Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dajmo pajkičarke, katera bo lepša.

Dajmo pajkičarke, katera bo lepša.

[img]http://shrani.si/f/1t/QI/3bDyB698/605389166864879918032671.jpg[/img]

Se ne bo nobena od monkelj pohvalila, da je lepša v pajkicah od teh dveh?😂

No vidiš, Šifrer si privošči.

Ti pa sanjaš o nekih 25-letnicah, sam pa socialc brez denarja, star, povožen od ločitve…

nova
Uredništvo priporoča


Si privošči ja, samo ti ne boš dojel kaj, zagotovo ne teh dveh bab na način, kot ti dojemaš.😅

Kja natnako si hotela poovedat general, da si ti tudi v tki opravi in enako lep?😅

Hotel sem povedtai, da si dr.kač brez lajfa, ki misli, da babe zbada, v bistvu pa iz dneva v dan kažeš, da si brez pameti.

Imaš ti sploh v lajfu kako zanimanje, razen oprezanja za babami?


Kako pa naj bi po tvojem obrezal za bababmi medspolna?😅 In kje natanko ti čutiš svoje poslanstvo, da me zvesto čakaš in takoj zacviliš kot kuzlica, ko se pojavim, ne glede na uro ali dan?😅

Mhm, zdaj pa nazaj gledat, kdo je koga “čakal”…prijazno te sprašujem, imaš ti sploh v gnilem lajfu kaj za delat, razen za študirat o babah?

Veš kaj, ni čudno, d asi luzer. lajf si zagnil za neumnosti. žalim slučaj.:)))))


Verjamem, da misliš, kako si odprlo to temo, ampak nisi. Imaš pa pravico blodit, to pa vsekakor. In znova kažeš napad preganjavice vezan name, kaj se jaz, in kaj počnem, sem počel. Ni dobro, ni dobro golobučna…..jaoooooo😅

Da sta vidva v bistvu istega karakterja. Sam da tega vidva se ne dojemata. In dvomim da bosta dojela kdajkoli.

Veš da, le da bo še ogromno vode preteklo, da boš ti vsaj približno vedelo, kaj sploh karakter je….. jaooooo😅😅😅

Viharni je ql. Mogoče mu 1/10 MONk zameri zafrkljivost, ostale, ki razumejo humor, ga pa čisto lepo sprejemajo. Kaj tebi mar, če se ukvarja z ženskami? Vsaj ni pederčina, ostari pa itak vsak, če ga prej ne pobere. A tebe slučajno moti tudi to, da vsako jutro vzide sonce? Ti gravitacija ni po godu? Ali mogoče to, da dojenčki jokajo?

V.J. je en redkih da zna zapret usta smotanim babnicam, men je pa vsec in se mi zdi faca. Je eden redkih za kerga se lahko rece da je za druzinske vrednote, da ne prenese varanj, ima rad otroke. Pove tako kot misli in ni hihavc.

Jao Viharni, ti pa res vsak štos izkoristiš za izlivanje svojih frustracij.

Get a life!

Kako to, da je ta viharni vzor družinskih vrednot ločen?:))))

Svašta no, kot da bi nam nekdo s 120 kg predaval o tem, kako naj tečemo maraton.

New Report

Close