Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je res povprecna visina slovenskih moskih 178?

Ali je res povprecna visina slovenskih moskih 178?

Mocno dvomim v surs menim da je precej nizja.

Zakaj se ti zdi 178 tako nenavadno? Mogoče sopaziš dosti vizuelno manjših zaradi varke, če so recimo bolj okrogli ali pa imajo pač tako obliko, da delujejo manjši, vsaj od daleč.


Jst sem malenkost manjši, pa imam kdaj občutek, da ni nobenega manjšega od mene… 🙂 mislim da smo 10 al 12 najvišji narod…


Srbi in kakšen Korošec so 185+, ostali minature. Nič čudnega,da pecajo Tajke. 🙂

Sam sem 182cm pa jih je na uč 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manjših od mene. Res dvomim, da je vec kot na vsake 10 tipov en višji od mene. Večina se jih pa itak meri s čevlji, na stopalih, … tako kot tiča ko si merijo iz riti.

Smo pa evropejci kar visoki v povprečju z drugimi celinami. Veliko potujem. Res veliki ljudje so Nizozemci, Danci, Norvežani itd.

Tako da, povprečje slovensko je pomoje nekje 171-174cm. Nizozemci pa imajo pomojem povprečje 180cm za moške.

Gorenjci, Korošci, Furlani, Tirolci, Bavarci… in drugi podalpski narodi smo visoki. Poleg Norvežanov najvišji v Evropi. Bolj greš na vzhod, manjši so. Visoka telesna višina pomeni tudi plemeniti rod. Tisti manjši so bili in bodo hlapci.

A da so Srbi visoki?

Edino tisti, ki so potomci naših, ki so jih prevzgojili v Janičarje. Ostali pa, ni vredno besed. Mali čobani. Janković je že tak primerček.

Prvotni (5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sedanjih) Srbi so turškega porekla. Nihče ni videl, da bi kdaj delali. Dobro pa jim je šla od rok plenitev drugih. V Jugoslaviji so Srbi uživali, saj je bilo vsega zadosti, na račun sesanja Slovencev, tudi tistih 2 mio na Hrvaškem. Po osamosvojitvi so bili Srbi odrezani od tujih prihodkov. Danes imajo slabši BDP od Romunov.

Menda to vse pove o Srbih in o Jugoslaviji.


Drugi del odgovora je popolnoma mimo teme…

Meni se zdi 178 majhna višina za moškega. Taki so v naši familiji pri ta majhnih. Ko že o Nizozemcih. Poznam dva čistokrvna, tudi po obrazu sta ta prava, svetli lasje, ampak eden ima 178 do 180, drugi niti milimetra več kot 165.

Sam imam 2 m in nekako opažam, da je v posamezni rodbini vsaka druga generacija višja. Kot da bi se v eni generaciji geni utrjevali, počivali, v nasledni pa razrasli. Tudi ded je bil zelo visok, oče pa niti ne. Seveda še vedno višji od moškoh njegove generacije. Podobno je bilo po mamini strani. Prababica da je bila tako visoka, da so morali poden pred krušno pečjo v hiši, kamor so se preselili, nekoliko znižati. Izgleda, da so pred njimi tam živeli majhni ljudje.

O osnovni delitvi na poljedelce in živinorejce je obče znano.

Slovenci smo potomci poljedelcev in smo na področju srednje Evrope, od Baltika do Golanskega višavja in Tabora v Palestini razpršeni in STALNI ter miroljubni (v vsej zgodovini nismo nikoli napadli), južnaki pa so srboriti, vse kar imajo so nekomu uplenili, nagle jeze, njihov pičkumaterni jezik so kletvice. So nomadi, gonili so svinje in drugo štirinožno živino naokoli, pekli na ražnju in posledično imajo kratke noge, velik trebuh in so nagnjeni k nogometu in na roko metu. Dvojina jim ni domača. Če se po cesti vlečeta dva srba oz. cigana, že mislita, da so trije. Morda pa je to od rakije ali lozovače.


Vesel oče
, vesel svojega visokega položaja in krepkega premoženja med nogama.

Sam sem 182cm pa jih je na uč 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manjših od mene. Res dvomim, da je vec kot na vsake 10 tipov en višji od mene. Večina se jih pa itak meri s čevlji, na stopalih, … tako kot tiča ko si merijo iz riti.

Smo pa evropejci kar visoki v povprečju z drugimi celinami. Veliko potujem. Res veliki ljudje so Nizozemci, Danci, Norvežani itd.

Tako da, povprečje slovensko je pomoje nekje 171-174cm. Nizozemci pa imajo pomojem povprečje 180cm za moške.
[/quote]

Nizozemci in oni tam gori so požrli več Galofaxa in so zato malo višji.
Qurce pa imajo manjše in krajše od nas.

Zakaj so generacije vse višje?
Ker jedo hrano (meso), ki je polna rastnih hormonov!

