Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ste za, da se uvede arabščina kot obvezen predmet pri pouku v OŠ?

Ali ste za, da se uvede arabščina kot obvezen predmet pri pouku v OŠ?

Glede na to kako perspektivne so države bližnjega vzhoda in na širitev muslimanske kulture v Slovenijo, sem za uvedbo obvezne arabščine v OŠ kot predmeta. Tako kot imamo angleščino, kot plod ekstremne amerikanizacije družbe slovenske.

Tudi Albanščina bi bila nujna

Ne.
Je pa dejstvo, da je to z vidika zaposlitve oz. zaslužka zelo perspektivno znanje. Kdor danes obvlada arabščino, lahko pol dneva šteje cekine na računu. Čez leto ali dve jih bo lahko štel cel dan.

Uzakoniti obvezno obrezovanje, kot je obvezno cepljenje.

Aja, a bomo ženske, sploh samske potovale v Maroko, kot Skandinavki? Mogoče Arabijo, kamor ne smeš iti brez povabila? Mogoče Iran, kjer je vse napeto kot v vojnem stanju? Egipt, kjer turistične avtobuse čuvajo oboroženi do zob vojaki? Palenstino, kjer je pravo vojno stanje? Mogoče razrušeno Sirijo pod diktaturo?

Ali pa se nas že prilagaja na islamizacijo in podreditev njihovi veri in kutluri?

A to kot terorist al kakšen drug poklic?

A to kot terorist al kakšen drug poklic?
[/quote]
Prevajalec. Fact.

Btw, v Iranu govorijo farsi, ne arabsko.

In ja, sem za to, da se moja otroka učita arabščine. Glede na to, da gre za jezik, ki ne sodi v indoevropsko skupino, da ima povsem drugačno logiko in izhodišča, bi si otroci z učenjem lahko razširili delovanje možganov.

Te sedaj najbolj produktivne generacija samo lapate in nič ne pokrenete za ohranjanje evropske kulture, ki ni odvisna samo od komodite in pohlepa.
Ta sam pohlep in sociala bo totalno zajebala evropo.
Sicer pa, kje piše, da je Evropa za večno naša, od sedaj tukaj živečih narodov?
Očitno s takšnim načinom življenja spoznavamo, da naj Evropo imajo bolj sposobni.
To so tisti, ki znajo živeti bolj poceni in enostavno.
V vsakem primeru lahko z manj denarja nahraniš tisoče otrok, kot pozdraviš par…….


So beka rasa.


So beka rasa.
[/quote]
arabci so pa kakšna rasa?


arabci so pa kakšna rasa?
[/quote]
Žuto črna.

Kdaj si pa nazadnje videl kakšnega arabca? V živo, ne po tv?

New Report

Close