Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski pri 32

Samski pri 32

Torej podrobno ne bom šel v zgodbo kako in zakaj ampak pri 31 letih sem postal samski (bivša spoznala in šla z drugim). Sedaj imam 32 let in se počutim izobčenec, počutim se star in sem v fazi ko sem malo obupan nad ljubeznijo. Večino je tako že poparčkanih, večina ima že svoja stanovanja, otroke, jaz pa nič. Imam dobro redno službo in kup hobijev, vendar me enostavno ne osrečuje dovolj. Nisem konfliktna oseba, tudi preko tinderja ko spoznam katero se vedno zaključi pri 2. ali 3. dejtu. Noben ne išče zveze…trenutno spoznavam samo preko interneta, kajti ne vem kako bi drugače (hobiji so načeloma športnega tipa vendar ne moreš na primer sredi kolesarjenja kar eno nagovorit). Tudi ne srečam veliko. Prijatelji vo doma v drugih krajih takorekoč se počutim sam (razen med vikendi ko se pa dobimo). Bil sem že v fazi ko sem pri bivši že rekel da je to to, ampak potem je doletelo to…res ne vem kako naj…daje me obup da ne vem če bom kaj našel…

Prav zato, ker si obupan, so vsi tvoji poskusi strel mimo in na tak način imaš dosti možnosti, da spet izbereš napačno in se opečeš. Ker v obupu boš vzel vse, kar bo prišlo mimo in bo vsaj za silo dobro. Obupan tip je nekaj najbolj odbijajočega. Saj vem, da je lažje govoriti kot narediti, a namesto iskanja žene na socialnih omrežjih, si tam najprej poišči družbo za preživljanje prostega časa. Prijatelje. Ker to je prvo kar potrebuješ. Druženje, da se sestaviš nazaj skupaj, začneš živeti, biti zadovoljen sam s sabo in šele to bo prava odskočna deska za iskanje boljše polovice.

Obupan sem nad tem ker nobena ni za bit v razmerju, vsi so neki prezaposleni sami s seboj. Če pa želim malo več druženja z nasprotnim spolom pa dobim v odgovor da ni pripravljena toliko časa dati kot ga želim jaz…ali pa ignorira. Zato sem obupan ker ne vem, ali je z mano kaj narobe ali je res današnja generacija usmerjena sama vase preveč in sem jaz preveč old school glede tega. Družbo pa tudi težko najdit pri 32 (saj jo imam, vendar v drugih krajih), ker so vsi v svojih krogih (zaprtih) in težko spet najdi (isti spol ali nasprotni) da bi se veliko družili saj pri teh letih je že familija ali punca. Avto počasi kupujem (da lahko vsaj grem k svoji družbi za vikend), stanovanja pa ne upam kupiti še ker ne vem kam me bo odneslo, zato imam raje sobo v najemu da vsaj sam nisem.

Ja ne bo šlo ne, tu si poparčkan pri 24 ali pa ne ane. Pri 32 moraš imet dva otroka in bajto in naletet na ločenko, drugače si res, kot praviš, popolni izobčenec. In res boš vedno sam, nimaš neke druge možnosti, kot praviš. Spoznavat med temi bedaki tak ne moreš.

Moral bi prej ugotovit da zivis med Slovani brez duše veš. Zdaj ti ne ostane drugega kot da greš v Gardaland, se voziš malo, in ko to mine, jah. Prides nazaj in pol… Spet mogoče v Gardaland. Al pa Prater. Ko pa to mine pa.. Spet kak Gardaland, Prater

Dokler to ne mine in greš spet v Gardaland. Ali Prater. Druge ni. Kot praviš.

Al pa sprejmeš popolno lucidnost tega osamljenega sveta in začneš govorit z vsemi o vsem, kot nek lunatični klošar. Vsiljuješ se pa trolaš in samo gušiš. Vreme, lepa si, samo direkt. Debeli rečeš da je debela, itd. To bom jaz zaj začel. Druge ni, v tem zaporu med slovanskimi budalami. Enostavno ne gre drugače razumeš.

Bodi vesel, si se saj zlosal. Na tvojem mestu bi me bolj skrbelo, da ne bo slucajno nazaj prisla

Tako zelo si v svojem filmu, da si drugacnega zivljanja sploh ne znas predstavljati. Spomnil si me na Elon Musk-a. Tako pameten, pa tako zelo indoktriniran naiven odvisnih od iste droge.

