Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novo kolo ni vredu

Novo kolo ni vredu

Kupili smo novo kolo gorsko bilo je zapakirano v škatli , smo ga sami sestavili zadnjo kolo je bilo vpeto , prednje pa posebej v škatli smo ga vstavili v okvir sedaj pa se nekam čudno vrti ne ravno pač pa malo sem pa tja očitno bi ga bilo potrebno centrirat, enostavno smo besni , lani smo kupili kolo v hervisu bilo sestavljeno pa še trgovec ga je vse nastavil mi je res žal da ga nismo tam kupili, si niti predstavljala nisem da se lahko to zgodi, prosim predlagajte kaj naj zdaj s tem kolesom? Peljem na servis da prednje kolo centrirajo ? Bom morala to plačati?


Greš v trgovino kjer si kolo kupila in vzameš to kolo s seboj in pokažeš kaj je na stvari. Če imajo še kako kolo na zalogi ti ga bodo takoj zamenjali, v drugem primeru boš počakala na novo. Tudi kolesa imajo garancijo!


Vrni kolo, uveljavljaj stvarno napako in zahtevaj novo kolo.

Če se kolo ne vrti ravno, je zvita feltna. Če veš kaj delaš, je to čisto enostavno popravilo, dve minuti. Nastavijo se napere na platišču, to je vse. Da bi si zaradi tega povzročal težave z vračilom, se ne splača. To ti bi morali znati uredit tudi v kolesarski trgovini, če ne pa servis.

Če se kolo ne vrti ravno, je zvita feltna. Če veš kaj delaš, je to čisto enostavno popravilo, dve minuti. Nastavijo se napere na platišču, to je vse. Da bi si zaradi tega povzročal težave z vračilom, se ne splača. To ti bi morali znati uredit tudi v kolesarski trgovini, če ne pa servis.


Če kupiš novo kolo, pričakuješ brezhibno zadevo. Vsaj jaz se ne bi ukvarjala z ravnanjem feltne ali dodatnim plačilom servisa.

Kupila je artikel, ki ni bil označen, da je z napako tako, da nima kaj popravljat samo naj ga vrne.

Kupila sem novo kolo ter pričakovala, da bo brezhibno in ne da bom morala kaj nastavljat, jutri jim ga vrnem sem že klicala v trgovino so rekli , da bodo dali drugo kolo , hvala vsem za odgovore.

če ga pelješ na servis kjer si ga kupila, potem bo verjetno zastonj.

če ga pelješ na drug servis, bo seveda treba plačat… a zdej nej serviser dela zastonj, ker si ti dala denar Hoferju in kupila slabo sestavljen kolo??


Ohh kolk smo privoščljivi in znamo samo nekoga poniževat!
Za tvoj info, ker vidim, da se zelo spoznaš na kolo in opremo, naj ti povem, da kolesa v Hoferju imajo dokaj dobro opremo Deore, za tako ceno v športnih trgovinah ti prodajajo bistveno slabšo opremo in kakovost.
Proizvajalec sigurno ni dal noter blago z napako, večinoma se to dogaja pri transportu, da se poškoduje.


👍

narobe si pričakovala
čisto normalno je, da je treba kolo iz škatle centrirat
poleg tega pa je treba kolo čez kakšen mesec peljati na servis, da se pregleda in nastavi, če je treba še kaj nastaviti

New Report

Close