Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kolikokrat

kolikokrat

naročila sem se na ginekološki pregled. Po 4ih letih.
Dobim datum in odpovem, ker je takrat ravno otrok zbolel.
Dobim drug datum. Čez 14 dni odpovem, ker sem se morala udeležiti službenega seminarja, datum je prišel nenadoma in bilo je obvezno.
Dobim 3. datum.
Spet odpovem, ker sem morala biti v službi cel dan, ni bilo zamenjave. Ne morem pa zaradi rednega pregleda vzeti bolniško. Lahko dopust, ampak samo, ko je to možno.
Dobila 4. datum, ampak imam pomemben izpit. Spet prestavljeno.
Sedaj imam 5. datum in spet nekaj je. Ne morem, težko razložim, kaj je. Sram mi je spet odgovoriti, da prosim za nov datum jeseni, ker poleti itak ne bo šlo zaradi dopustov.
Kako to urejate ostale?
Imam pa od ginekologa do službe več kot uro z avtom.
hvala

Samo, da ne bo kaj narobe, da si ne boš potem očitala, zakaj…

Mislim da zdravniki razumejo, da pridejo stvari vmes, fajn je ce hitro sporocis, da lahko tvoj termin dajo nekomu drugemu.

Če bi bila v tvoji koži, in bi bilo časovno skoraj nemogoče izpeljati pregled, bi se zmenila samoplačniško, če je možno ker lažje določiš datum, ki ti odgovarja. Jaz imam nepredvidljiv cikel (v mejah normale ampak glih tako da za mesec naprej ne morem z gotovostjo trdit da bo datum dober). Prestavljala sem dvakrat, vsakič je bil termin 1 mesec za čakat. Če v tretje ne bi šlo, bi šla samoplačniško.

Ma to se bere, kot da ti ta ginekolog ne bi bil usojen… Ampak to ne pomeni, da ne pojdi, kvečjemu se čimprej naroči, ker nikoli ne veš, kaj in kako. Pregledi so ravno zato, da se ugotovi, da ni kaj narobe.

Prvič bi lahko uredila, ko je bil otrok bolan, zdaj pa vedno pride nekaj vmes. Torej dopust ali samoplačniško, kot je nekdo že predlagal.

Si kaj razmišljala o menjavi ginekologa, da se ne voziš 1 uro v eno stran?

New Report

Close