Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek RIP Niki

RIP Niki

car !!

https://www.24ur.com/novice/svet/poslovila-se-je-legenda-formule-1-niki-lauda.html

jp, mi je kar ostal v spominu ampak bolj zoprnem iz 70 tih let, itak me formola1 nikoli ni zanimala ampak kadar je bil dnevnik so ga obvezno omenili, zmagal je niki lauda, ferari…, vseeno pa, se je dogajalo, sedemdeseta leta so bila mogoče najlepša v prejšnem stoletju..

Zgleda pa na sliki star, zelo star. 71 let še ni taka starost..

nova
Uredništvo priporoča

star je zgledal zaradi posledice nesreče, ki jo je dal skozi.
zadnjih 40 let je imel podarjenih….

Meni ni bil nikoli všeč.

Ob nesreči eno leto pred njegovo je mirno peljal mimo goreče avtomobila, ni reševal “je plačan, da tekmuje, ne pa pomaga”, naslednje leto je imel srečo, da ostali sotekmovalci niso mislili enako kot on in so mu pomagali.

Ja a veš da tudi meni zaradi tega ni bil preveč všeč. Pa naj se kdo reče da karma ne obstaja. Frajerju se ni zdelo vredno ustaviti medtem ko je sotekmovalcu avto gorel, uf kako kmalu ga je karmica počohala po ramenih da je tudi sam gorel, škoda ker se drugi niso mimo peljali. Meni ga ni žal. Še prej bi moral spokat.

Ja a veš da tudi meni zaradi tega ni bil preveč všeč. Pa naj se kdo reče da karma ne obstaja. Frajerju se ni zdelo vredno ustaviti medtem ko je sotekmovalcu avto gorel, uf kako kmalu ga je karmica počohala po ramenih da je tudi sam gorel, škoda ker se drugi niso mimo peljali. Meni ga ni žal. Še prej bi moral spokat.
[/quote]

Se ne zamisliš, da nisi poklicana razlagati karme?

Naj počiva v miru.

Vsi imamo črno in belo stran osebnosti, čeprav sem imela vedno občutek, da je bila pri njemu temna bolj izrazita. Bil pa je legenda nekega časa, simbol igre življenja in smrti. Nekako me je karakterno Šumi spominjal na njega.
Sožalje svojcem.

V čast si štejem, da sem ga osebno poznala. Zanj sem tudi delala več kot deset let. Bili so lepi, pa tudi težki trenutki. Hvaležna sem mu za vsa darila, komplimente in trenutke, ki jih je delil z nami. Stike sva imela tudi še potem, ko sem končala kariero v njegovi firmi. Nazadnje sva se srečala lani jeseni, ko sem ga obiskala na Dunaju, letos februarja pa sem preko telefona voščila za rojstni dan. Tako, da dragi moj Niki, počivaj v miru, sanjaj o hitrih avtomobilih in letalih, katere si neizmerno ljubil.
Še enkrat, hvala za vse.

To si pa lepo napisala. Verjetno si bila kar malo navezana nanj.

Ja, res. Ni Schumacher tudi izrival tekmecev?

To si pa lepo napisala. Verjetno si bila kar malo navezana nanj.
[/quote]

Money makes go world around. A po nesreči je bil kaj bolj človeški?

Če si za njega delala več kot 10 let, je bilo to kdaj?
Če se prav spomnim, si bila stevardesa?
Leta 2002 je prodal veliko podjetje, to bo 17 let nazaj. Nizkocenovca pa je imel nekje 7 let, preden ga je tudi prodal. Lahko pa si delala kaj drugega, no ja lahko pa si že v penziji. Samo tako, zanima me tale časovna razmejitev.

Kar pa se Laude tiče, se je meni vrezalo v spomin, ko so on in ostali vozili mimo gorečega bolida, v katerem je zgorel voznik. Ampak je kasneje poslal humanitarno pomoč na svoje stroške v Ruando. Očitno ga je nesreča vseeno malce omehčala.

Kako se je on v resnici pisal?

Lauda Air?

Če si za njega delala več kot 10 let, je bilo to kdaj?
Če se prav spomnim, si bila stevardesa?
Leta 2002 je prodal veliko podjetje, to bo 17 let nazaj. Nizkocenovca pa je imel nekje 7 let, preden ga je tudi prodal. Lahko pa si delala kaj drugega, no ja lahko pa si že v penziji. Samo tako, zanima me tale časovna razmejitev.

Kar pa se Laude tiče, se je meni vrezalo v spomin, ko so on in ostali vozili mimo gorečega bolida, v katerem je zgorel voznik. Ampak je kasneje poslal humanitarno pomoč na svoje stroške v Ruando. Očitno ga je nesreča vseeno malce omehčala.
[/quote]

Začela sem leta 1997 v Lauda Air, zaključila pa leta 2011 v Fly Niki in Air Berlin.

Začela sem leta 1997 v Lauda Air, zaključila pa leta 2011 v Fly Niki in Air Berlin.
[/quote]

Kaj pa delaš zdaj, ko so pred 5 zjutraj že na monu?
Nekako ti ne verjamem :)))

Kaj pa delaš zdaj, ko so pred 5 zjutraj že na monu?
Nekako ti ne verjamem :)))
[/quote]

da zaslišuješ anonimne uporabnike tukaj, če te Alenny ne pošlje nekam, te bom zdaj jaz…

New Report

Close