Ja, mislim, da si oldskul. Kar je v bistvu fantasticno, vrednote imas postimane, prijazen si, posten, srcen. Zal pa tega ne opazijo dvajsetletna dekleta, kajne, miselno se niso tam, z druzino se jim ne mudi tako kot tebi, spoznavajo zivljenje in si jemljejo cas zase. Ker ce realno pogledas, zakaj pa ne bi imele se deset let za nabiranje izkusenj (zivljenjskih na splosno mislim, ne namigujem na spolnost kot je kdo pomislil, ceprav verjamem, da naletijo na vec slednjih) preden ujamejo tvoja leta. Mogoce bos imel sreco in bos spoznal dekle s podobnimi vrednotami, ti pa zal ne znam svetovati, kje bi jo lahko iskal. V knjiznici, med studentkami?

Pisem o dekletih, ker se mi zdi, da isces slednje. Realno gledano, bi kaksna starejsa znala bistveno bolj ceniti tvoje notranje kvalitete (odgovornost, postenost, predanost), a glede na prispevke, ki jih prebiram na monu, tudi zanje ne morem povsem dati roke v ogenj. 🙂 naceloma pa.

Kaksni pa so tvoji kriteriji, kaksno dekle, zensko isces? Kaksen je starostni razpon, ki ga se toleriras?

Kako sobo v najemu? Spravi se ven in vzemi stanovanje v najem. S sobo te nobena ne bo imela.
Zanimivo kako smo si ljudje različni. Meni se je zgodilo točno enako pri 32, s tem da je vmes še otrok. En dan je šla. Prvo šok, zanikanje, žalovanje, sprijaznjenje s situacijo, potem pa relaity check. Kmalu sem ugotovil da mi je naredila uslugo. V glavnem, kaki obup? Še za sekundo mi to ni prišlo na pamet. Začelo se je življenje 2.0. Pri 32 se ti mladost izteka. In v tem izteku sem skotal vsako 20 letnico ki je bila voljna, saj sem vedel da bo po tem s tem konec. V glavnem, eno leto sem se nažural in naseksal do onemoglosti. In potem sem začel razmišljat da bi pa počasi lahko nekaj resnega padlo. In je slučajno naletelo tako, da sva se poparčkala z osebo, s katero sem poslovno sodeloval zadnje leto, po nekem čistem naključju. Zdaj sva že en čas poročena z otrokom, ampak spomin na tisto prehodno leto pa noče iz glave 🙂

Aja, včasih kje zasledim da so ločeni z otrokom slaba roba? Zanimivo, sam nisem za sekundo dobil tega občutka. Ena se je kar hotela takoj preselit k meni, druga je že otroka načrtovala. Aja ena mi je to res rekla ja, da jo otrok moti, ker princesa ne bo dobila vse pozotnosti. O ta ironija, danes je sama ločena z 2 otrokoma, pozornost pa še samo dobi od žvižgajočega piskra.

V glavnem, nehaj se smilit sam sebi, obupavat in pisat pomiljujoče poste na mon. Prvo postavi osnove. Ženske iščejo stabilnost in zanesljivost. Tudi 900€ plače, stanovanje v najemu in renault megan za 5k je stabilnost in zanesljivost. To so ti osnove.
Potem pa akcija: pozitivna naravnanost,
čim več interakcije z drugimi preko vseh možnih kanalov, ker ljudi srečuješ tam, kjer najmanj pričakuješ. Samo par mojih izkušenj: eno sem spoznal na rd od prijatelja od tamalega. Takrat sem bil registriran na mon in mi je ena mona pisala. Ni bila tipična, je bila prav lušna 22 letnica. Eno sem srečal na sprehodu ob 10 zvečer s psom v najbolj temnem kotičku parka in sva se dobila naslednji dan. V glavnem čim več med ljudi in z ljudmi in prej kot slej se bo našla prava. Domov na kauč ne pride nič samo.

Mislim da je več kot odlično da ste samski. Za koga boga rabite kuro da vam kvokodaka po noč in dan. A misliš da so tisti s kurami kaj srečni? Obstaja razlog zakaj kure živijo dlje.

