Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske/mena

Ženske/mena

Tiste, ki ste v tem obdobju, mi prosim poveste kako je začela izostajat menstruacija? Kar naenkrat ali najprej neredno, ker se mi tokrat prvič dogaja, da je po 28 dneh še ni, stara sem 47, možnosti zanositve pa ni.

Malo se mi je krajsala na tri tedne ….potem jo eno dobro leto ni bilo na spregled zdaj pa imam dva meseca zopet menzes, so pa oblivi ponoci nervoza cez dan…..razpolozenje mi niha….zdaj ko ni bilo toplo je meni bilo ok , ko bo vroce mi pa ne odgovarjs… Lp

Malo se mi je krajsala na tri tedne ….potem jo eno dobro leto ni bilo na spregled zdaj pa imam dva meseca zopet menzes, so pa oblivi ponoci nervoza cez dan…..razpolozenje mi niha….zdaj ko ni bilo toplo je meni bilo ok , ko bo vroce mi pa ne odgovarjs… Lp

lahko je začetek mene, lahko je kaj drugega. cista ali kaj podobnega
nerealno je pričakovat, da boš menstruacijo pri 47 letih imela točno na 28 dni….
počakaš 3 mesece, nato prosiš za pregled ginekologinjo.

Vem, da ni točno, ampak imela sem obdobja, ko je bila na 21, potem na 25, nikoli pa ne tako pozno, zato bi rada slišala kako izkušnjo kako se to sploh začne dogajat. Bo že, ko bo sicer


Jaz nikoli nisem imela ne vem kako redne menstruacije, tudi cikluse na 36 dni ali dlje …, tam nekje proti petdesetemu letu je pa ratala ko urca na 28. Tam nekje med 52. in 53. letom je tu in tam kakšna umanjkala, potem sem bila eno leto brez, pa še ena skoraj na 54. rojstni dan in potem konec forever. Razen manjših oblivov kako leto nisem imela nobenih težav.

Kolikor je meni znano, se začne ciklus v predmenopavznem obdobju najprej krajšati, potem pa daljšati, dokler nekega dne popolnoma izostane, to je menopavza.

New Report

Close