Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mončika

Mončika

https://youtu.be/VaJ578pZi68

v dosti mlajšo od sebe, pa še vezano?

leta mi niso znana
vezava pa mi je znana samo pri Telekomu

ti pa bi se lahko malo sprostil – a

leta mi niso znana
vezava pa mi je znana samo pri Telekomu

ti pa bi se lahko malo sprostil – a
[/quote]

oba sta registrirana, piši ji direkt, da nam ne bo treba te patetike gledat na forumu. Že nik maš tok butast, da včasih ne ločmo kdo piše ti al ona. Piš pod lovilec svetlobe in sledi tisti svetlobi. Preko rimljana do Mavričnega. V Polje.

oba sta registrirana, piši ji direkt, da nam ne bo treba te patetike gledat na forumu. Že nik maš tok butast, da včasih ne ločmo kdo piše ti al ona. Piš pod lovilec svetlobe in sledi tisti svetlobi. Preko rimljana do Mavričnega. V Polje.
[/quote]

patetično je, da me zalezuješ in bereš kaj napišem mončiki

patetično je, da me zalezuješ in bereš kaj napišem mončiki
[/quote]

Pišeš na javnem forumu. Noben te ne zalezuje to so tvoje pobožne želje.

Auč, prepir. Mavro, res čudno, da si si dal podobno ime mojemu. Ne odpiraj več tem “Mončika”. Lovilec ti je bolj pasalo. Takoj zamenjat!!! 🙁

Zdele ga ne vleče več tistmu stonastemu čudaku in si ti na vrsti.

Zdele ga ne vleče več tistmu stonastemu čudaku in si ti na vrsti.
[/quote]

Če je pa prestar zame. Nad 30 jih ne šmirglam – zaenkrat 😂

Midva sva opravla.

Midva sva opravla.
[/quote]

A spet? Jutri bo pa nova rožca gor na F….. 😂 Zdaj pohit, ko cvetijo.

A spet? Jutri bo pa nova rožca gor na F….. 😂 Zdaj pohit, ko cvetijo.
[/quote]

nehvaležnica
izvaja se uničevanje vseh mojih slik na flickrju
sama si kriva

nehvaležnica
izvaja se uničevanje vseh mojih slik na flickrju
sama si kriva
[/quote]Maver teb se je čist zmešal

Maver teb se je čist zmešal
[/quote]

sem pretresen, ne zmešan

nehvaležnica
izvaja se uničevanje vseh mojih slik na flickrju
sama si kriva
[/quote]

Hahaha, ti si pa hujši ko kak 3 letni otrok, ki se vrže na tla in cepeta z vsemi štirimi 😂
Kaj si ti men in jaz teb? Dva neznanca, ki se pogovarjata na nekem čveku. Ti kar izvajaj uničenje (sem opazila), saj delaš seb škodo, ne men.
Ko boš nehal trmarit, se pa oglasi! 😋 Aja, pikalonco in mak še pa vseen vidim.

Hahaha, ti si pa hujši ko kak 3 letni otrok, ki se vrže na tla in cepeta z vsemi štirimi 😂
Kaj si ti men in jaz teb? Dva neznanca, ki se pogovarjata na nekem čveku. Ti kar izvajaj uničenje (sem opazila), saj delaš seb škodo, ne men.
Ko boš nehal trmarit, se pa oglasi! 😋 Aja, pikalonco in mak še pa vseen vidim.
[/quote]
NehvalEžnica. Namest da bi me povabila v vašo komuno in bi morda spoznal kakšno dekle zame, se tako obnašaš. Vse slikce so bile zaman, da bi me opazila.


NehvalEžnica. Namest da bi me povabila v vašo komuno in bi morda spoznal kakšno dekle zame, se tako obnašaš. Vse slikce so bile zaman, da bi me opazila.
[/quote]

Saj sem mu dve ponujala, ampak vedno pravi, da pred ženskami beži. Smo hoteli prit na obisk, pa spet ni blo prav, ker bi se menda v klet skril.

Saj sem mu dve ponujala, ampak vedno pravi, da pred ženskami beži. Smo hoteli prit na obisk, pa spet ni blo prav, ker bi se menda v klet skril.
[/quote]Verjamem. Ko bi vsaj poskusil z kakšno dečvo. Ne, on se drži svojih nenapisanih pravil v svoji glavi. In slutim, da bo, če bo kakšno dobil, le to nosil po rokah. Morda bi še kdaj poskusila, da ga katere iz vaše družbe omreži? Kaj praviš?

Hahaha, ti si pa hujši ko kak 3 letni otrok, ki se vrže na tla in cepeta z vsemi štirimi 😂
Kaj si ti men in jaz teb? Dva neznanca, ki se pogovarjata na nekem čveku. Ti kar izvajaj uničenje (sem opazila), saj delaš seb škodo, ne men.
Ko boš nehal trmarit, se pa oglasi! 😋 Aja, pikalonco in mak še pa vseen vidim.
[/quote]

star nisem 3 leta, ampak 13 mesecev

MIDVA SVA OPRAVLA !

star nisem 3 leta, ampak 13 mesecev

MIDVA SVA OPRAVLA !
[/quote]

A spet? 😩

A spet? 😩
[/quote]

spet mulo kuha, kot po navadi.

Bo prespal, jutri bo sonce, bo boljše volje 🙂

Verjamem. Ko bi vsaj poskusil z kakšno dečvo. Ne, on se drži svojih nenapisanih pravil v svoji glavi. In slutim, da bo, če bo kakšno dobil, le to nosil po rokah. Morda bi še kdaj poskusila, da ga katere iz vaše družbe omreži? Kaj praviš?
[/quote]

zame je prepozno

Ti si pa res en težak. Enkrat s trinajstico, zdaj z Mončo, pa vedno slabe volje,…

Uničenje slik na flickrju je izvedeno.

New Report

Close