Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A sem edina, ki si želi, da je poleti vsak dan 35 stopinj z lahnim skoraj ničnim vetrcem?

A sem edina, ki si želi, da je poleti vsak dan 35 stopinj z lahnim skoraj ničnim vetrcem?

A sem edina, ki si želi, da je poleti vsak dan 35 stopinj z lahnim skoraj ničnim vetrcem?
Vsi si želijo neko zmerno poletje, rajši bi videli, da je deževno, kot vroče.
Pa kaj vam je?

…evo jo, somišljenico. Sicer kakšno stopinjo manj, a more biti pa vroče – sicer sploh ne veš, da je poletje. Sploh tole, ko (tudi) pomladi ni bilo, samo april/september, raztegnjen v … upam, da ne junij.

Klime morajo delat, madoniš, sicer jih bomo odmontirali? 🙂

Ps.: jaz sem že čist hepi danes, včeraj, ko je vsaj nekaj sonca “za okus” …

Glede na to, da me že zadnjih osem mesecev zebe, bi komot zdržala dva meseca vročine.
Sej potem bo pa itak spet mraz 🙁

Malo 30 absolutno, ampak suh zrak. Soparno vreme utruja.

Ne nisi edina. Meni je všeč prava vročina. Važno je samo, da na vsake toliko malo zalije, da ni suše, vsekakor pa sovražim ta bullshit dež, ki traja po cel mesec. 14 dni vročine, par dni poštenega dežja, potem pa spet vročina. V vročini se dobro počutim, samo poskrbeti je pač treba, da si v senci. Pa sploh nimam doma klime, samo z glavo delam.

Se popolnoma strinjam. Dodal bi še, da ob prijetnem vetru, je 35°C zgornja dopustna meja. Kar je več je že muka. Ptredvsem pa da se zvečer ohladi na prijetnih 20, da se lahko spi.

No pa še ena, ki je za vroče. In pri tem mislim res vroče. Lahko celo brez klimatske naprave.

Sicer ima prav eden od komentatorjev, ki pravi, da je sopara nevzdržna. Suha vročina pa naj se začne takoj in kar traja in traja ….. čim dlje v jesen. Tale aprilski dež v maju res ni več za nikamor.

Oh neeee kje pa je absolutno preveč od 27°-30° je idealno. 35° je pa res preveč, sploh, če to traja več dni ali tednov ni glih prijetno.

Nisi edina, ki ji to paše. Si pa najbrž edina,. ki kaj takega pričakuje v Sloveniji. Preseli se nekam, kjer je klima temu primerna.

O, ja, sem za poletje 30-35 stopinj, lahek vetrcek sem in tja kdaj, 1x na teden ponoci dez, da ne bo suse in da cez tisti dan pade temperatura na 30.
Sanje 😁

Ni se treba seliti daleč: Tu na Goriškem imamo običajno dva meseca neznosne vročine. Sopara! Prav nič se ne veselim poletja. Maj je lep, junij še znosen. Julija in avgusta se pa sploh ne da dihat, zvečer pa ti tigri ne dajo miru.

Se strinjam z zgornjim napisanim. Na Goriškem je poleti neznosno, sploh zame, ki sem preseljena iz hladnejših hribovskih krajev. Zdajle mi prav paše, ko je ravno prav, čeprav deževno. Poleti bi pa imela maksimalno do 30 stopinj. Kar je več, je že muka zame.

Na cesto te bi dala vihtet lopato na tisto sonce sredi poletja, pa bi te minilo. Iz klimatizirane dnevne sobe ali pisarnice je lahko kavkat. Da sploh ne govorimo, kako so take temperature zdravju nevarne za veliko ljudi. Zakaj bi se mi morali seliti na Finsko? Preseli se ti kam južneje.


Lahko se preseliš na Florido. Meni paše Slovenija in ipd klimatski pas..

Tudi jaz sem za tako vreme. Pustiš doma vsa okna odprta in greš nekam k vodi.

Pod senco borovcev ali breze. Poslušaš šum morja ali žuboreč potok.
Zraven pa ena malca in dobra knjiga. Neprecenljivo…. 🙂

28 stopinj poleti in nič več! to je zame super.

Na cesto te bi dala vihtet lopato na tisto sonce sredi poletja, pa bi te minilo. Iz klimatizirane dnevne sobe ali pisarnice je lahko kavkat. Da sploh ne govorimo, kako so take temperature zdravju nevarne za veliko ljudi. Zakaj bi se mi morali seliti na Finsko? Preseli se ti kam južneje.
[/quote]

Stara sem 45, do 40. sem brez problema drlala zunaj na soncu na 30 in vec, zdaj sicer se vedno komot delam, a pocasneje, a so to leta al vrocina, ne vem.

whatever.

Se strinjam, poleti mora biti vroče in čimbolj suho ter sončno. 35 z malo vetrca in jasnim nebom…milina!

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Preseli se v Egipt in bo tvoja želja izpolnjena.

Verjetno ste čez dan vsi v klimatiziranih pisarnicah da si želite take neumnosti. Pa suša pa ne vem kaj.

Če želiš take temperature se res preseli v Afriko. Ni hujšega kot zunaj 35+ in povrh še visoka vlažnost, da te zmantra kot psa, nisi sposoben za nič, brezvoljen, živčen, skratka groza!!!

Idealne tempetrature poleti so do 32 pa čim nižja vlaga, takrat res lahko uživaš na polno.

Načeloma se ne bi selila na Finsko, ne zaradi poletij, temveč zaradi zim. So mi pa prevroča poletja vse kar je 30+, v bistvu za normalno funkcioniranje že manj, vsaj dokler živimo v zaostalem sistemu, kjer klima še ni delovni standard povsod. Pri 27+ moji možgani začnejo trukirat. Izbirat pa tako ali tako nimamo kaj, lani, ali prdlani, ko je bil tisti vseevropski vročinski val, je bilo na Finskem 38 stopinj….


Abse ti puručila z mano? Še en kuščar tle, pr 35.stopinjah je lih fino♥

Vročine sem naveličana in se je prav nič ne veselim.
Idealno zame bi bilo poletje do max. 30 stopinj, raje manj kot več.

New Report

Close