Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nehal ga bo jesti !

Nehal ga bo jesti !

Predstavljajte si vagon poln žita , v njem pa se valjajo trije smrdljivi, kužni migranti, ščijejo, serjejo v žito !

Policisti so v sredo prejeli obvestilo, da so na železniški postaji v Sežani pri pregledu vagonov z žitom odkrili tri ilegalne migrante, ki so nujno potrebovali zdravniško pomoč, saj naj bi jim v vagonu zmanjkovalo zraka. Na postaji so jim zato nudili zdravniško pomoč, grelne folije in vodo, so sporočili s Policijske uprave Koper. Policija letos zaznava trend strmega naraščanja števila ilegalnih prehodov državne meje. Medtem ko so v prvih štirih mesecih lani obravnavali 1305 ilegalnih prehodov, so jih v enakem obdobju letos že 3043.

Ne se zajebavat, svinje nagravžne, ne le avtor, če dobro pomislim se mi že gravža.

Ko bi vsaj žito toplotno obdelali, preden nastane kruh. Potem sploh ne bi bil problem, bo treba nekaj pogruntat v to smer, da ne bomo surovega jedli.

nova
Uredništvo priporoča

Čak mal kaj klobasaš, nič drugega ni važno, kruh s primesmi naj bo podganjeg, mišjega ali kakeršnega koli dreka ni za uživanje pa naj bo 100x pečen

k pa podgane po žitu serjejo je pa ok 🙂

Tole je vredno zahteve z uradnim odgovorom, kaj se bo naredilo s tem žitom. Po možnosti z dokazom o uničenju. Migrantom pa soditi za večjo gospodarsko škodo. Vštet jih v kvoto, ki jo itak moramo futrat, torej naj bodo vsaj v zaporu tacajt, da ne delajo še vzporedne škode! Po odsluženi kazni pa izgon!

Zlobe grde. Jaz bi cel vagon tega žita zlifral v nastanitveni center pa naj ga uporabijo. Sem prepričan, da jim bo šel v slast.
Drugače pa, če bi folk vedel kaj vse je v kontejnerjih, silosih in drugih skladiščih s hrano obleko zdravili bi se takoj množično vsi obesl. Svinjarija v vsem naštetem je bila prisotna že od nekdaj, migranti dodajo samo malo žmohta ali kot bi rekli eksotičnih začimb.

Slovenija izdala priporočilo naj se domače živali ne gibljejo v območjih nasmetenih z odpadki in izločki migrantov, torej so vendarle nevarni zdravlju.

Ja luba duša, kaj pa misliš da ješ? A misliš, da so vagoni, kamioni in skladišča žit hermetično zaprti?
Sem delal v proizvodnji hrane, kjer sem dnevno iz riža pobiral crknjene podgane. Surovine za kruh ali politanke niso zgledale nič drugače, vse kar je bilo zunaj v silosih, je bilo polno miši, ptičev itd…

Pa saj v članku nič ne piše, da bi se pokakali v to žito.

So se kar lepo peljali v vagonu s koruzo. So bili trije in so jih že poslali na Hrvaško.
Nič bat, jutri se pripeljejo v tistem s pšenico:)

Evo, dokaz.Vaš link


Kar nekaj slovenskih agencij (turističnih namreč) vodi ljudi v Iran. Torej naj mi kdo pove, zakaj jih niso naložili na prvi avion za Teheran, pa domov. Bi takoj in za kar nekaj časa zajezili prihode- v Iranu ni vojne, je pa res, da režim ni prijazen do vseh ljudi. Ampak zato ne morejo vsi pobegniti. Delo pa tam je, če ga le hočeš.
In tile in še drugi pustijo doma žene in otroke pa na potovanje- od koder pridejo pridejo lahko tudi v vagonih s žitom ali koruzo! Slab nadzor je pa tako in tako stalnica.

Kje pa je inšpekcija in en kup strokovnjakov kao za varno hrano, kje je zdravstvena inšpekcija… No bravo Policija ujela je ilegalce, ki so se kar sami javili, res strašen uspeh, meja s Hrvaško pa luknjasta, kot švicarski sir.

New Report

Close