Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri šampon uporabljate?

Kateri šampon uporabljate?

Zanima me, katero znamko šampona uporabljate in zakaj? Uporablja katera otroški šampon?

Od Ilirijine breze ali koprive, do Schwarzkopf Glisskur ali Schaume, ter Guhl. Zadnje čase kar Guhl in Schwarzkopf.

Vichy Dercos proti prhljaju

nova
Uredništvo priporoča

Afrodita – kamilica.

Sante, tistega z glino.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Otroškega L’Oreal KIDS Tropical Mango.
Kerastase Elixir Ultime Oil Shampoo.
In pa Ducray Extra-gentle Shampoo.

Od Avona, tiste v 720 ml embalaži. Lase si umivam na 3 dni. Embalaža zdrži ohoho časa.

Kje se ga da pa kupit?

Syoss s keratinom, ker imam suhe lase in mi je top.
Ilirija kopriva mi je fajn za kdaj pa kdaj.
Otroski so mi presvoh, prenezni.

The Body Shop ingver
L’Occitane šampon za svežino

Meni pa najbol ustreza od Paul Mitchell, ki jih uporablja moja frizerka. Čisto drug las mi naredi.
So malo dražji, ker so profesionalni, ampak ga ne zamenjam. Sigurno jih boš našla pri kakšnem frizerju, drugač pa poglej na njihovi spletni trgovini: https://www.paulmitchell.si/sl/

Pantene. Malo menjam, včasih 2 ali 3 v 1, včasih posamezno šampon in balzam, včasih naredim masko. Ne vem, mogoče, ker me spominja na stare čase, ko mi je bilo še lepo:-))

Jaz pa česnov šampon od Farmasi. Odličen za preprečevanje prekomernega izpadanja las.

Šampon in olje znamke KHADI.

Tudi pri nas malo menjamo, mož pa kar tisti shower gel tri v enem …čim manj komplicirat pa je.

New Report

Close