Star si 32 let, si mlad, zdrav, imaš službo, nič ti ne fali (razen punce) in imaš še vse življenje pred seboj! Si mnogo na boljšem, ker si fant, saj puncam tiktaka biološka ura in pri teh letih je prav, da so že matere.
Še ni dolgo tega, sem slišala za novico, da je v sosednji vasi postal očka 60. letni moški. Si predstavljaš, koliko časa imaš še pred seboj?
Zaradi punce se ne sekiraj. Če ni bila prava zate, je boljše, da je šla. Koliko punc je okrog tebe, samo jih ne vidiš. Očitno premalo zahajaš v družbo ali vsaj na kraje, kjer se zadržuje veliko mladih.
Vso srečo, predvsem pa ne bodi zagrenjen, ne bodi sedaj obseden s “punco”, to se zgodi, ko si najmanj misliš.

Kriteriji so ubistvu da je aktivna oz športnica…pa tudi to ni toliko nujno, lepa postava (ne iščem ideal ali perfect), simpatična, preprosta, razumljiva. Razpon…25-33 (+-), idealno nekje 28-32.

Hm…ven iz sobe mi je nesmiselno iz več razlogov, v LJ so drage najemnine, samo zato da bom lahko rekel da imam stanovanje (ki ni moje) in dal 500 za to mi je nesmisel, raje dam ta denar za potovanja ali jo kam peljem kot za stanovanje v katerega pridem spat + trenutno mi sede da nisem sam v stanovanju. Avto…nisem vedel da avto pomeni stabilnost, namreč v LJ imeti avto kjer je vse na dosegu roke mi je tudi malo tko…res da med vikendi pride prav, to je pa tudi edini (skoraj) razlog da ga kupim, kar tudi bom.

Res da je še veliko življenja pred menoj, a v tem obdobju sem spoznal da nisem za samsko življenje, ne zato ker bi mi bilo dolgčas, ampak preprosto mi je lepo življenje v dvoje in na partnerko ne gledam kot na kuro kot je bilo omenjeno. Če se tako gleda potem je jasno kaj sledi. Prilagajanja so, obojestransko. In tudi želim si pač takšno življenje…ne pri 60 letih. Se zavedam da se to zgodi ko najmanj pričakuješ, ampak sem v trenutku ko so se stvari nakopičile in je malo pogledalo čez rob.

Če si dober catch, s tem mislim, da si normalen v glavi, sta svoje stanovanje in avto plus, nikakor pa nuja. So taki, ki imajo vse to in še več, pa so samski. Jaz mislim, glede na prebrano, da ni problem v tebi, niti v puncah s katerimi se dobivaš. Ste pač v različnih življenjskih obdobjih z različnimi pogledi. Če si že imel punco, zakaj je ne bi imel spet? Ampak ne prehitevaj. Saj, kako dolgo si pa sploh samski?

Ti povem iz ženske perspektive, kako jaz gledam na to.
1. Ja, naletel si na take, ki ne iščejo veze, lahko si oh in sploh, če ženski ni za vezo, ji ni. Mogoče ji ni za vezo s tabo, mogoče ji sploh ni za vezo. Mogoče ji ni za vezo v tem trenutku, ampak ni nujno, da ne bo že jutri za vezo. Mogoče pa samo govori , da ni za vezo.. V glavnem, na to točko nimaš vpliva. Mogoče, če ne bi bil tako neučakan, bi se s katero boljše spoznala in bi bilo kaj drugače ali pa tudi ne.
2. Moški, ob katerem imaš občutek, da si samo želi vezo, ki tako poudarja prednosti življenja v dvoje, je lahko tudi odbijajoč. S tem namreč neposredno pove, da stremi samo k temu, da sebi uredi življenje. Da si najde punco, kakršno koli, samo da ne bo sam in osamljen. Da bo ta stvar odkljukana in urejena. Ženska pa si želi in mora dobiti občutek, da je zaželena zaradi njenih kvalitet, ne zaradi potreb moškega.

Ne vem sicer, kako se ti lotevaš teh zadev, ampak nekako razberem, kot da malo hitiš in si neučakan. Vse najboljše veze se tudi ne zgodijo čez noč ali v enem mesecu. Mogoče bi, s sproščenim in neobremenjenim odnosom boljše peljal zadeve. Daj si čas za zmenke, zmenki so zakon. Tudi slab zmenek je ok, potem bolj ceniš dobre zmenke. In če prideš do 3 zmenka že ne more biti tako slabo. Na tvojem mestu bi se vprašala, kaj delaš drugače na tem tretjem, zadnjem zmenku. Mogoče je tu odgovor.

