Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iris Mulej

Iris Mulej

Nisem opravljivka in ne vtikam se v zivljenja tujih ljudi,toda dejanje Iris Mulej me je prizadelo kot zensko.Bila sem popolnoma sokirana ,ko sem prebrala ,da je v razmerju z Admirjem Barcicem ,partnerjem Hane Barcic ,ki je moja znanka.Iris Mulej je bila njuna skupna prijateljica,na fb je Hani lajkala slike s sinckom in Admirjem,nakar ji je brez pomisleka razbila druzino.Sprasujem se kaksna zenska lahko stori tako svinjsko dejanje,se posebaj ko je v igri otrok.Ali danes prijateljstvo res nic vec ne pomeni???Saj se sama ne vem zakaj sem tako razocarana,najbrz zato,ker vem ,da se tudi meni lahko zgodi isto.Da mi prijateljica lahko zarije noz v hrbet.Smili se mi Hana,ki je bila se pred mesecem z druzino v Egiptu,zdaj pa se vse povsod sopiri Iris z njenim mozem.Verjamem,da svoje srece ne mores graditi na nesreci drugih.Vem,da me boste zdaj raztrgali,ampak jaz se bolje pocutim,ker sem izrazila jezo.

Ko sem danes videla novico sem se res nasmejala. Ko bo temu Jepcu zmanjkalo suskov bo iskala in seveda nasla novega. On bo ves skrusen lizal rane in dojel kaksen idiot je. Zenska nima ne obraza be integritete, kaj sele socutja. Edina skrb je lastna rit in to je to. Stara je nimas kej, tale novi hropec ni neka terna, se mi pa gnusi da moski nimajo niti sto pik in grejo tako z lahkoti v votlino, ki je t.i. odprtega tipa.

Tale Iris mi je bila že prej odbijajoča, ko pa človek prebere tole….res podlo.
Upam, da se njegova žena dobro drži in ji želim srečo!

nova
Uredništvo priporoča

pač rabi novega sponzorja

To je današnji čas prijateljstvo,čedaljeveč je žensk,ki spelje prijateljici moža.

Sem bila firbčna in pobrskala po FB… ne vem, kaj hudiča, se je temule podilo po glavi, ker njegova žena je precej bolj simpatična od Iris. Da ne bi razpravljali o osebnosti preveč na dolgo…

Itak je ona prasica, tip pa bogi innemocen, ga je prisilila, da je z njo, ane???

Kako mi gre o na zivce!! Tip je tisti, ki je pustil zeno, ocitno nekaj ni stimalo in je sel, ponavadi si zena zatiska oci, da je vse ok in ne naredi nic za resitev zakona, pol se pa cudi, ko moz gre. Namesto, da bi se vprasala kaj pri njima ni stimalo, je seveda nova vsega kriva. Ker si zena ne zmore priznati, da cel odnos ni bil ok

Iris je hodila s sinom moje prijateljice in ko sta se razšla, so bili vsi srečni, da so se je rešili. Taka kokoš, da je v sramoto ženskam.

Na 24kur, so komentarji za crknt. :)))

– ce bi bila avto,bi imela ze kaksnih deset velikih servisov

– ..ako vse,kolikor jih je je imela med nogami postavis v vrsto,vodovod v rovte potegnejo…

Pa še kakšen se najde. :))

So že izklopili komentiranje in tudi starih komentarjev se ne da več brat. Žal.

… in še pri vsakem svojem tipu do sedaj je po nekaj dneh ugotovila, da je tisti pravi za celo življenje… do naslednjega, ki je prišel mimo…

tko pač to gre – Hano poznam, in to precej dobro – ko je bil Admir v tujini, sva se midva imela prav lepo – pa ne samo midva, ona še kom drugim tudi… prava mala ku**ica, tale Hanči… No, tudi Iris se ne bi branil, bomo vidli..

Iris, kako nizko se bos se spustila? Hani ne bos nikdar segla niti do gleznjev. Leta je Admirju stala ob strani, drzala stiri vogale skupnega doma, ob njem je bila ko ni imel nic.
Poznas jo, ves, da ji druzina pomeni vse, bodi toliko clovek in si nalij cistega vina kdo in kaj si. Se je tezko pogledati v ogledalo?
Lani si plesala okrog nje, ko sta ti posodila 16.000€, ni tako?
In kjer je denar, tam je Iris 🙂
Zdaj si si z nosecnostjo zagotovila mesecno rento, ampak srecna ne bos nikoli.
Kako je ziveti z mislijo, da te v resnici ne ljubi, da so Admirjeve misli pri Hani?

Hana ni bila njegova žena,samo njegov priimek je prevzela. Njegova žena he bila zloglasna Maja Maja Hausman,z njo ima Admir tudi otroka. Sta se pa tudi ločila. Tudi Hana ni nedolžna ovčica.. je precej spletkarila,lagala in zavajala…

a ta starejsa od maje hcera je tudi od barcica?

Ma to so vse ene dr… pa brez doktorata. 🙂

Najboljša je bila, ko je joške nastavljala 50 centu in njegovim frendom.
Zdaj se pa po fejsu hvali, kako jo je pred 15 leti Trump ogovoril. LOL

Naj se zamisli, kam je prišla Melanija prek Zorčiča in kam ona z Mesa iqjem, ki se je prav tako dajala dol z Zorčičem.

