Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svak spet s tolk mlajšo

Svak spet s tolk mlajšo

Svak jih ima čez 40 in spet z neko 17 letno mulo okrog, v MB jo gre vsak dan po šoli iskat. Ne sprašujem ga, samo ni normalno da si moški najde žensko svojih let ali vsaj približne starosti? Zadnjih nekaj let hodi po klubih in se petla tam z mladimi, tud mlajšo od te je že imel. Taka bi mu lahko bila že hčera in razmišljam kaj je narobe s takim moškim? Druga puberteta pri teh letih?

Itak, star kozel, ki ne prenese misli, da bi ga ocenjevala 30 ali 35 letnica 🙂 Najstnici pa lahko proda vsako bučo, kakšen badass je 🙂

To je normalno danes, mlade pi… niso raztegnjene, joški ne visijo do popka in kaj je bolj pomembno da so butaste. Pri teh letih mislijo itak sam na žur on jih pa ovija okol prsta in slej ko prej v takšni starostni razliki take tud zanosijo, se poročijo…..čez 10 let pa varajo, ker kot mlade niso dale vsega s sebe in jim je vse odveč.

Baje ni nič problematičnega, če imaš (tako) dva očeta – to sem prebrala danes tu gor.
Problematično postane samo, ker moški mislijo, da s toliko mlajšo ostajajo za vedno mladi.

“Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore!”

Mejdun, koliko resnice je v tem!

Seveda je to vse super in normalno, ker bi vse mone veselo skakale do neba, ko bi njihova 16 letnica pripeljala domov 40 + dedca.
Taki tipi so gnusni.


Kakšna druga puberteta neki. Ta še iz prve ni prilezel.

Sprašuješ, če je to normalno? Za normalno zrelega moškega ni. Za večnega najstnika je pa seveda to edini način, da ima sploh lahko kaj z žensko. Tiste nad 20 let so povečini že preveč modre in osebnostno izdelane, da bi se zapletale s takim. Poleg tega jim pozornost (tudi starejših) moških ni neka novost, da bi jih zato posebno fascinirala. Razen, če ima tak moški veliko pod palcem in recimo pritegne tiste, ki iščejo sponzorja.

Torej- on je en ubožec, ki ga očitno nobena odrasla ženska noče. On pa noče odrasle ženske, ker bi ob takšni tudi on moral odrasti. To je pa seveda največji strah takih Petrov Panov (beri večnih otrok).

In vi tej zgodbici nasedate. Ajej.

Če ima tip 20 let starega bmwja in minimalko je za povprečno 17 letnico car, med tem ko ga povprečna sovrstnica niti ne bi povohala. Pustimo njegova leta – mogoče ji je natvezil, da jih ima 10+ manj.

Bila sem povprečna 17 letnica. Verjemi, tip pri 40-ih mi ni bil zanimiv. Ni važno, kaj vse bi lahko imel.

Hm, mogoče pa nisem bila povprečna…

Jaz mu vse zobe zbijem,da se mi taka starina okoli hcere mota…fuj gnusobe

Če ima trapasto punče res 17 let in stara nesnaga 40 je to po naši zakonodaji spolna zloraba mladoletne osebe. Prijavi ga in to nemudoma!
Jih mora imeti vsaj 18, potem se pa lahko goni s komerkoli hoče.
Sploh pa kaj to tebe briga. A se bojiš, da bo na brata (tvojega oneta ) slabo vplival in bo še tvojemu zapasalo mlado meso. Tega decu ne moreš preprečiti pa, če se raztrgaš te bo varal. Še vsak, ki je imel kaj pod palcem ali pa je dobro izgledal se je do zdaj gonil drugod, doma pa naložu kar mu je tisti hip prišlo na misel. Pa testirat se pejd. Takile poskočni atki marsikaj takole mimogrede staknejo