Super, “moji” moški so nadpovprečno visoki. 😉


Ampak deluješ pa metr cvancig …

Slovenci smo narod stalinov. Izhajamo iz nižjegrajskega plemstva na severnem tedaj ukrajinskem. Sam imam 2,09m. Naša rodbina je vedno bila plemska, medtem ko so rodbina vesel oče nam sužjevali skozi stoletja.

All Bail Marshal Tito!

Edini pravi modre krvi so črnci iz afrike (en rod nevem kater), vsi so nad 2m, so krepki in imajo velike kurce.

Točno ta dva nizozemca poznaš, tiste k majo 2 metra pa ne poznaš!

Najvišji so prebivalci v okolici Dinaridov, vsa afriska plemena so nižja, edino masaji, so okoli 180cm, nihče ni mad 2m. Pa tudi dolžima k.urca naj te ne skrbi, že mojih 19.5cm nima nobena kam spravit in vse stokajo, da naj grem počasi in se mora potem 10min navajat nanj, kaj bi ti rada še več? To mi je brezveze, ko vse govorite, kako dolge bi rade, potem pa zmeraj 10min ista pesem, meni je tudi brezveze, ko tako dolgo traja, da se navadi, da jo lahko zares začnem šopat.

Sam imam 2.14m in imam velile težave s hrbtenico, če hitro ustanem, se mi zavrti, težko je najti obleko in obutev, prav velik avto, posteljo rabim povečano…

Kar hočem povedat je, da je taka višina prej prekletstvo, kot pa blagoslov in se mi zdi, da je idealna višina, ki te ne ovira 1.95m, kar je več, imaš ze probleme.

Sam imam 2.14m in imam velile težave s hrbtenico, če hitro ustanem, se mi zavrti, težko je najti obleko in obutev, prav velik avto, posteljo rabim povečano…

Kar hočem povedat je, da je taka višina prej prekletstvo, kot pa blagoslov in se mi zdi, da je idealna višina, ki te ne ovira 1.95m, kar je več, imaš ze probleme.
[/quote]

Kok sta majhna. Sam imam 2,79m na milimeter natančno! Sem pripadnik mornarjev severne zvezde.

Hmm, zanimivo, torej jankovičev foter je pofukal še enga moškega, srba seveda in ta moški je rodil 200{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} srba….., kje je bila pa takrat prava jankovičeva mati, slovenka, u tvoji glavi zadeti, predvidevam, pa mi je jankovič zoprn tip, tako mimogrede…
V Jugi je Slovenija imela trg bivše Juge, lole, tisto kar je prizvajala v tovarnah itak ni mogla na zahod prodat ampak je vse lepo prodjala na 20 miljonskem trgu bivše juge. Ker je bila in je še vedno ob mejah italije in avstrije so slovenci tud več švercali, če primerjaš z drugimi narodi bivše juge, saj tisti dol niso imeli kaj švercat od mađarov, romunov, šiptarjev, bolgarov….

Zakaj imajo dons Romuni boljši BDP od Srbov, si preveč zadet od mržnje, da bi skontal…, zakaj sta Romunija in Bolgarija že leta v EU in po kakšnem ključu so prišli v EU, za to si itak preplitek, da bi vedel, kosovo, sankcije in bombandiranje srbije so teb čista zajebancija s strani nata…
Vsak pameten človek ve, pa naj bo Slovenc, Hrvat, Srb…, da je Juga bila totalno zgrešena država za vse narode bivše Juge in z Jugo je glih Srbija največ izgubila, pridobila pa Slovenija in Hrvaška, če so že bile te države v istem koritu, prostovoljno, da se razumemo in ti boš zdej pametoval za 40…100 let nazaj, pa kje se najdete takšni neobjektivni bedaki….


Jst sem malenkost manjši, pa imam kdaj občutek, da ni nobenega manjšega od mene… 🙂 mislim da smo 10 al 12 najvišji narod…
[/quote]

Visoka sem 178cm, 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskih gledam v oci, ko imam petke, so vsi manjsi od mene.

Mater, spet en odvratnež uničil temo. :-S

Odvisno je od genov. Pri nas smo vsi bolj ko ne majhni. Pri mozu so pa vsi bolj visoki tud zenske . Neka cudna rasa so. Zgleda da so vesolci,ker to ni normalno da so vsi fejst, pa da se ne bo kdo vtaknu- moj moz in njegovi so vsi slovenci ,tko da ne drzi da so vsi slovenci majhni in grdi

Visoka sem 178cm, 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskih gledam v oci, ko imam petke, so vsi manjsi od mene.
[/quote]

Ženska more bit do 170cm kar je več je grdo. Tiste so žirafe že. Jok brate odpade.

Pol pa še te visoke ženske obujejo čevlje s peto no pol pa je grozljivka.

New Report

Close