Ubogi njen otrok, ko bo dovolj star, da bo lahko naguglal svojo matko! Na vsaki fotki z drugim tipom in z vsakim zaljubljena kot še nikoli!

[img]http://images.24ur.com/media/images/600xX/Dec2007/60074731.jpg?d41d[/img]

Kakšne packe ste nekatere ženske. Opravljate res primitivno potem se pa imate za boljše ženske. Kakšna primitivna miselnost. Sto procentov imate doma slabe odnose oziroma imate slab odnos do vsega in imate probleme na vseh življenjskih področjih.

Tudi fotomontaže delajo, packe grde! Od Playboya do 50 centa!

A ste ze nasle novo kost?
A so vsi cez 18 stari v tej zgodbi? So. Vozi miki.

Maja Hausman , Barčićeva bivša žena s katero ima otroka, se je znašla na zatožni klopi zaradi dilanja droge.

http://www.delo.si/novice/kronika/usoden-je-bil-tajni-policijski-sodelavec.html

kakšne denarje bi jaz dal da bi mel tako preprosto življenje da bi se mel veselje in čas ukvarjat z neko random žensko hhahahaha pa sej to ne moreš verjet s čim se ukvarjate… sploh pa koga briga. No če smo že pri tem kolk je v sloveniji podtaknjenih otrok, razdrtih družin ker je moža ali ženo spodaj zasrbelo tu pa se delate svetnike vsi…. Dejte se raje pametnejšega dela držat

Odgovor na objavo uporabnika
lulz, 30.08.2021 ob 12:30

kakšne denarje bi jaz dal da bi mel tako preprosto življenje da bi se mel veselje in čas ukvarjat z neko random žensko hhahahaha pa sej to ne moreš verjet s čim se ukvarjate… sploh pa koga briga. No če smo že pri tem kolk je v sloveniji podtaknjenih otrok, razdrtih družin ker je moža ali ženo spodaj zasrbelo tu pa se delate svetnike vsi…. Dejte se raje pametnejšega dela držat

Koga briga? Tebe očitno zelo, zelo, da si obudil/a prastaro temo o eni navadni sponzoruši, ki zdaj cel svet prepričuje,da je top shit mama, njen dragi pa junak iz Afganistana.

Pa vsi oz. vsaj enakteri vemo, kaj so “varnostne agencije” počele v Afganistanu po letu 2014.

Sta glih za skupaj.  Po  moralnem kompasu. Pa vse Admirjeve bivše in bivši od Iris prav tako.

 

To je meni folk, ki na čuden način pride do nekega denarja, v resnici pa je to en anvaden low life. Silikon, botoks, kič, cigara, viski, droge, pa orožje. in potem mi bo tam ena koka z napihnjenimi ustnicami iz Črne gore pametovala kakšni covid ukrepi so v Sloveniji in kako so maske škodljive. Ker je nejn plačanec rekel,d a se ljuduje ne morejo branit z maskami, če so napadeni. LOL

 

Res škoda, da se jim namenja toliko pozornosti. Pa bi  mi bilo vseeno, če ne bi na TV pred dnevi videl tega Admirja na Pop TV, kako pametuje o Afganistanu. Škoda, da je voditelj tako nesposoben, da mu ne zna postaviti glede tega kakšno provokativno vprašanje. Kaj so ti ljudje delali tam, koliko denarja se je obrnilo prek takšnih agencij, kako so še naprej ostale v Afganistanu, tudi ko bi uradno morale zapustiti Afganistan, ker je varovanje prešlo v afganistanske roke. in kako to, da ima še vedno tam svoje ljudi, verjetno kakšne balkanske s sumljivo preteklostjo, kar je standard pri plačancih raznih agencij kot je Black water ipd.

Bo plačal njihovim svojcem odškodnino, če podležejo in se en vrnejo iz Afganistana.

In kaj ima njegova agencija v Kamerunu?

Je turizem v Črni gori samo varka za pranje denarja?

Kako pa kaj bankrot v Sloveniji?

Rabite še kakšno vprašanje?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
bljek, 09.11.2016 ob 15:22

Najboljša je bila, ko je joške nastavljala 50 centu in njegovim frendom.
Zdaj se pa po fejsu hvali, kako jo je pred 15 leti Trump ogovoril. LOL

Naj se zamisli, kam je prišla Melanija prek Zorčiča in kam ona z Mesa iqjem, ki se je prav tako dajala dol z Zorčičem.

Ubogi njen otrok, ko bo dovolj star, da bo lahko naguglal svojo matko! Na vsaki fotki z drugim tipom in z vsakim zaljubljena kot še nikoli!

[img]http://images.24ur.com/media/images/600xX/Dec2007/60074731.jpg?d41d[/img]

Sam na tisti fotki s 50 centom pa res zgleda ena navadna k.

Nič čudnega, da tako rada zdaj kaže fotke dojenja. Samo da otroci mal zrastejo, pa se ji bo spet odpeljalo.

Ampak če bo prevarala Admira, se ji ne bo lepo pisalo.  Ve on dobro  koga ima v postelji in koliko je stala, ko si je sposojala od njih denar, ki ga ni bila sposobna vrnit.

 

A je ona vplivnica ali samo duck face? lol

New Report

Close