Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek miljonar

miljonar

Kaj je bilo to danes? Sami super znalci ;).

Bili si neki politiki? Ena je izjavila, da ni za zgodovino, potem so spraševali nekaj o slo. rekah in je rekla, da smo, da ni zemljepis. Potem sem preklopila.

Zanimiva je bila Bobovnikova izgovorjava Mariah Carey. ;). Že parkrat se mi je zdela njegova izgovorjava zanimiva.

nova
Uredništvo priporoča


Pa to gospa, ki je sodelovala v arbitraži med Slo in Hr 😀


Pa to gospa, ki je sodelovala v arbitraži med Slo in Hr 😀
[/quote]
Kako v arbitraži?? Pa ne zna ne zgodovine, ne zemljepisa?


Kako v arbitraži?? Pa ne zna ne zgodovine, ne zemljepisa?
[/quote]
https://siol.net/novice/slovenija/komisija-v-sporu-med-slovenijo-in-hrvasko-ravna-nenacelno-in-licemerno-arbitraza-470675

https://www.delo.si/novice/politika/danes-bo-znana-razsodba-o-meji-med-slovenijo-in-hrvasko.html

Vrag vzel šalo. Če ne znaš, pač ne znaš. Se zgodi. Bolj grozno je to, da so ob tem neznanju tako nakladale, da so vse še poslabšale. Z govorjenjem pač ne moreš vsega rešiti, pa čeprav si politik.

Človek česa ne zna, česa se ne spomni. Reke v Sloveniji mora poznati . Vsaj te,ki so bile naštete.
Me zanima, kakšno je bilo tisto zgodovinsko vprašanje, da je izjavila, da je zgodovina njena slaba točka.? Aja, zemljepis menda tudi.

Človek česa ne zna, česa se ne spomni. Reke v Sloveniji mora poznati . Vsaj te,ki so bile naštete.
Me zanima, kakšno je bilo tisto zgodovinsko vprašanje, da je izjavila, da je zgodovina njena slaba točka.? Aja, zemljepis menda tudi.
[/quote]

Jah, moraš gor, moraš dol, če se ne spomniš (ali ne veš), se pač ne spomniš (oziroma ne veš). Mene je bolj kot neznanje motilo blebetanje.


Kako v arbitraži?? Pa ne zna ne zgodovine, ne zemljepisa?
[/quote]

Res rajši bi bila tiho.

Ampak govorila je kot dež. Izreden retorik. Prava za politiko.

Če ne bi obvladala leporečja (dokaj dobro), ne bi bila za v politiko.
Vse tri so bile bolj slabe na znanju. Zadnja je bila še najboljša?


Kako v arbitraži?? Pa ne zna ne zgodovine, ne zemljepisa?
[/quote]
dominika ni sodelovala pri arbitraźi. samo komentirala je izid na pop tv

sicer pa, se imam za precej razgledano, ampak katera “reka” teče skozi kočevje pa tudi ne bi vedela. za vsak potok pa tudi ne vem. bolj žalostno je bilo, da petrle ni znal vrstnega reda priključevanj držav v eu.


dominika ni sodelovala pri arbitraźi. samo komentirala je izid na pop tv

sicer pa, se imam za precej razgledano, ampak katera “reka” teče skozi kočevje pa tudi ne bi vedela. za vsak potok pa tudi ne vem. bolj žalostno je bilo, da petrle ni znal vrstnega reda priključevanj držav v eu.
[/quote]

Čisto vseh res ne, saj je kup majhnih rečic, ki tečejo skozi majhne vasice. Rinža ne spada med njih, tudi Kočevje ni ravno zakotna vasica.
Ma, kakorkoli , če so zbirali za humanitarne namene, bi izbrali ljudi, ki kaj vedo. Ne pa takih, ki so prislužili (z veliko pomočjo) 300 oz. 500 eur. No, na koncu so jih rešili še drugi

Čisto vseh res ne, saj je kup majhnih rečic, ki tečejo skozi majhne vasice. Rinža ne spada med njih, tudi Kočevje ni ravno zakotna vasica.
Ma, kakorkoli , če so zbirali za humanitarne namene, bi izbrali ljudi, ki kaj vedo. Ne pa takih, ki so prislužili (z veliko pomočjo) 300 oz. 500 eur. No, na koncu so jih rešili še drugi
[/quote]
sori, zame je kočevje čisto zakotje. nikol tam bla in nikol tja ne mislim it.
prvič slišim za rinžo.
ti znaš na pamet povedat vse slovenske reke?
zame so reke
drava sava soča, ostalo so pa bolj ali manj potoki.

