Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo je prijel zdravnico za zapestje?

Kdo je prijel zdravnico za zapestje?

Gledam pri poročilih je dr. Nena to izjavila…pa kdo si upa nad najlepšo med zdravnicami?

Na MF bodo morali uvesti predmet Samoobramba!

Tomi

https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiji-v7nq3iAhUOt4sKHYoLCmkQFjAAegQIAhAB&url=https{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.tnt-gym.si{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F&usg=AOvVaw0Zasfd7n54gosV1K7ERa2O

Ženska je vedela, da ima pred sabo norca. Ona pa nič. Lahko je vesela, da je ni ubil, tako kot je enkrat udbovec z rakom ustrelil zdravnika. Ali kako je že bilo?

Nekatere ženske, ki se zavedajo svoje lepote, uživajo v tem, imajo pred sabo nekoga, ki je nad to njihovo lepoto tako navdušen. Niti ne zavedajo se ne, da ne postavijo pravočasno mej. Potem pa pride do dotika.

nova
Uredništvo priporoča

Res čudno, da ni vzela pištole iz predala ….

A un je bil udbovc?

V preteklosti je bila pediatrinja in je tudi napačno diagnozo postavila otroku. Ni bilo nekaj usodnega, a vseeno.

Kdaj je bila ona Pediatrinja? Jaz jo poznam še, ko sem delala v IMP. Zdaj hodim k dr. Dopliharju.

Kakšno napačno diagnozo je postavila otroku?

mama stiroporka in Tadej Tekavec

Spin doktorji so že na delu.

Jaz bi urednike in novinarje, ki na RTV Slo in Delu pokrivajo zdravstvo poslal za poročevalce na tržnico. Naj poročajo po koliko sta solata in korenje, ne pa da mešajo drek in strežejo lobijem ter minirajo vsakega, ki hoče premakniti stvari na bolje.

Banda prodana, od Brede Štivan Bonče do Milene Zupanič.

Ortok cepljenj proti oslovskemu kašlju je imel oslovski kašelj. Zdravnica pa: Gripa je. Druga zdravnica za drugega otroka pa: Psihične težave ima. Bil je ne rakav tumor, ki je vplival na možgane.
Ostanite na korektni ravni in poiščite drugo mnenje.

To zdravnico poznam, sem bila dolgo njena pacientka. Imela sem kar precej zdravstvenih težav v tem času, zato tudi dosti opravka z njo. Iz svojih izkušenj lahko potrdim, da je dobra zdravnica, tudi kakšno težavnejšo stvar je hitro diagnosticirala. Gotovo je pa kdaj postavila komu tudi kakšno napačno diagnozo, saj jo vsakdo, ki zdravi, kdaj postavi. Način komunikacije v njeni ambulanti mi včasih ni najbolj ustrezal, zato sem se sčasoma prestavila v drugo ordinacijo, ki mi je tudi lokacijsko bolj ustrezna.

Je zelo odločna oseba, kar zna kdaj komu iti tudi na živce. Vendar se mi zdi nezaslišano, da se poskuša v njenem ravnanju iskati razloge za to, da jo je nekdo fizično napadel. Za napade na druge osebe ni opravičila.

Za pohvaliti je predvsem to, da so očitno v ambulanti situacijo hitro obvladali.

Spet se napihuje nekaj, kar se lahko zgodi tudi v drugih pokicih. Gre za napihovanje javnega mnenja, kako ubogi so zdravniki in da oni sploh morajo biti posebej plačani, še za vse druge , za naprej in nazaj ali kako? Vse za to, da boodo izsilili večje plače kakopak. Vzporedno z druzinskimi, ki so uzaljeni, ker so od zdravnikov najmanj placani? Pa vseeno bajno?

New Report

Close