Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prekinitev bolniške, novo odprtje?

prekinitev bolniške, novo odprtje?

Bila sem poškodovana na delu. Ker sem se zadnje tri dni počutila bolje,sem stalež zaprla ( noge nisem obremenjevala), ko pa sem prvi dan prišla v službo po eni uri specifičnega dela nisem več zmogla, bolečina je postala ( ob delu z nogami)tako močna, da sem v urgentnem centru poiskala pomoč in dobila injekcijo ter infuzijo analgina. Šele po izvidu iz urgence ( jutri nesem k osebnem zdravniku) mi je napisano, da mi priporočajo nadaljšno diagnostiko in preiskavo. Osebni dr, pa mi je ze napisal napotnico za FTH noge a zal so čakalne dobre predolge.

Kako sedaj z bolniško? Dejansko gre za isto očitno še nepozdravljeno poškodbo. V službo sem odšla v veri,da bom zmogla in da mi bo delodajalec omogocil lažje delo ( krivo mi je bilo zaradi poškodbe).

Tako pa se ni zmenil zame,pokosirala rajon najbolj obremenjenega dela.

Kako je sedaj z bolnisko,ki je bila za dva dni prekinjena, hkrati pa pred prekinitvijo bolniske,izdana napotnica za fth kjer jasno pise,da prosi za obravnano ,da bo pacientka lahko polnodelazmožna.

Hvala.

Verjetno tudi pri poškodbah na delu velja kot pri drugih bolniških recidiv (da lahko zaradi istega razloga nadaljuješ z bolniško s prekinitvijo do največ 10 delovnih dni).

Kako dolge so čakalne dobe v tvojem koncu?
Glede na podatke na povezavi se očitno ponekod lahko kar hitro pride do terapij:
https://cakalnedobe.ezdrav.si/Home/ProcedureAppointmentSlots

New Report

Close