kajti tvoje trolanje je pod vsako kritiko. Upam, da se ti še kaj izboljša, v tvoje dobro to upam.

Pa še to avtorica.
Veš kako se imenujejo simpatizerji, lizuni in hlapci okupatorjev? Izdajalci lastnega naroda!

Slovenk največ poslijo in ubijejo Slovenci. Kam se to oglasim, da se deportira Slovence?

Tipična levičarka , kot murgelca, tomićka in podobne, iz kamene dobe so prilezle tu v Slovenijo, vsa leta šolanja nije razumela slovenštinu, diplomirala , sedaj je pa najbolj pametna in vsem in povsod MORA soliti pamet !

Obe veva, katero kulturo sem mislila. Ali si preveč zabita in ti moram napisat?
[/quote]
Zna biti, da sem zabita. Ker tukaj se uglajeno govori o Franciji, malo se o Sloveniji. O kakšnih migrantih se pogovarjamo? Iz katerih držav?
Ali je Sirec, morebiti kristjan , kulturno podoben Irancu, Eritrejcu Ali Jemencu?

Ali bi se Slovenec in Hrvat, če bi se 1991 znašla skupaj v izgnanstvu, objela kot pripadnika iste kulture? No, mogoče bi se tudi.
Jasno mi je, da ciljaš na to, da so vsi pripadniki muslimanske vere ( kar ni točno ) in da so vsi militantni versko obsedeni mladci, z identikit kulturo.
Pa ni tako.
http://emm.si/migracije-in-slovenija/tujci-v-sloveniji/


Največji napako je Zahod napravil s kolonizaciijo teh držav.

Monokultura je zoprna stvar.
Jaz sem / in se bi/ živela v multikulturnem New Yorku in Londonu.


Največji napako je Zahod napravil s kolonizaciijo teh držav.

Monokultura je zoprna stvar.
Jaz sem / in se bi/ živela v multikulturnem New Yorku in Londonu.
[/quote]

https://youtu.be/2CkBqZS1jeo

https://youtu.be/Aa3o7vWG93w

New Report

Close