Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaključene 3 v OŠ in gimnazije?

Zaključene 3 v OŠ in gimnazije?

Gre kdo z kakšno zaključeno trojko v OŠ v gimnazijo?

Poznam ja.

Ja, vsi trije moji in tudi na gimnaziji niso ravno blesteli, ni bilo pa nikoli neke frke s cveki in popravci. Vsi so se vpisali na uni. študij in v redu izdelujejo.

V OŠ je veliko odvisno od tega, ali je otrok priden in se veliko uči. Potem ima lahko same petke, samo ga bo v gimnaziji stisnilo. Recimo sošolka od enega od mojih otrok je bila zlata učenka s samimi petkami, pa je v gimnaziji potem ponavljala. Razredničarka ji je rekla, da ni tako sposobna, kot kažejo ocene, in da naj dvakrat premisli. Druga sošolka prav tako piflarka in same petice je komaj zdelovala.
Moj najmlajši recimo, se je pa učiteljica v srednji šoli zelo jezila nanj, ker je bil po njenih besedah med boljšimi pri njenem predmetu, ni se pa čisto nič učil, ni imel predpisane opreme, ni delal nalog … Je rekla, da če bi predmetu namenil dve uri na mesec, bi ga imel 4. Pol razreda je imelo probleme že samo z razumevanjem snovi, on pa to mimogrede. Hočem ti reči, da je res odvisno, zakaj ima trojke. Če se res ful trudi in uči, pa prileze komaj na tri, potem raje ne na gimnazijo.
Najstarejši je bil nekaj srednjega, priden, ampak ne pretirano, brihten, pa spet ne pretirano. Z njim je bilo najmanj problemov.

nova
Uredništvo priporoča

Danes je veliko takih. Starši hočejo imet gimnazijce in študente. Včasih so šli s trojkami na poklicno šolo. Danes lahko faks naredi tudi kdo, ki je ponavljal kakšen razred oš.

Danes je veliko takih. Starši hočejo imet gimnazijce in študente. Včasih so šli s trojkami na poklicno šolo. Danes lahko faks naredi tudi kdo, ki je ponavljal kakšen razred oš.
[/quote]Odvisn iz katere osnovke gres. Recmo jst sm meu u osmem klasu matematko 3 zakluceno, pa sem cist lepo prsu na gimnazijo cez dve leti. Prvi letnik je tko al tko sam ponavljanje snovi iz prejsnih let, tkoda ce si priden v 1. letniku, lahko nadoknadis vse

Danes je veliko takih. Starši hočejo imet gimnazijce in študente. Včasih so šli s trojkami na poklicno šolo. Danes lahko faks naredi tudi kdo, ki je ponavljal kakšen razred oš.
[

New Report

Close