Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj menite o moškem, ki je visok 165cm in ima penis dolg 22cm?

Kaj menite o moškem, ki je visok 165cm in ima penis dolg 22cm?

To sem namreč jaz, se rad pohecam, da mi je slo namesto v višino v dolžino 🙂

Nič ti ne koristi 22cm, ker te zarad 165cm ne bo nobena pogledala:) 22 je tud way to much, super so tam do 17, kaj je več pa sila neprijetno.

Nič, da jih ima 187.

Za moškega vsaj 180cm, bolje še več, da lih v petah nisem višja od njega. Aja, vitkost je tudi pomembna, še bolje dene če je blond z modrimi očmi, grrrr:) Večina kolegic misli enako.

Tako majhni palčki me ne zanimajo, raje imam visoke nad 170 cm.

Kaj mi bo visok lepotec s hrenovko?

Gospodična, ste morda samski?
Jaz imam the real deal 🙂

Gospodična, ste morda samski?
Jaz imam the real deal 🙂
[/quote]

Nisem samska 🙂


ste zelo zadovoljne, če vas pobere pritlikav, slabo obrit, plešast, debel balkanec umazano mastnega videza s fejkano zlato ketno okoli tistega kar je pri drugih vrat pri njih pa nekakšen bet ali še to ne.
Kakšne ste pa ve? Minimalno 170 cm, 52 kg, mere 90,60,90, dolgih naravno blond lask, seveda kot spominčica plavih učk, pa snežno bele polti. Pa rade ga 25 ur na dan vlečete, pa možganov imate manj kot vinska mušica. Vidite take imamo pa mi moški radi. Trape!

To pomeni, da si v resnici velik 187 cm.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nisem samska 🙂
[/quote]
To mi pravite zaradi moje višine ali ste res samski? Verjamite mi, da bom prenesel tudi, če mi direktno poveste.

To pomeni, da si v resnici velik 187 cm.
[/quote]

Žal sem samo 165cm, rad se pohecam, da a sem včasih lahko tudi kak cm več, če me ženska dobro nategne 🙂


vsaj 55{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženskam se potem zgodi zarečen kruh ☺

Sori, poba, jaz bi ti rekla samo to, da sta obe meri dosti neuporabni

Imam 185cm … pa okoli 20cm dolgega … in kaj mi to pomaga, če ženi ne smem nikoli celega notri zariti? Bi rajši imel par cm manjšega. Ne hvali se preveč z dolžino, ker zgleda, da še nikoli nisi seksal. Je zelo malo žensk, ki jim gre taka mera notri.

Bodi vesel, da ima tako ozko, moji bi lahko 25cm notri zatlačil, tako da je kot Postonjska jama, nic ne občutim :((

Moj mož je čisto povprečne višine, po merilih mona prenizek. Je pa obdarjen v dolžino in debelino. Nekaj časa je trajalo, da sva se naučila, kako nama gre najboljše, zdaj pa ni težav.


Kaj menimo? Višina ni problem. Ni idealna, ampak saj nihče od nas ni. 22 v dolžino? Prva misel je, da blefiraš, ker poskušaš odvrniti pozornost od višine, zaradi katere si zakompleksan. Če pa je res, pa ne hvala. Premajhni niso ok, a tudi preveliki niso v redu. Namesto da bi bilo prijetno, se ti zdi, da si na porodni mizi. 🙁

Bodi vesel, da ima tako ozko, moji bi lahko 25cm notri zatlačil, tako da je kot Postonjska jama, nic ne občutim :((
[/quote]

Nožnica je dolga cca. 7 cm in dovolj ozka, da jo tampon “zamaši”. Saj si menda že videl, kako je tampon majhen in ozek, kajne? Sicer se malce napoji in napihne, a je še vedno precej manjši od običajnega penisa. Med seksom se mora nožnica raztegniti, da gre penis vanjo. Če torej ti ne občutiš nič, nima ona prevelile, ampak ti majhnega. Sori, a tako je.

Laž ima kratke noge.

De omnibus disputandum..

Plus, če te nekaj zrajca, se prekucneš.

De omnibus disputandum..

Nič ne menim, vseeno mi je..

Migrantje so vsi 22+

😀

kot da visi od kurca

New Report

Close