a to ajfraj, ker ga tebi ne vtika več zaradi nove ☺


nismo v ameriki
pri nas so 15 letne dovolj stare za sex


pazi se zarečenega kruha ☺

V Oš je nekaj sošolk padalo na starejše, dve sta začeli s spolnostjo že v 7.razredu in obe sta imeli starejšega, tam okrog 35. Ena zanosila ob koncu 7.razreda, druga leto zatem. Danes so oboji še skupaj kolk sem na tekočem, ta prva ima 3 otroke in menda noseča v četrto, druga pa samo tistega.
V prvem letniku je takšnih naivčin bilo še več, še jaz sem en čas imela 17 let starejšega a ko so ocene padle sta me starša prizemljila. Važno najbolj, da je imel avto, imidž in bass zvočnik v prtljažniku, da ga je lahk slišala cela okolica in, da me je po šoli peljal na pijačo in potem do postaje. Pa to ni frizerska, to je bila gimnazija! Tista ekipa, ki smo začeli prvi letnik skupaj, je v tretjem letniku ni bilo več, vse moje 4 frendice so zanosile in pustile šolo. Ena danes dela v pekarni, drugo je moški pretepal in je zbežala z otrokoma v varno hišo, za drugi 2 nevem. Nismo še tolk stare, generacija 1991 letnikov.


Po slovenski zakonodaji je starostna meja, pri kateri lahko oseba privoli v spolni odnos, 15 let. Ne 18.
Izjema je, če bi bilo on učitelj, vzgojitelj, ali trener teh deklet oziroma bi mu bile na kakšen drugačen način zaupane v vzgojo ali varstvo.

Tega preprosto ne verjamem. Pri nas v generaciji 5 razredov ni bilo nobene noseče. Padli so štirje iz generacije, popravcev je bilo seveda več, ampak vsi dokončali gimnazijo na koncu.
Letnik 92.
Nek fax imamo iz razreda vsi. Vsaj višjo.

Smrkovje hodi v parkec ali kam na samo, starci pa vejo kam zahajajo take smrkete in jim pomagajo prit do alkohola, čikov pa še česa, potem se spoznajo, pijejo parkrat skup, izmenjava številk, špricanje pouka ker jim napiha na dušo da gre nekam, kam bi one šle ves čas in itak spet alkohol, starejši so modrejši, poslabšanje odnosov doma, uteho najde v njemu in opala rata noseča. To je začaran krog.


pazi se zarečenega kruha ☺
[/quote]
Zobe mu se vseeno lahko razbijem :))


Zobe mu se vseeno lahko razbijem :))
[/quote]
tebi bo hči bajto, tebe pa še kaj razbila, če ji odrečeš/onemogoči/skazišš natepača ☺

Stare odrabljene bajse zganjajo vik in krik, ker so nevoščljive mladim in lepim.

Če mene vprašate je tip car. Bolje z eno mlado in lepo kot s starim kupom špeha.

Nevem kaj se vtikuješ v njegov lajf, ima pač mlajšo kaj zdaj, ti škodi s tem? Jaz ga podpiram, ker se je odločil prav in si jo bo podredil po svojem okusu. Današnje rabljeno babovje tam nad 30 je po večini že odsluženo, ločenke na tabletih, neke jake podjetnice s trgovinicami, samske mame s kufri in pufi, dajte no. Danes moreš imet veliko srečo, da se najdeta dva ki sta si res po okusu, da nista skup zaradi interesov do drug drugega in če je najdel mlajšo, tolk bolj great in bod vesela zanj.

Zakaj avtorico tole moti. Ker svak navdušeno pripoveduje po kakih paritijih in zabavah hodi s svojo 17 letnico in kako mu ga le ta tam vleče in potem njen mož pogleda svojo babo doma, ki ji nikam za it in ji do ničesar ni pa samo tam.
Predstavljajte si, da ta svak pride na idejo, da bi lahko šli skupaj na morje in bi tam se družili v kopalkah 😀


Po slovenski zakonodaji je starostna meja, pri kateri lahko oseba privoli v spolni odnos, 15 let. Ne 18.
Izjema je, če bi bilo on učitelj, vzgojitelj, ali trener teh deklet oziroma bi mu bile na kakšen drugačen način zaupane v vzgojo ali varstvo.
[/quote]
O, hvala za informacijo. Vidim, da so pedofili pri nas lepo poskrbeli zase. Se bom vseeno raje držal meje 18. Zihr je zihr.

He, he… Samo še kakšno Repliko naj vzamejo s sabo. Si predstavljate ta gravž od ženske v kopalkah?

New Report

Close