Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MasterChef 2019 Sanja

MasterChef 2019 Sanja

Kaj mislite o mastrešefinji Sanji? Ali se samo meni zdi ali se je do sem samo šlepala, ker od nje še ni bilo master krožnika, samo domače jedi, brez presežka. Drugače pa jo je rešila vedno skupina, potem enkrat ni kuhala, ker so ji prijazni sotekmovalci podelili imuniteto, potem včeraj ji taisiti prijazni sotekmovalci dajo najlažji izziv,…da ne govorim o tem kako ji sodniki čez celotni šov pomagajo, ji med kuhanjem namignejo, kaj ni dobro, ….meni to forsiranje ne gre v račun in to za eno kuharico, ki nima drugega pokazati kot burek, polnjene paprike in pašto????

Ima ta južni stil, ko se vsem prilizuje do onemoglosti in tako pride čez vse ovire….joj njej res najmanj privoščim.

Zanimivo, jaz pa je ne vidim tako, mi je prav simpatična. Seveda za zmago ni, ker je preveč vajena osnovne kuhinje. Mogoče bi zmagal Maj ali un najmlajši, mislm, da sta sposobna marsičesa.

Kako se vam pa kaj zdi včerajsnji razplet? Pa šlepanje Tomaža? Pa nesimpatična Špela? Pa sistematično rušenje Klemna?

Meni se zdi Sanja še najmanj problematična … Jo pa seveda sodniki tudi vlečejo naprej (poleg Tomaža) 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Sanja se s svojim dobrikanjem lepo pomika naprej, ne da bi znala več ko osnove, Špela in Bojan sta posebna, tudi upata reči marskikaj, vendar vseeno znata nekaj več kot le osnove. Tu se lepo vidi, da kdor ni “ni problematičen” z besedami pride naprej, pa čeprav je manj sposoben pri kuhanju. Tudi Anže niam najbolj pošlihtano z okusi, to se je lepo viodelo ko je kuhal z Majem in ko je bil maj odsoten pri nakupovanju, mu je vse okuse zaplejal na dosti nižji nivo.
Prav tako se je Anže v oddaji, ko sta z Tomažem zmagala s sladico zelo spravljal nanj in se v komentarjih skozi norčeval iz njega, zavijal z očmi, se delal superiornega nad njim, ko pa sta zmagala, je pa na to kar pozabil. Se mi je zameril do konca. Rad bi se prikazal kot prijazen gej, v resnici je pa zelo zahrbten. Ma z mamico Sanjo sta ko en cukrček, za bruhat.

Meni je Maj favorit. Se mi zdi da prekaša tudi vse tri sodnike. Všeč mi je njegova umirjenost in skromnost.
Bojana mi je hecno poslušat.
Tomaž mi gre na jetra, ker je ena mimoza.
Špela je tečna.
Klemen mi je bil od začetka malo zoprn, čeprav se mi vseeno zdi da se mu je včeraj zgodila krivica.
Sanja neka top kuharica ni, mi je pa simpatična.
O Anžetu nimam posebnega mnenja.
Orterja pa pogrešam : )

Ja Orter pa njegov raviol, k se je zalepil na talar 😀


Se popolnoma strinjam!!!

Orterja pa prav pogrešam v oddaji, je bil taka popestritev s komentarji.
Vidim, pa da se odkritost pri tekmovalcih, vedno kaznuje pri gledalcih. Maj, Klemen, Bojan, Špela, tomaž zelo odkrito govorijo o svojih mislih in občutkih, na drugi strani pa sta Sanja in Anže, ki se zelo šparata, na račun hinavščine.

Moj favorit je Mai.
Tomaž se mi pa vedno bolj dozdeva, da je en velik glumac – mogoče tudi žirija z njim…

Zagotovo bo zmagal Maj. Ima vse – paleto okusov, kreativo, estetiko, umirjenost, samozavest – odličen je vsakič znova. Všeč mi je, ker je fer, ne taktizira, ne obrekuje, verjame vase. Briga se zase in kuha fantastično.

Meni pa ni jasno kako nekdo ne ve speči reber in pogleduje skos proti balkonu.

Takšen za moje pojme ne bi smel iti naprej.

Včeraj pa kdor bi dobil najtežji izziv bi na njem vrjetno padel.

Itak sodniki komentirajo, kakor so si zamislili. Vse je dogovorjeno. Samo ne vem, kaj se jim je Klemen tako zameril …

V bistvu jaz še najtežje gledam Špelo. Zoprna do amena in privoščljiva. Včeraj je verjetno doživela ekstazo, ko so Klemna vrgli ven.

V včerajšnji oddaji bi morali sodniki ocenjevati tudi glede na težavnost jedi, sicer bi bilo vseeno, če bi šel Klemen takoj domov, ko je dobil najtežjo jed.

Če primerjam Klemenovo jed s tem, kako so balkonaši učili Sanjo popekanja predhodno narobe obdelanega mesa in jo s tem rešili….

tole včeraj je bilo pa res nefer do konca, kako se naj tekmovalci enakovredno borijo, če pa najtežje jedi Sanja nikoli ne bi bila sposobna narediti, sovojo najlažjo, pa je šele s pomočjo balkona in sodnikov uspelo sestaviti, pa še to ni bilo ravno dobro.

