Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Popolna kontrola nad nami se pripravlja, tudi snemanje našega doma in okolice

Popolna kontrola nad nami se pripravlja, tudi snemanje našega doma in okolice

5G apokalipsa….

Poglejte dokumentarec

O tem razpravljajo ze dve leti in zdaj smo tik pred tem, da bodo mapirali našo okolico, vdirali v nase domove z 5G tehnologijo, z žarki, ki prebijejo beton zbirajo in posnamejo vse informacije… .

Boljše, da se fentamo, kot da bomo morali živeti pod kamerami, enako, kot v reality sovih, le da tega ne bo nihče prav vedel

Masovno bi morali protestirati vsi po svetu.. … In kje so vodilni, kompetentni za 5Gtehnologijo, da bi nas seznanili z novo tehnološko apokalipso. To je katastrofa, kar nam prikrito sledi..

Nas nadzirajo, ampak a je lahko eno od paranoikov jano, kdo so točno to oni ki nas nadzirajo? Ker recimo vse službe sistema, v katerem živimo so na nek rok, v njih smo mi sami, naši sosedje, sorodniki…. Torej, kdo oni?

Ma, daj, nismo več v komunizmu, da bi se tega bal. Demokracija, pa to. Svoboden svet.

Sem vesela, da mi do dokončnega odhoda ne manjka več dosti let.

Torej ne verjameš v reinkarnacijo?

Torej ne verjameš v reinkarnacijo?
[/quote]
Resnično upam, da je to samo v knjigah.

Ojoj, pa čemu vsemu nekateri verjamete.
No, pa tudi če bi bilo res, a misliš, da jih ravno ti tako zanimaš, da se bodo natančno poglabljali v tvoje življenje? Na tak način bi rešili veliko kriminala, sledili bi teroristom, mafiji itd. Kaj bi eden z mona jutri kuhal in ali si je umil zobe pred spanjem ali ne, pa verjetno ne bi bilo deležno večje pozornosti.

A v smrti bom imel mir ali me bodo tudi na drugem svetu snemali?

Ojoj, pa čemu vsemu nekateri verjamete.
No, pa tudi če bi bilo res, a misliš, da jih ravno ti tako zanimaš, da se bodo natančno poglabljali v tvoje življenje? Na tak način bi rešili veliko kriminala, sledili bi teroristom, mafiji itd. Kaj bi eden z mona jutri kuhal in ali si je umil zobe pred spanjem ali ne, pa verjetno ne bi bilo deležno večje pozornosti.
[/quote]
Ampak ne zna odgovorit, kdo so ti , ki nadzirajo? Vlade se namreč menjajo, v državnih organih so zgolj ljudje, ki jih dnevno srečujemo in živijo z nami, torej kdo po njihovem so to oni? Sistem si pa tupoglava čredna ničvredna drhal sam izbira s podporo vsem omejitvma in škodljivemu in sistem so torej tudi oni sami, tega se pa ne zavedajo.

5G mreža je pogubna za zdravje ljudi in obstoj živali.
Kontrolirani smo pa že zdaj v večji meri kakor mi kontroliramo živali. Saj za svetovno elito tudi smo navaden trop ovac.
A kljub vedno večji kontroli se kriminal ne zmanjšuje – da ne bi kdo nasedel floskuli o boju proti terorizmu in kriminalu.
https://2012-transformacijasvijesti.com/5g-mreza-frekvencijski-armagedon


Dajte se izjasnit, kdo točno po vašem izvaja to kontrolo in kako mu uspe pregledat početja več miljard ljudi?

Oni;)
Saj te že zdaj sledijo, poslušajo, gledajo preko telefona;) 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svojih podatkov jim (spet Oni) itak sami damo;)

Jp, zdaj naju bodo pa še posnel skozi zid in na mon dal. 😅

Merketingarji? Prodajalci podatkov marketingarjem? Samo za njih bi bili taki podatki dragoceni.

Ma nimam pojma, kaj je ta 5g, samo ugibam.