Lepo bi bilo, ce bi se mu ti ponudila 🙂

Ne ocenjuj vsake ženske glede na to, ali bi bila primerna za resno partnerko, ampak se sproščeno družin in zabavaj, izkoristi to, kar ti je pripravljena nudit, mogoče boš pa tako sklenil prijateljstvo in ima to dekle potem prijateljico, ki … bi bila pa ta prava zate.

Jaz ti ne bi ravno priporočala, da čakaš do 60. z otrokom in pri 40. so tudi moški že skoraj prestari za dojenčke (čeprav si seveda domišljajo, da niso).
Ne racionaliziraj toliko vse od a do ž.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!

Preko Tinderja išče zvezo, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!

Najdu boš kvečjemu sifilis, teslo.

Neprimerno se je ponuditi, če ne moreš nuditi tega, kar nekdo tako eksplicitno išče.

Neprimerno se je ponuditi, če ne moreš nuditi tega, kar nekdo tako eksplicitno išče.
[/quote]

Presneto dober odgovor, k**** ga vidi pol :)))

Seveda avto pomeni stabilnost. Imam ga že od 18. leta in si ne predstavljam, da bi imela tipa brez avta. Tudi če imaš vse na dosegu roke… kako pa greš na kakšen izlet? Z avtobusom? Ali si samo v Ljubljani? Ali čakaš na punco, da bosta skupaj kam odšla, ker sam ne znaš uživati in si kaj privoščiti? Ali pa greš samo zato, da bi kakšno spoznal? Jaz bi se te na daleč izognila. Jaz bi se te na daleč izognila. Na splošno se izogibam ljudi, ki ne znajo biti zadovoljni sami s sabo in ves čas nekoga potrebujejo. Zveza je pika na i, ampak najprej moraš znati biti srečen sam s sabo, imeti svoje hobije, svoje radosti, svoje življenje. Pri tebi imam občutek, da od punce pričakuješ, da bo ves čas namenila tebi. Ne bo ga. Pri teh letih imajo zrele in odrasle osebe svojo rutino, svoj stil življenja in nesmiselno je pričakovati, da bo vse spremenila in podredila tebi.

Naj te ne bo strah umreti sam. Ko boš premagal ta strah bo vse šlo na bolje,

Pvo stvar, ki jo moraš vedeti je to, da si se do zdaj ukvarjal z napačnimi. Vse so super duper zasedene z nekimi zadevami, da izpadejo pomembne….no v ozadju vseh teh nekih zadev je po navadi itak nek luft, nekaj namišljenega in nič kaj pomembnega.
Tako, da se orientiraj raje na skrite bisere, ki so dostikrat bližje kot si lahko predstavljaš.

pri dvaintridesetih nimaš ne avta, ne stanovanja in ne družine?

ostani sam!!!

Minilo je sele leto. Nikar ne hiti. Vzem si cas zase ,razmisli kaj zelis . Ni vsaka punca dobra, samo zato ker je punca
Za sabo imas slabo izkusnjo in ne deluj iz obupa ,ker bos dobil samo se slabso izkusnjo. Bodi nekaj casa sam seb najboljsi fant ali pa punca 🙂

Zate so po starosti primerne 22 do največ 25 letnice, tako da brez veze sprašuješ te stare babe na monu, ki so tako vse zavožene. Če bi bile sposobne, bi za lastno rit poskrbele, pa niso, tako da samo bejž od njih in njihovih nasvetov, koliko te noge nesejo.😅

Minilo je sele leto. Nikar ne hiti. Vzem si cas zase ,razmisli kaj zelis . Ni vsaka punca dobra, samo zato ker je punca
Za sabo imas slabo izkusnjo in ne deluj iz obupa ,ker bos dobil samo se slabso izkusnjo. Bodi nekaj casa sam seb najboljsi fant ali pa punca 🙂


Sam sebi najboljši fant, ja, pojdi nazaj na zdravljenje, saj ni bilo učinkovito……jaoooooo😅

New Report

Close