Če ne bi obvladala leporečja (dokaj dobro), ne bi bila za v politiko.
Vse tri so bile bolj slabe na znanju. Zadnja je bila še najboljša?
[/quote]

ah, kje pa, ta zadnja ej bila šele “zadetek”. Vprašanje o najstarejšemu kolesu – pazi, ženska se pohvali, da ga je šla pogledat, ne ve, pa kako staro je. Da Dol padeš. Vsaj tiho bi bila. Antipatična najbolj, takoj za njo Pipanova. Prva, najstarejša, Novakova je bila še najbolj gledljiva.

ah, kje pa, ta zadnja ej bila šele “zadetek”. Vprašanje o najstarejšemu kolesu – pazi, ženska se pohvali, da ga je šla pogledat, ne ve, pa kako staro je. Da Dol padeš. Vsaj tiho bi bila. Antipatična najbolj, takoj za njo Pipanova. Prva, najstarejša, Novakova je bila še najbolj gledljiva.
[/quote]

Simpatične res niso bile najbolj, tudi znanje je kar šepalo. Tukaj ni šlo za dobrodelnost, ampak za predvolilno kampanjo.
Rinža res ni neka velika reka, je ponikalnica. Spomnim se iz OŠ, kasneje iz gimnazije.

Meni je bilo prav žalostno. Kot da je Telekom dobil šanso, da se končno ponorčuje iz politikov. Aja, saj Telekom je v večinski državni lasti.

Ne vem no, če so zbirali za dobrodelne namene, bi pričakovala od vsakega vsaj tam, 2.000 €. Se vidi, da gledajo samo za svojo rit in ne za državljane. Kaj mi bo 300 ali 500 eur. Lahko si jih vtakneš nekam.

Jebeš reke v nekem Kočevju. Ampak da MEDNARODNA PRAVNICA Dominika Švarc Pipan ne ve, v kateri sosednji državi živi največ Slovencev, je pa res sramota. Pa še Korošica je,lahko bi jo manjšine malo bolj zanimale. Še vsak FDVjevec z mednarodnih odnosov, kjer je tudi predmet varstvo manjšin, to ve. mogoče bi pa morala na FDV tudi dodiplomsko študirat, ne pa samo doktorirat, če hoče bit političarka ne pravnica.

se strinjam s Švarcevo, polega tega pa še peterle, ki že nešteto let sedi v eu parlamentu in vleče lepo plačo, ne ve kdaj so se priključile posamezne države. Res imamo same sposobneže na pravih mestih.

Čisto vseh res ne, saj je kup majhnih rečic, ki tečejo skozi majhne vasice. Rinža ne spada med njih, tudi Kočevje ni ravno zakotna vasica.
Ma, kakorkoli , če so zbirali za humanitarne namene, bi izbrali ljudi, ki kaj vedo. Ne pa takih, ki so prislužili (z veliko pomočjo) 300 oz. 500 eur. No, na koncu so jih rešili še drugi
[/quote]
Nekdo je daroval kar precej, veliko več kot so vse tri zbrale. Nisem gledala na koncu, ne vem točno, kako je bilo.

no ja, se zgodi ampak kolikor jst vem je Rinža veletok, ki se lahko meri s svetovnimi rekami, niagaro, amazonko, misisipijem, nilom, volgo, vltavo, donavo, renom padom…, ne se zajebavat s to reko.., sava, sora, soča, krka, pa neke mure, ščavnice, kokre, mirne so potoki proti Rinži in tega politiki niso vedeli, ajoooj, ajoj….., ni čudno, da je vse v qurcu..

za koga vraga bi te manjšine morale bolj zanimat, če si korošica?
če ti še ni jasno, preko meje z gorenjsko ali primorsko živi dosti več zamejskih slovencev kot tistih par na meji s koroško.

kaj so se FDV jevci učili ne vem, švarcova je študirala PRAVO.


sori, zame je kočevje čisto zakotje. nikol tam bla in nikol tja ne mislim it.
prvič slišim za rinžo.
ti znaš na pamet povedat vse slovenske reke?
zame so reke
drava sava soča, ostalo so pa bolj ali manj potoki.
[/quote]

Neumen komentar.
Jaz tudi nisem vedel da Rinža teče skozi, mi pa povprečno znanje GEO govori o tem kje tečejo Mirna, Sotla in Krka ki so pa večje. Za to res ne rabiš bit genij.
Če niti izločat ne znaš, potem pa žalostno!
Pa saj so imeli 4 oblike pomoči, pa nobena ni prišla preko 300€ – torej res podpovprečen rezultat. Žalostno.

Zanimiva.

New Report

Close