Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen po domace – Ema je sla ven

Ljubezen po domace – Ema je sla ven

Juhu Emo je ven vrgel. Hahaha.
Naj gre dol.

Se dobro da je Miha vrgu ven paihiatricno Ksenijo.

Pa zakaj bi imel Milan eno juzno, z nizko penzijo, ki hoce samo bajto in denar. Kok sem se smejala njenemu joku, konje ni izbral. Skoz je govorila, moj Milan, mene bo izbral. Haha. Pa je ni.

Ne vem, če je s to potezo sebi ravno naredil uslugo. Od tiste posušene prefinjene babe namreč ne bo imel nič.

nova
Uredništvo priporoča

Če bi želel lepo in udobno življenje, bi izbral Emo. A ker je neumne sorte, se je zaj.ebal. Kaj bo dobil od tiste starikave Primorke? Nič. Ona bo šla, on bo ostal sam.

vse je samo šov. če bi že katero hotel, bi moral izbrati tisti ta debelo, ki jo je prvo poslal ven.
Vse ostale babe so bile noter, ker so jim plačali za šov in nobena ni imela namena v tisti zabukov – vukojebini ostat. Rasema bi mu sicer morda res vsaj penzijo pobrala, pa če ima še kaj drugega, ji prav pogoltnost sije iz oči. Nakladat pa zna lepo po balkansko, to pa.

Aja? He he, kaj bo užival z uno Ireno. Na štrikec ga bo dala, pa pet korakov za njo bo moral capljati. 😀

Kaj ste resni? Da bi ta kit celo življenje po meni skakal. Saj drugega ni znala. Vsiljiva, vulgarna brez vsake sramote. Svojo nago debelo rit je kazala direktno v kamero. Da se ti ženska zagabi za celo življenje. Ni denarja, da to naredim. Boljse, da je sam celo življenje kot, da si dela sramoto z tako babo. Sicer pa on ni nič boljši. Obema je lagal v obraz in se z njima lizal. Upam, da ga bo sedaj ta, ki jo je izbral poslala v tri krasne.

mah, čez tri mesece bo pa lazil za njo.
ker ona bi vsaj bila z njim
ireni se fučka za milana. res bi rada videla ta film, ko bo milan pustil svojo kmetijo, da se zaraste in bo v portorožu špilal plejboja ireni. po enem tednu se bo naveličal in bo šel domov. kaj bo on tam??

Ona suha vase zagledana prekla, bo pa njega ven vrgla. Saj mu je že jasno povedala, da k njemu ne bo prišla, kuhala mu ne bo, prala mu ne bo, ona hoče uživat življenje. Mi lahko razložiš ti, ki se tako veseliš nad menoj, zakaj se je ona sploh prijavila??

New Report

Close