Merketingarji? Prodajalci podatkov marketingarjem? Samo za njih bi bili taki podatki dragoceni.

Ma nimam pojma, kaj je ta 5g, samo ugibam.
[/quote]

Poglej si dokumentarec z naslovom Apokalipsa 5G, bo ti bolj jasno, kot tudi ostalim.

To ni zajebancija, že itak smo v stali, kot ovce, zdaj s tem EM valovi bomo pa piščanci pod žarnico.

Merketingarji? Prodajalci podatkov marketingarjem? Samo za njih bi bili taki podatki dragoceni.

Ma nimam pojma, kaj je ta 5g, samo ugibam.
[/quote]

Poglej si dokumentarec z naslovom Apokalipsa 5G, bo ti bolj jasno, kot tudi ostalim.

To ni zajebancija, že itak smo v stali, kot ovce, zdaj s tem EM valovi bomo pa piščanci pod žarnico.

Jp, zdaj naju bodo pa še posnel skozi zid in na mon dal. 😅
[/quote]

Dej nehi:) Sem že hotela napisat, da čakam na posnetek iz Orhidelije…pa bi blo too much:):):)

Merketingarji? Prodajalci podatkov marketingarjem? Samo za njih bi bili taki podatki dragoceni.

Ma nimam pojma, kaj je ta 5g, samo ugibam.
[/quote]

Saj to;) S podatki se lahko marsikaj počne, tako slabega kot dobrega. Pri taki gori informacij, ki jih sami posredujemo v splet, je čuden strah pred “nadzorom”

Upajmo da bo 5g čimprej postavljeno ob hrvaški meji, da bodo lahko nadzorovali državno mejo. Ta tehnologija 5g bo zelo prav prišla, bodo vsaj že takoj odkrili vsakega ilegalca na meji in ga prežarčili.

a chemtraili pa možje v črnem niso več moderni? 🙂

Krmteili itd, me niso nikoli zanimali. To je bila propaganda, zdaj gre zares. Ko bomo krepavali kot muhe na gnoju bo prepozno.

Krmteili itd, me niso nikoli zanimali. To je bila propaganda, zdaj gre zares. Ko bomo krepavali kot muhe na gnoju bo prepozno.
[/quote]

tudi to je tvoja bolana propaganda 🙂

Ojoj, pa čemu vsemu nekateri verjamete.
No, pa tudi če bi bilo res, a misliš, da jih ravno ti tako zanimaš, da se bodo natančno poglabljali v tvoje življenje? Na tak način bi rešili veliko kriminala, sledili bi teroristom, mafiji itd. Kaj bi eden z mona jutri kuhal in ali si je umil zobe pred spanjem ali ne, pa verjetno ne bi bilo deležno večje pozornosti.
[/quote]

Ali pa bi pokokali tiste, ki bi želel opozoriti na nepravilnosti v sistemu. Ko ogroziš sistem, ogroziš posameznike, ki sistem vodijo, torej si zanje motnja. Sistem pa vemo, da je najbolj pravičen za tiste, ki ga vodijo in šele potem za tiste, katerim je namenjen.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Krmteili itd, me niso nikoli zanimali. To je bila propaganda, zdaj gre zares. Ko bomo krepavali kot muhe na gnoju bo prepozno.
[/quote]

Še nobena kaka za nas ogrožujoča stvar se ni v kali zatrla. Vedno so najprej žrtve, potem se pa išče krivca.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Še nobena kaka za nas ogrožujoča stvar se ni v kali zatrla. Vedno so najprej žrtve, potem se pa išče krivca.
[/quote]

5G prinaša samovozeca vozila, avtomobili vodeni, kot lutkice po cestah, to bodo pametni avtomobili, prinaša tudi drone, ki se bodo spuščali nad našimi glavami. Brezpilotmiki bodo nova kontrola.

Zbiranje podatkov, vdor v domove je še večja realnost.

Si želite tak svet? Popolnoma tehnološki, ločen od narave, propad v katastrofo…. Nekje je peticija, podpišite, če vam je mar za naravo in vas.

New Report

Close