To je igra in tisti na balkonu so jo taktično in uspešno speljali 😉 zmagal bo pa itak Maj, težko mu bo zdaj kdo konkuriral…

Mene pa preseneča, kolikokrat sodniki falijo in rečejo “ah, to ne bo nikoli pečeno”. Potem pa je, ali pa je še kao prepečeno. Kot zdaj nazadnje pri Sanji s tisto svinjsko pečenko. So pametovali, da je prenizka temperatura in da se zadeva v tistih nekaj minutah ne more popraviti do ustrezne prepečenosti, no, potem pa so na pokušanju ugotoili, da je zadeva prepečena?! In takih lapsuzov je ogromno. Se spomnim ene tri tedne nazaj, ko so neko meso pekli, ga je Bojan pekel že dolgo časa, vsi sodniki navdušeni, kako da bo krasno in najbolje, Klemna pa so postrani gledali, češ, kdaj misli začeti peči in ko je končno začel peči, so si bili enoglasni, da bo to napol suroco. No, pa je na koncu imel Klemen kukr idealno pečeno, Bojan pa prepečeno.

Pa ti pireji so res že hecni s tem, da so povsod in vedno. In jih imajo tudi sodniki v zobeh zaradi tega. Čeprav, če pa jim oni dajo neko jed, ki naj bi jo poustavrili, je pire vedno v neki obliki zraven.

Mene to moti.

Sicer pa:
Maj – edini, ki je stopničko nad vsemi, absolutni zmagovalec
Anže – ima smisel, a še nima znanja, niti izkušenj, niti dovolj domišljije, ga pa forsirajo sodniki, ker je material za “zmagat”, ker je mlad,
KLemen – včeraj so ga po krivici vrgli ven
Sanja – ona je taka neškodljiva, ki pa se zaveda, da je njen domet skromen in ve, da ko bo šla, to ne bo nobeno presenečenje
Tomaž – kislica, da dol padeš, malce bi se že lahko osebnostno okrepil, no
Špela – precej obsojajoča, včasih se je nenehno spravljala na Orterja, zdaj pa na Klemna, očitno nekoga mora imeti za tarčno (zdaj bo verjetno to Tomaž, in če bo preživela do tja, potem še Bojan)
Bojan – meni je ta trdi Gorenjc všeč, je pa res ko en bik, se zaletava in nič ne premisli
Orter – ga pogrešam, njegovim domislicam sem se vedno nasmejala

Iz vidika osebnosti, so letos super zadeli, zelo prijetni so za gledat.

Ni mi jasno zakaj Sanjo sodniki tako forsirajo? Se mi zdi, da slovenčki vedno pokleknejo pred jugovičem in tu se to jasno kaže. Čeprav ta ženska dela povprečje, si ji niti eden sodnik ne upa reči nič neprijetnega, kakor so se le ti spravljali prav grdo na Orterja, pa Lampila, tudi Bojana ne šparajo,…


Jap, nič se ti zdi. Podpis pod tvoj komentar.

Fajn jih je gledat, ja, tudi jaz pogresam Orterjeve komentarje.
Spela je pa zoprna in skodozeljna, tudi Tomaz mi nekako ni… ostali pa zelo simpaticni. Skoda Lampica in Lucke.
Sodniki tudi fajn.

Popolnoma razočarana nad sodniki. Za kaj se jim že reče sodniki, če imajo za različne ljudi tako različna merila.?

To pa res, se strinjam… te igrice in prelaganje odgovornosti na tiste z balkona… da se tekmovalci med sabo …

To sicer ne spada v to debato, samo sem pa te dni videla Maja in Špelo v Špelinem kraju in mislim, da sta par. Lep par.

S tvojim opisom tekmovalcev se popolnoma strinjam. Je pa res, da Sanjo sodniki forsirajo, poleg nje tudi tamalega Anžeta.

Anže ima nekaj znanja iz kuharskih oddaj, nima pa dovolj življenjskih izkušenj, pa nobene strasti pri kuhanju ne kaže. Recimo, ko gledem Bojana in kako se tip vrže v pripravo jedi, pa čeprav včasih zaj*be…. Ima neko veselje, ki ga kaže.
Sanja ima izkušnje, ki pa so omejene na ozek krog jedi. Igra na karto “naredi sam – domača hrana”, s čimer pa se je že izpela. C’ mon, delanje domače skute in testa pač ni domet Masterchefa…. ali pač?!

Vceraj se je videlo, da je vse zrezirano, da vrzejo klemna ven. Mi je izjemno skoda, mi je bil med favoriti, prijeten po karakterju in.tudi deloven. Da je oseba na mestu je vilo vidno vceraj po odzivu, ko se je poslovil. Pa simpaticen je tudi izjemno.
Spela se mi je vceraj izjemno zamerila z ravnanjem in izjavami.

A jo mislijo prišlepar do finala ali kaj? Ker takole kot ona kuha, je pa res za 5 zvezdic. Vsi trije sodniki padejo na bosansko kuharico, ona pa jih vrti ko vsi bosanci pol slovenije na sociali.

New Report

Close